Březen 2015

Haikyuu hlášky 1

28. března 2015 v 9:20 | Michio
Dlouho jsem se zdráhala se na Haikyuu podívat, protože po KnB se roztrhl pytel s sportovními anime, které ani zdaleka nedosahovaly jeho kvality....tedy podle mě. A teď, když jsem shlédla pár dílu od tohoto anime, jsem si uvědomila, že ho hodilo do kapsy .) A samozřejmě je tam plno vtipných okamžiků, s kterými se jednoduše musím podělit s ostatními (alepoň ve formě hlášek....škoda, že v scéně s parukou nebyla slova /tam jsem se nasmála extrémně/...kdo viděl, pochopí :D)

Hinata: Cože? V klubu jsem jen já?
Učitel: Jo. Je vás pořád míň a míň. A navíc klučičí volejbal není klubová aktivita. Je to jen amatérská činnost.
Hinata: Aha...
Učitel: Co uděláš? Půjdeš do jiného klubu? Nebo se chceš přidat k holkám?
Hinata: No, to je trochu...Zvládnu to sám.
Učitel: Chápu.
Hinata: Hodlám být jako Malý obr!
Učitel: Eh? Cože?
(díl 1)
-----------

Hlášky z Haikyuu

28. března 2015 v 9:20 | Michio
Haikyuu

Hlášky 3


Gintama Challenge - Day 10

21. března 2015 v 13:31 | Michio
Neoblíbený Arc

Tak v tomhle mám naprosto jasno, ačkoliv mám tušení, že většina se mnou asi nebude souhlasit. Nemám ráda Arc "Shinsengumi v krizi". Pro připomenutí - Hijikata dostane meč, který z něj - zkráceně řečeno - udělá otaku - a Hijikata se změní v Tosshiho.
Abychom si rozuměli - já Hijikatu opravdu zbožňuji a to i s jeho slabostmi jako je přejídání se majonézou nebo děsivou oddaností vůči Kondouovi (skloňování?). Nejprve jsem se na díly, kde bude z milovaného Hijikaty sladký otaku těšila, ale ve chvíli, kdy ty díly přišli jsem si řekla NE! Sledovat je bylo utpení a tak s přiznám, že jeden díl mi zabral asi 10 minut, protože jsem scény neustále posouvala dobředu. Ok, bylo tu dost vtipných hlášek, ale najdete nějaký Arc, kde nejsou?

Best Moments of Mushishi [AMV]

20. března 2015 v 15:29 | Michio |  Mushishi / ostatní
Tohle video mě donutolo se zamyslet nad nejlepším příběhem z Mushishi...říct o nějakém, že byl nejlepší je nemožné, ale mě osobně se do paměti pevně zaryly dva..příběh ženy, kterou "pronásledoval déšť" a příběh muže, jehož sny se stávaly skutečností....


Gintama Challenge - Day 9

13. března 2015 v 10:56 | Michio
Oblíbený Arc

Heh...každý? To by byla asi nejvýstižnější odpověď, ale díké mé chuti se o některých rozepsat, napíši moji TOP trojku :)

zdroj: http://37.media.tumblr.com/tumblr_mbe4wk4sAk1qis6bco3_r5_500.gif

První, který mě napadá je Kintama. Ze začátku mi tenhle Arc připadal jako strašná blbost, ale po pár minutách jsem se do téhle zápletky zamilovala. Krádež identity sice není nejoriginálnější námět, ale vsadím se, že žádnému šéfovi identitu neukradl robot, kterého dali sestavit jeho podřízení :D Vážně mě zrození Kintokiho rozesmálo. O hříčce se jmény pomlčím. V tomto Arci bylo vše. Humor, napětí, drama, krev a ukápla i slzička :)

Jako číslo dvě uvedu Yoshiwara v plamenech. Arc, v kterém se objevilo nesčetné množství nových postav, které hrály svou úlohu i v pozdějších epizodech. Tenhle arc jsem si zamilovala hned z několika důvodu. Příběh chlapce je nanejvýš dojemný, Tsukuyo jsem si docela oblíbila (a taktéž jsem si zamilovala i jejího učitele a to i přes fakt, že je chtěl "jakože" zabít, nakonec se z toho vyklubal doják), dále se tady objevila postava, o které všichni věděli, ale ještě ji neznali - Kaguřin starší bratr se svým "pomocníkem" dovolili, aby se Shinpachi v našich očích zase trochu vytáhl (mám toho brejlouna ráda ^^) a nakonec - Gintoki si prodělal fakt těžký boj, u kterého jsem si poprvé říkala "tak tohle nedá".

A jako třetí, ovšem ne méňě oblíbený, uvedu Kabuchiko Arc (mám takový pocit, že oficiální název je Kabuchiko čtyři démoni/ďábli ... nějak tak). Poprvé a naposled se dozvídáme něco o Otose a také o tom, jak moc znamená pro Gintokiho (ačkoliv jsme to všichni tušili, tak tento motiv mě nenapadl a byla jsem za něj docela ráda, ačkoliv mi znovu ukápla slzička při zmínkách o milovaném Otose). A konečný boj....zeptám se přímo - komu jste fandili? Abych byla upřímná, tak tohle byl boj, v kterém jsem doufala, že Gintoki prohraje. Samozřejmě jsem ho nechtěla vidět o hlavu kratšího, ale staroušovi (proč staroušovi? - napamatuji si jméno :D) jsem fandila. Nakonec se to sice vyvrbilo tak, že starouš nebyl zcela negativní postava zasluhující si naši nenávist, ale i tak...opravdu jsem s ním soucítila.

Noragami gif

7. března 2015 v 16:04 | Michio |  Noragami / ostatní
Poslední várka animací z Noragami =)Gintama hlášky 20

5. března 2015 v 16:40 | Michio
A jsou tady 20té a zároveň předposlední hlášky z tohoto úžasného anime ^^ jsou z poslední série

Gintoki: Situace je taková...na chvíli jsem odešel z domu a když jsem se vrátil, něco bylo špatně. Celé anime bylo špatně. Ztratil jsem svůj domov.
Shinpachi: Aha, chápu.
Kagura: Takže ses vrátil ze služební cesty a nachytal jsi svou ženu s jiným chlapem.
Gintoki: Jo, tak nějak...Ten divný chlap měl na sobě můj župan, hrabal se v mojí ledničce a jedl můj puding.
Kagura: To byl mě fakt nasralo.
Gintoki: Je to tak! Nezabila bys ho?! Já **** tomu **** ***** *** ** ***** *****! Na pár měsíců jsem odešel a ten ***** ** * **** do mého domu!
(díl 253)
---------------------------