Prosinec 2015

A darujeme si vzájemně úsměvy s přáním všeho dobrého :)

24. prosince 2015 v 13:06 | Michio
Ať už je to v současné době na blogu jakkoliv, tak Vánoce jsou Vánoce. Letos sice žádný sníh, žádní sněhuláci ani zimní radovánky, ale i tak je pro mě datum 24. velmi důležité. Musím říct, že patřím k nadšencům. Zbožňuji Vánoce! Jejich myšlenku, atmosféru, obdarovávání i být odarována a dokonce i Vánoční shon - kupování a balení dárků, pečení cukrový, příprava večeře nebo šílený úklid, po kterém se všechno leskne jako skleněné ozdoby na stromečku. Vše má něco do sebe, jen k tomu člověk nesmí přistupovat s nechutí, ale vrhnout se do toho po hlavě s nadšením bez ohledu na pověst, kterou to má v dnešní době, protože začátek, průběh i výsledek si každý člověk určuje sám.

Nemám v úmyslu vypisovat věci, že na dárkách nezáleží a že Vánoce jsou o přítomnosti (ať už fyzické či jen psychické) blízkých a milovaných lidí, protože to všichni víme a uvědomujeme si to (alespoň v to věřím a nehodlám s tím přestat).

Řeknu jen jedno:


Přeji Vám nádherné Vánoce i blížící se Nový rok. Prožijte toto období tak, abyste nelitovali, tak jak uznáte Vy samotní za vhodné a správné. Slavte nebo ne. Radujte se nebo ne. Učte se na zkoušky a písemky po Novém roce nebo ne (ačkoliv já bych se raději učila :D). Na tom nezáleží - jen buďte v následujících dnech spokojení a z hloubky srdce to přejte i všem okolo Vás :)


S přáním všeho dobrého
Michio

Gekkan Shoujo Nozaki-kun hlášky 4

21. prosince 2015 v 19:21 | Michio
Článek jako důkaz toho, že má existence stále nezemřela ....
Hlášky z Nozaki-kuna - tímto završeno celé anime, ale jestli vyšší síla dá, tak se někdy v budoucnu donutím i ke zveřejnění hlášek ze speciálů

Nozaki-kun: Když jsem začínal...
"Nozaki: Nazvi to prosím "Třepotající se srdce".
Maeno: Rozumím, "Třepotající se srdce". *zavěsí telefon* Uděláme z "třepotající se" roztomilejší "třepy třep". A z srdce*...Hm? .. Kód? .. Co je kód?"
Nozaki-kun: ...a když se to objevilo v časopise ... "Yuru Yuru Kondo"
Sakura: Nezůstal z toho ani kousek!
(díl 9)
*jap. Kodou (pozn. významem jako bušící srdce)