"Tady si představte nějaký šíleně originální a vtipný nadpis, nechce se mi totiž vymýšlet - děkuji, Vaše Michio"

19. září 2014 v 17:32 | Michio |  Moje kecy
Zdravím přítomné dušičky, které se nějakým zázrakem rozhodly k přečtení článku z mého úžasného a skvělého života, který je plný lásky, zábavy a dobrodružství - (někdy v budoucnu, snad).

Začnu asi tímto. Na nové škole jsem už týden a věci jsou v plném proudu. Seznam knih a učebnic, které si mám přečíst zabírá až děsivě mnoho místa a to jsme ještě neměli všechny hodiny. Hodiny se pohybují od dvouhodinovek až po pětihodinovky, což osobně považuji za "dost hustou omrdávačku" .... řečeno jazykem mé mladší sestry, která právě zažívá krásy puberty a aktivně mě do nich zapojuje (a já si jen říkám "tohle jsem nedělala, že ne?" a pak si uvědomím "ano, dělala" ... děsivé). Taky máme docela přísnou absenci. Nejvíce mě asi pobavilo Ústavní právo, z kterého mi přišel e-mail s asi tímto obsahem "příští týden bude 2hodinovka z práva a připomínám, že máte povoleno chybět jen 1 hodinu" ... tak trošku nechápu. Jak můžeme chybět jednu hodinu v předmětu, kde máme dvouhodinovky? Pro mě osobně velice nepříjemné, protože jsem aktuálně postižena závažnou nemocí jménem "chřipka" a od středy jsem doma. Docela nepříjemné, protože jsem si během prvního týdne nesehnala kontakty na spolužáky a teď tak trochu nevím o úkolech na příští týden. Hups. Takže to vypadá, že budu nucena jít do školy s bolestí hlavy, rýmou a hlasem, který hlas připomíná jen z dálky a s velkou dávkou fantasie. Pokud nakazím ostatní spolužáky - omlouvám se, ale stěžujte si člověku, který vymyslel absenci a postihy s ní spojené (odmítám kvůli nemoci dělat opakovací testy nebo zkoušení na víc - děkuji nechci).
Ale jinak se mám docela fajn. Zotavuji se z rozchodu, který jsem sama vyvolala a nakonec na něj i sama doplatila :D Strašně vtipné - stejně jako celý život. Občas si připadám, že hraji v nějaké opravdu nepovedné parodii. Což mi připomíná - nedávno jsem shlédla Mládeži nepřístupno ... strašně vtipná záležitost :D Když už se v životě nedaří a člověku se chce brečet, tak je nejlepší shlédnout podobnou blbůstku na zasmání. Jen nechápu proš to má na CSFD nízké hodnocení (možná proto, že je to parodie s popiskem komedie? .... výborné okažiky a výborné pointy, narážky a tak nedoceněné....nebo jen mám špatný vkus na filmy :D ale to kategoricky odmítám přiznat).
Co bych napsala dále? Asi nic, můj život je teď strašně stereotypní a nudný. Nejraději bych se sbalila, zamávala všemu a všem, odjela někam na konec světa a konečně nabrala to, čemu se říká "životní zkušenosti". Ale nějak nemůžu - za prvé mě rodiče nutí studovat, za druhé jsem vážně kopyto na jazyky a za třetí - nemám peníze na letenku na konec světa :D Vůbec to není vtipné, ale mám sklony sklouzávat k sarkasmu a když jsem nemocná, tak sé mé blokátory tak nějak odblokují...nebo se jim jen nechce pracovat, protože jsou unavené. To bude asi pravděpodobnější.
No nic....chtěla jsem něco napsat na blog, protože jsem se nudila a už mě nebaví spát nebo koukat na filmy a na učení do školy mě přílši bolí hlava. Takže tak.

Papa a .... mějte se líp než já ~ ~ ~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kirawa Kirawa | Web | 21. září 2014 v 20:43 | Reagovat

ou tak to je dosť nepríjemné, že ťa skolila chrípka a ani sa z nej nemôžeš riadne vyliečiť, tak ale hádam sa dáš, čo najskôr dokopy :)

2 Nataly ^^ Nataly ^^ | Web | 21. září 2014 v 23:26 | Reagovat

Ja som sa akurát dnes nasťahovala na intrák a pozajtra mi začína škola, takže už sa nejako psychicky na to pripravujem. Skriptá a učebnice nemám ešte žiadne, som akási lenivá si ich zháňať :D Čo sa týka absencie, my to máme rovnako. Tiež tuším môžeme chýbať len jednu hodinu alebo žiadnu. Ja toto proste nechápem. Ani na strednej z absencie nerobili takú veľkú vec ako tu. Podľa mňa by malo záležať študentoch, či tam chodiť budú alebo nie. Na VŠ chodíme dobrovoľne, takže aj cviká a prednášky by mali byť dobrovoľné. Je to taký divný systém :D A najlepšie keď ti profáci vynadajú, že chodíš do školy chorá.. A čo máme robiť, keď nesmieme chýbať? Fuck this logic.

3 Shizu-chan ^^ Shizu-chan ^^ | Web | 22. září 2014 v 18:21 | Reagovat

Ty jsi nemocná? QwQ a ještě k tomu blbá chřipka? QwQ ... na to pomáhá čaj se zázvorem! Ò7Ó/
Brzy se uzdrav! O7O/

A Gambatte ve škole! ty pětihodinovky jsou drsné! OoO
Takže gambattee!! OwO/

4 meltychoco meltychoco | Web | 26. září 2014 v 13:30 | Reagovat

nezávidím :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama