Gintama Challenge - Day 9

13. března 2015 v 10:56 | Michio
Oblíbený Arc

Heh...každý? To by byla asi nejvýstižnější odpověď, ale díké mé chuti se o některých rozepsat, napíši moji TOP trojku :)

zdroj: http://37.media.tumblr.com/tumblr_mbe4wk4sAk1qis6bco3_r5_500.gif

První, který mě napadá je Kintama. Ze začátku mi tenhle Arc připadal jako strašná blbost, ale po pár minutách jsem se do téhle zápletky zamilovala. Krádež identity sice není nejoriginálnější námět, ale vsadím se, že žádnému šéfovi identitu neukradl robot, kterého dali sestavit jeho podřízení :D Vážně mě zrození Kintokiho rozesmálo. O hříčce se jmény pomlčím. V tomto Arci bylo vše. Humor, napětí, drama, krev a ukápla i slzička :)

Jako číslo dvě uvedu Yoshiwara v plamenech. Arc, v kterém se objevilo nesčetné množství nových postav, které hrály svou úlohu i v pozdějších epizodech. Tenhle arc jsem si zamilovala hned z několika důvodu. Příběh chlapce je nanejvýš dojemný, Tsukuyo jsem si docela oblíbila (a taktéž jsem si zamilovala i jejího učitele a to i přes fakt, že je chtěl "jakože" zabít, nakonec se z toho vyklubal doják), dále se tady objevila postava, o které všichni věděli, ale ještě ji neznali - Kaguřin starší bratr se svým "pomocníkem" dovolili, aby se Shinpachi v našich očích zase trochu vytáhl (mám toho brejlouna ráda ^^) a nakonec - Gintoki si prodělal fakt těžký boj, u kterého jsem si poprvé říkala "tak tohle nedá".

A jako třetí, ovšem ne méňě oblíbený, uvedu Kabuchiko Arc (mám takový pocit, že oficiální název je Kabuchiko čtyři démoni/ďábli ... nějak tak). Poprvé a naposled se dozvídáme něco o Otose a také o tom, jak moc znamená pro Gintokiho (ačkoliv jsme to všichni tušili, tak tento motiv mě nenapadl a byla jsem za něj docela ráda, ačkoliv mi znovu ukápla slzička při zmínkách o milovaném Otose). A konečný boj....zeptám se přímo - komu jste fandili? Abych byla upřímná, tak tohle byl boj, v kterém jsem doufala, že Gintoki prohraje. Samozřejmě jsem ho nechtěla vidět o hlavu kratšího, ale staroušovi (proč staroušovi? - napamatuji si jméno :D) jsem fandila. Nakonec se to sice vyvrbilo tak, že starouš nebyl zcela negativní postava zasluhující si naši nenávist, ale i tak...opravdu jsem s ním soucítila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shizu-chan ^^ Shizu-chan ^^ | Web | 25. března 2015 v 23:40 | Reagovat

Jelikož jsme to ještě neviděla úplně celé (já vím, jsem ostuda ÓvÒ), tak nemůžu ještě moc posuzovat xD ale mě nejvíc zatím zasáhl Itou arc QvQ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama