Gintama Challenge - Day 4

23. října 2014 v 9:46 | Michio
Nejoblíbenější ženská postava

Na tuto otázku jsem se těšila už při vypisování challenge. Chtěla bych tu totiž zmínit osobu, která si opravdu zaslouží nejen náš obdiv, ale také naši pozornost, protože o tu docela často přichází. Všichni o ni ví, protože nebýt jí, tak není Yorozuya....často se o ní nemluví a je vnímána jako "samozřejmá vedlejší postava, která občas pobaví". I proto jsem byla ráda, když v anime věnovali pár dílů její minulosti, přítomnosti a celkové osobnosti. Přestože byl tento arc víceméně o ní, tak tam moc nevystupovala -_-" to mě trochu mrzelo, ale i tak jsem byla ráda, že na ni upozornili. O kom mluvím? Mluvím o trvdé ženě s dobrým srdem, o ženě, která dokáže dávát druhé šance - zloději, pokaženému stroji nebo i línému samuraji. Mluvím o jednom ze 4 "bossů" Kabuchiko, mluvím o Teradě Ayano, chcete-li Otose. Opravdu mám tuhle postavu ráda :) Myslím si, že je jeden z nejlepších charakterů, protože si toho prožila opravdu hodně a přesto stále chodí s hlavou nahoře a vždy si ví rady. Klidná, vlídná a tolerantní. To jsou vlastnosti, které na ní mám ráda, ale nejvíce obdivuji její pečovatelnost. Všimli jste si - Otose vždy pečuje o lidi kolem a nedělají ji problém dát jejich přednost dobdu druhých před jejím :)
Mám celkově ráda tento typ postav, protože jsem měla tu čest seznámit se s lidmi, kteří podobné vlastnosti též vlastní a můžu říct, že jsou to velmi inspirativní lidé, kteří mi nejednou byli vzory .) Toť k mé motivaci :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shizu-chan ^^ Shizu-chan ^^ | Web | 4. listopadu 2014 v 10:02 | Reagovat

Jsem ostuda, ale k jejímu arcu jsem se ještě nedostala ÓvÒ každopádně se moc těším xD
A taky se přiznám, nijak jsem jí... neřešila xD ale když se nad tím zamyslím, taky ji mám jako jednu z těch oblíbenějších, protože ostatní ženské postavy jsou celkem protivné x'D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama