Gintama Challenge - Day 2

11. října 2014 v 8:32 | Michio
Proč jsi se začala dívat na Gintamu

O Gintamě jsem věděla dávno před tím, než jsem se do ní pustila a musím přiznat, že jsem k ní přistupovala s velkou rezervou. Nevím proč, ale podle recenzí a charakterů postav mi nebyla příliš sympatická a počet dílů byl na mě taky trochu moc, obzvlášť když jsem se v té době dívala ještě na KHR a One Piece, což je dlouhodobá záležitost a nehorázný žrout času :D Nakonec jsem však podlehla. Miluji akční komedie a tak jsem se rozhodla dát Gintamě šanci. Nebyl tu žádný konkrétní člověk, který by mě na ni namluvil (nebo si to aspoň neuvědomuji), ale všude jsem četla, že je to skvělá záležitost a člověk by jí měl dát šanci :)
Vtipné je, ža první díly mě ze začátku až tak nezaujali a považovala jsem se přinejmenší za divné. Po pár dílech jsem se ale konečně dostala na vlnu a pochopila nejen humor, ale i celkovou stavbu anime a jejích charakterů...nakonec se z toho vyklubala srdcovka, na kterou nedám dopustit =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jokí Jokí | Web | 11. října 2014 v 12:26 | Reagovat

Už velmi dlouho se snažím k ní dokopat :D hrozně ráda bych to rozkoukala, ale děsí mě počet dílů a věřím, že bych pak nedělala nic jiného, než na to koukala :D tak snad po maturitě :) ..slyším na to samou chválu :)

2 Shizu-chan Shizu-chan | Web | 13. října 2014 v 14:08 | Reagovat

Měla jsem to taky tak xD já se koukla asi na 10 dílů a pak jsem si dala půlroční pauzu xD
Není to pro všechny xD lidi tomu musí napřed chápat xD ale když už pro to něco udělají, tak je Gintama odmění úžasnou podívanou! OwO/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama