Leden 2015

Haikyuu! aneb "vzlétni"

30. ledna 2015 v 20:59 | Michio |  Desingy
Pro všechny je to nepochybně naprostý šok a pokud nemůžete přijít s nějakou reakcí, tak vás chápu. Já ji taky nemám :D Po opravdu neskutečně dlouhé době jsem dostala zvláštní chuť - chuť udělat nový dess na blog. Co se se mnou stalo? Netuším, možná jsem se ve spánku praštila do hlavy. Tak či tak, zrodil se nový vzhled, který tu určitě nějakou chvíli pobude, protože ona chuť "grafičit" se mi rozhodně brzo nevrátí. Znáte mě, ne? 2 dessy ročně, z toho jeden Vánoční a druhý na všechny jiné období roku.
V záhlaví vidíte Hinatu, respektive jeho záda. Co bych tak k němu řekla? Je to jeden z hlavních protagonistů anime Haikyuu!, které mě opravdu uchvátilo...dokonce natolik, že jsem odmítla čekat na české titulky a stáhla jsem si německé, což je něco....naprosto jedinečného! Obvykle se totiž němčině vyhýbám jako čert kříži, takže...dobrovolně si ji číst, překládat a užívat si ji...byl to opravdu jedinečný zážitek.
Citát jsem si kdysi napsala do kalendáře, proč nevím, kdy nevím a kdo to řekl taky nevím. Ale líbí se mi ^^ (jinak bych si ho nezapisovala, že?...ačkoliv má tendence zapisovat si citáty je někdy poněkud zvláštní, ale o tom jindy (nebo spíš nikdy :P).
Doufám, že se líbí. po velmi dlouhé době zde dominuje silnější barva.

Náhled .)


A neodpustím se krátké video ^^

Gintama Challenge - Day 8

29. ledna 2015 v 15:18 | Michio
Oblíbený Amanto

Těch je tolik, že to nedokážu ani spočítat :D Ale omezím se na dva "mimozemšťany".

Jako první uvedu Kaguru. Kagura je....prostě Kagura :D Trochu hloupá, svéhlavá, tvrdohlavá, násilná a někdy až děsivě bezcitná. Na druhou stranu něžná dívka s nekonečnou láskou k jídlu, která si vystačí i se skříní jako postelí. Má šíleného bratra, pleštaého otce, ale žije se zkrachovaným samurajem, kterému do domu nastěhovala velkého hafana. Co bych k ní měla ještě říct? Snad jen to, že je to jedna z mála ženských postav, která mi nelez na nervy ^^A jako druhého uvedu Baka-Ouji. Ehm, omlouvám se....mám na mysli prince Hatu. Tahle osoba nemá, kromě mírně zneklidňujícího fetiše ve zvířatech, žádné skvělé charakterové vlastnosti. Jen se v každé scénce s ním nehorázně nasměji a to stačí k tomu, abych ho měla ráda společně s jeho výrustkem na hlavě, kterému s radostí říkám palmička =)

Natsume Yuujinchou

25. ledna 2015 v 13:51 | Michio |  Natsume Yuujinchou / obrázky
Poslední dávka animací z NY =)Gintama hlášky 19

10. ledna 2015 v 14:20 | Michio
A poslední hlášky z této série Gintami :)

Tetsu: Zamyslel jsem se nad sebou a řekl sbohem svému starému já! Už nejsem malé dítě. Pohnu se z bodu B do bodu C. Už jsem dospěl v panice!
Shinsengumi: Uh, ty to bereš pozpátku?!
(díl 244)
------------------