Mládí by bylo mnohem pěknější, kdyby se objevilo v pozdějším věku.

1. prosince 2014 v 19:08 | Michio |  Moje kecy
Hooojky ~
Opravdu se omlouvám za neaktivitu, ale momentálně nemám ani píď času (a to mi bylo nedávno řečeno, že jako student mám času hromadu...no ráda bych věděla, kde ta hromada je, protože zrovna teď by se mi hodila).
Škola je jedním slovem chaos! Před týdnem mi skončila praxe, která byla naprosto úžasná, ačkoliv jsem vstávala v 5:10 ráno a vracela se kolem čtrvté odpolední, k tomu makačka fyzická i psychická, ale neskutečně nových zkušeností, takže jen samé pozitivní pocity ^^ ačkoliv sedět teď celý den ve škole je docela nezvyk. Přes praxi jsem vypracovávala seminárky snad do každého předmětu a teď je postupně opravuju, když se mi vracejí :D Ale jinak bych řekla, že se mi daří. Z průběžných testů se mi nepodařil jen jeden a jinak mám všude 1. Holt jsem se poučila z minulé školy a teď se šrotím jak divá, ačkoliv to má na mě pouze ten efekt, že jsem každým dnem víc a víc unavená. Na blog nemám naprosto žádnou chuť a taky to tady tak vypadá. Na mail mi chodí články z bloglovin, takže vím, co se kde děje (ale aktivita je všude chabá, takže toho moc není), ale psát komentáře se mi taktéž nechce.
Co říct? Zítra mám test, na který se hodlám učit až zítra. Dnes si musím ještě přečíst jednu kapitolu z učebnice na zítra. Ve středu mám mít přednášku o knize Osm smrtelných hříchů (naprosto úžasný výtvor, doporučuji), kterou se musím naučit a zjistit milion drobností (aneb mírná pluska). Ve čtvrtek mám zase test z práva, ale vzhledem k tomu, že minulý jsem dala na 1, tak můžu trochu polevit a začít se učit až ve středu. Plus musím napsat úkoly do němčiny, z nichž jeden je předklad 5 A4 do příštího týdne - nemám nejmenší tušení, kdy to udělám, protože tento týden nekončíme dřív než v 5 hodin (a to jedem nonstop od 8 rána...tak to vypadá, když má člověk 9 předmětů a většinou 3-4hodinovky = zabiják). Taky se připravuji na ročníkovku. Vypracovala jsem projekt, což byla neskutečně vtipná záležitost, jelikžo celou dobu jsem pracovala na nezaměstanosti žen v ČR, ale pár hodin před termínem odevzdání jsem téma změnila na situaci samoživitelek v ČR a našla na to jen jednu knížku :D Nepočítám s tím, že by mi to uznal, ale určitě by mi to ušetřilo čas, protože vypracovávání projektu je zlo (sice menší, ale stále zlo). Taky si musím vybrat odbornou knížku do speciální pedagogiky a do konce měsíce odevzdat její vypracování. Ptám se - kdy to mám všechno stihnout a do toho se učit a mít soukromý život? Ok, vím, že soukromý život je trochu moc vysoký požadavek, ale já přece nejsem bohatý podnikatel, který směřuje k vyhoření, ne? Nejsem, ne? Protože já si tak nepřipadám, tedy alespoň mé finance tomu neodpovídají, protože můj Vánoční rozpočet se docela hroutí pod náporem mých nápadů na dárky, kterých mám (jak je u mě dobrým zvykem) nekonečně mnoho, což mé okolí oceňuje jako neskutečnou kreatvitu....já to tak dobře nevidím, protože bych nejraději koupila všechno a dala bych na to i peníze určené na pojištění, které musím zanést do banky, ale jejich úřední hodiny nevycházejí s mými školními, jediné v čem se shodnem je obědová pauza :D
Ach, jsem unavená a otrávená, ale vysmátá jako vždy. Musím být pozitivní! To je na mě totiž asi jediná dobrá věc (jak mi bylo o víkendu se vší laskavostí sděleno, takže tímto děkuji....netušila jsem, že se na mě najde něco pozitivního ... ne dělám si srandu, jsem úžasný člověk, takže jsem to vzala jako osobní urážku a furt o tom melu - ani blog se tomu nevyhne).
No nic....půjdu si udělat nějaké to studenské jídlo (aneb instatní nudle) na obědo-večeři, takže se loučím s dobrým pocitem, že jsem po dlouhé době zase nějaké článek :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mám přidávat hlášky z anime?

ano
ne

Komentáře

1 j-vip j-vip | Web | 2. prosince 2014 v 20:24 | Reagovat

fuuu máš toho naozaj veľa :O tak dúfam, že to zvládneš :) Fighting! ^^

2 Tohru- Tohru- | E-mail | Web | 5. prosince 2014 v 17:13 | Reagovat

Snaž sa, ty to dáš! >< ... S topu aktivitou to mám rovnako.. za týždeň sa mi podarí dať na blog max 2 články -_- .. Z tej školy ma absolutne prešla chuť na blog. K tomu sa aj pridalo, že sme dnes boli na exkurzii v múzeu a učiteľka nám povedala, že z tej exkurzie budeme písať písomku o.O watafak?... K tomu si na mňa zasadla učiteľka dejepisu takže mi hrozí trojka na vysvedčení -_- prvý krát v život.. Dúfam, že sa učitelia naučia krotiť a obidvom sa nám bude (a aj všetkým ostatným) dariť^^ FIGHTING!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama