Prosinec 2013

Kuroko no Baske - animace

31. prosince 2013 v 13:28 | Michio |  Kuroko no Baske / obrázky
Animace z KnB =)may i | akihito & mirai.

29. prosince 2013 v 10:28 | Michio |  Videa - AMV
Kyoukai no Kanata...mít trochu vážnější kresbu (tato na mě působí spíš sladce) a o pár míň laciných vtípků, tak to anime naprosto miluji - ten příběh *-* dokonce jsem z něj měla szlu na krajíčku (i když já brečím u každé ptákoviny)
tak či tak - KnK je skvělé anime a já bych ho rozhodně chtěla jednou přidat na blog ^^


Tonari no Kaibutsu-kun hlášky 2

26. prosince 2013 v 20:56 | Michio
A poslední hlášky z Tonari no Kaibutsu-kun ^^

Sasayan: Yoshido, pamatuješ si Yamase? Byla v naší třídě.
Haru: Mě připadali všichni stejní. Ty jsi chodil na stejnou školu jako já?
Sasayan: Co? Nevěděl jsi to? To je kruté.
(díl 9)
----------------

Earl and Fairy

25. prosince 2013 v 14:04 | Michio |  Earl and Fairy / ostatní
Znám hodně lidí, kteří EaF popisují jako nezáživné....ale co se týče mě, tak já si myslím, že je kouzelné (doslova) ^^Merry Christmas and Happy New Year

24. prosince 2013 v 8:31 | Michio |  Diplomy - pro vás
Dnes jsem si dala za úkol brzo vstát, abych mohla co nejdřív popřát krásné svátky ^^ (ale vypla jsem budík a spala dál).

Nebudu to zbytečně prodlužovat - Všem Vám přeji krásné svátky, bohatého Ježíška, skvělé jídla a plno klidu, pohody a zábavy. Zároveň bych chtěla poděkovat nejen všem SB, ale také všem návštěvníkům tohoto blogu (ať už náhodným nebo pravidelným), protože právě vy jste mnohdy moje motivace k napsání článku :) A tudíž i díky Vám může tento blog oslavit už 6. Vánoce ^^Nechci tomu říkat znovupoužití, takže to nazvu recyklací!

23. prosince 2013 v 19:20 | Michio |  Desingy
Vánoce jsou doba klidu, míru a pokoje - vážně by mě zajímalo, kdo tuhle prachsprostou lež vynesl na světlo světa. Pro takového studenta jsou Vánoce dobou dokončování všech seminárek a prácí, protože během této doby končí ty nejposlednější termíny a taky učení na zkoušky, protože ty začínají hned v lednu....tak kde je ten klid a pohoda? Jop...já vím, že student jako já nemá o učení co kecat, ale tak...řekla jsem si, že denně si dám povinné 2 hodiny učení, abych prvním semestrem prolezla aspoň s odřenýma ušima (doufám, že to dodržím, protože moje předsevzetí...nedopadají dobře).

Ok...teď k tématu - všímavější a možná i ti nevšímaví si určitě všimli, že blog má nový kabátek. Ti, kteří to tu znáte už delší dobu a byly jste tu minulý rok přibližně v tento čas, si možná řeknete "tohle už jsem viděl!". A ano...viděli jste to - minulý rok, na tomto místě, někdy v tomto čase a v tomto paralelním vesmíru (na tohle téma jsem zrovna četla zajímavý článek...bolí mě z něj hlava a považuji to za úplnou *cenzura*).

Jak už napovídá nadpis - říkejme tomu recyklace. Vážně jsem měla v plánu udělat nový design, ale pak mě napadal onen fajnový nápad s recyklací (OK - slovo "recyklace" mě napadlo až při psaní nadpisu). Přece jen...jsem líná a navíc jsem nemohla najít žádný zelený stromeček bez nějakého kýče (opravdu jsem chtěla stromek a zeleno-zlatý dess T.T) a na nakreslení jsem moc...neschopná? A proto, abych ušetřila můj organismus od zbytečného stresu, jsem se rozhodla zrecyklovat minuloroční dess a ist hier! :D Stejně tu bude jen krátce (potom možná zrecykluji ještě jiný starší dess :D)

pro plnou velikost klikni ^^

+ namísto Luffyho si tam představte nějakou gifku s vánoční tématikou (ta se teprve hledá :D)

RE: Animace: původně jsem zamýšlela něco jiného, ale tohle mě hned trklo → KAWAIII ~ ♥
zdroj: http://www.fanpop.com/clubs/puss-in-boots/images/27644964/title/christmas-gif-3-photo

Nico Robin

22. prosince 2013 v 19:30 | Michio
Jméno: Nico Robin
Postavení: Pirát, archeoložka
Posádka: Slamáci
Odměna: 80 000 000 beli
Ďáblovo ovoce: Hana Hana no Mi
Typ: Paramecia

Robin je pirátka a archeoložka Slamáků, ke kterým se přidala v pořadí jako sedmá a pozvala se k nim víceméně sama. Byla na ni vypsána odměna 79 000 000 beli již v 8 letech a dostala předzívku "Démon z Ohary". Z posádky odešla ve stejnou dobu jako Usopp, ale z jiného důvodu. Snažila se ochránit Slamáky, kteří se ji ovšem vydali zachránit a tak se k nim opět vrátila. Poté se její odměna zvedla na 80 000 000 beli. Jejím snem je najít Rio Poneglyph a odhalit Prázdné století.


Znovu online ^^ ačkoliv jen na krátkou dobu

20. prosince 2013 v 20:44 | Michio |  Moje kecy
Zdravíííím :D
Jak jste se tu měli?? Vím, že jsem tu od začátku prosince ani nepáchla, ale začaly zápočty a kolokvia, což je pro mě zcela nová a vytížená situace a já jsem měla opravdu co dělat :D Naštěstí dnes ráno jsem psala poslední zápočet v tomto měsíci - psychologie....všichni opisovali ode všech, ale nikdo nic nevěděl, takže nebylo co opsat -_-" tragédie na druhou. Ale...snad jsem tam něco došichtila. Je toho tolik, co bych chtěla říct, ale nechci napsat slohovku, takže se budu krotit.

ŠKOLA - Úspěšně jsem napsala všechny práce a úspěšně udělala i zápočty z několika předmětů. Jen jsem selhala u výpočetní techniky, ale víte co? Vzhledem ke skutečnosti, že z naší třídy zápočet složil jen jeden jediný člověk (a to s 60%, což je nejnižší možná hranice) mě to ani tak netankuje, půjdu v lednu. Jinak se držím. Je to hektické, je toho moc a všechno je těžké, ale nějak se to musí zvládnout. Leden bude kritické obodobí, protože máme třeba i 2 zápočty za den, což je jedna velká noční můra, ale na druhou stranu nemáme školu, takže na učení mám doslova celý den. Už jsem napsala do menu, že v lednu mě tu uvidíte minimálně (ale nemělo by to být tak strašné jako v prosinci). Nejvíce jsem si užila zápočet z etické výchovy, jehož podmínkou byla 100% účast (mimo praxe) a splnění všech úkolů, které byly během semestru zadány. To byla pohodička :D Ale zápočet se uděloval v arcibiskupském paláci, kde jsem dostala životní příležitost - posadit na se trůn ^^ mám i fotku (možná ji sem později hodím). Normálně se k rekvizitám nesmí ani páchnout, ale jelikož jsme tam byli s profesorkami a JEN my, tak jsme mohli prošmějdit všechno a všechny :D Možnost posadit se na trůn už asi nikdy mít nebudu, takže jsem z toho happy (holt miluji věci spojené s historií a trůn a všichni, kdo na něm seděli *-*-*-* byla jsem doslova v sedmém nebi).
KOLEJ - Na koleji je jedna velká novinka!! Už jsme na pokoji jen tři! Ptáte se proč? Jelikož 4 osůbka se urazila a odstěhovala. Byly mezi námi jisté neschody - aneb naprostá arogance a bezohlednost vůči spícím osobám (nám), které byly ne příliš taktně vyčteny. Následně se naše "dámička" urazila. Potom se chovala stylem "vše OK" a když jsme se jednou vrátili na pokoj, tak jsme našli dopis "Odedneška bydlím jinde. Mějte se tu hezky, muck". Samo, že jsme z toho měli prdel a vzazík si náramně vystavili. Jenže druhý den se jako vždy nonšalantně a velmi hlučně přiřítila na pokoj, aby správci koleje ukázala, že je vyklizeno, uviděla vyvěšený vzkaz a sebrala ho :( a já si ho chtěla vyfotit :( Teď už se na nás ani nepodívá a když už jo, tak jen s nosíkem nahoru a naprostým opovržením - při společných hodinách se mi chce smát, ale držím to v sebe .D Jen nejvíc zabila spolubydlící, když v etice řekla"potěšilo mě, že s námi už nebydlí holka, která nás ustavičně budila". Bylo nejvíc. Teď jsme tři a je nám fajn ^^ jen nás nemá, kdo krotit a tak docela ponocujeme (a děláme bordel, už na nás i doletěly holky z vedlejšího pokoje /jako kdyby ony bordel nedělaly/). Tento týden jsme si udělali hezký vánoční večer a rozdali dárky, dostala jsem kačenku do koupele (hned jsem si vzpoměla na Usagi-taťku z JR :D), tak sladkééé ~. Jinak jsem v neděli vyzdobila pokoj i dveře a druhý den jsme mě
li na dveřích napsáno "uděluje se diplom pokoji číslo 39 za nejkrásnější vánoční výzdobu (to vyfocené mám :D)" - docela vtipné, protože jsme byli JEDINÝ pokoj s vánoční výzdobou :D. Ale tak...kolej je best :D
OSOBNÍ ŽIVOT - Haha *smích* Já nějaký mám?? Že o tom nevím :D Ne...měla jsem jisté problémy, které jsem ovšem zbaběle zahrabala pod koberec ^^" pustit se do řešení některých záležitostí může být zatraceně těžké.

One Piece hlášky 18

20. prosince 2013 v 18:58 | Michio
Fu...už nevím co psát do úvodu k hláškám. Všichni víte, ne? Další hlášky z OP a bla bla....takže pokud si to někdo čte, tak se pobavte :)

Zoro: Ty mě podceňuješ?!
Tashigi: Ano!
Zoro: Gr....
(díl 613)
----------------------

Kuroko no Baske - animace2

4. prosince 2013 v 10:57 | Michio |  Kuroko no Baske / obrázky
Začaly nám ve velkém zápočty a termíny na odevzdání prací se jen přibližují, takže téměř veškerý volný čas (kterého mám opravdu poskromnu) věnuji buď škole, spánku nebo relaxu v nákupním středisku
navíc mám v současné době jisté problémy a chuť na blog se tím silně zredukovala....takže tady v následujících dnech nebudu ... zatím přidám gifka z KnB, které jsem udělala asi před ...???... 4 měsíci?

Titulky jsem tam nechala záměrně :)