Listopad 2013

Sekaiichi Hatsukoi hlášky 2

28. listopadu 2013 v 19:57 | Michio
A poslední hlášky ze SH =)

Onodera: Pokud má nervy na to, aby to řekl, tak chci vidět, jak přesvědčí slavnou autorku, aby jen tak změnila svou práci!
Takano: Strany 30-32 jsou nudné. Změň to.
Onodera: Cože?!
(s2.díl 5)
-----------------


Toplist na říjen 2013

23. listopadu 2013 v 19:23 | Michio |  TOPLIST
Říjen roku 2013

1. - 6.
Úterý: 63
Středa: 60
Čtvrtek: 64
Pátek: 59
Sobota: 85
Neděle: 90

Celkem: 421

Opening 15 - We Go!

21. listopadu 2013 v 10:44 | Michio |  One Piece / obrázky
Tenhle OP naprosto zbožňuji ^^ takže jsem si s ním trochu pohrála :)K sebepoznání nejlépe dospějeme nikoli rozjímáním, ale tím, že budeme jednat. Snažte se plnit své povinnosti a brzy zjistíte, z jakého jste materiálu.

19. listopadu 2013 v 20:39 | Michio |  Moje kecy
K nadpisu - potřebuji do etické výchovy citát týkající se sebepoznání či sebepřijetí. A co se týká citátů...Goethe je vždy přesný, trefný a pravdivý ~ navíc jeho citáty miluji.

Jinak....jsem na netu během týdne - neobvyklé, že? Vysvětlení - dneska mi profesorka řekla, že má práce "Chudoba v ČR" prošla ^^ hned na první pokus. Hrdost, štěstí a úleva - toť mé pocity. Následně jsem zamířila do čajky na dýmku, čaj a chalvu :) Ležím, cítím se příjemně uvolněně, kolem vůně čajů, dýmek a vonných tyčinek, do toho orientální hudba a šepot lidí kolem, ale je zachováno soukromí pomocí jemně oddělených "boxů". K tomu noťásek a hezké místo přímo u zásuvky. Co bych si mohla přát víc? Pokud někdy zabrousíte do Olomouce a dostanete chuť na čaj v opravdu hezké a nevelké čajovně, tak srdečně odporučuji Assamicu. Já osobně mám chuť sem chodit hodně často =) opravdu krásné místo. Díky tomu si připadám, že čajky v Hodoníně jsou 100 let za opicema.
Co bych řekla dále (kromě toho, že mi čajovna vnukla chuť blogovat - doporučuji i pro blogery jež ztrácí chuť blogovat). V posledních dnech jsem toho měla opravdu hodně a čas jsem měla jen o víkendech a i to jen na hodinku či dvě.
Praxe mi dopadla skvěle - pokud bych někdy měla jít do domova pro seniory, tak Bohuslavice by se určitě objevili na mém seznamu. Bylo to sice náročné fyzicky i psychicky, ale nechtělo se mi odejít. S klidným srdcem bych tam byla ještě nějakou tu dobu.
Hned po praxi jsem byla na oslavě 18tin (tímto Monči ještě jednou gratuluji!) a následně jsem veškeré volné minuty věnovala na zkoušení z filozofie, jež se blížilo neúprosně rychle. Psala jsem zde o tom a již jsem i zmínila, že mé skóre bylo 11/12 bodů, což mi zvýšilo nejen sebevědomí, ale především mě to potěšilo a spadl mi ze srdce obrovský kámen. A teď propedeutický seminář a práce uznaná na první pokus (což je podle všeho na prváka v zimním semestru slušný výkon). Jsem velmi vděčná (ačkoliv s němčinou, právem a sociální prací to tak růžové není, ale na to teď nebudu myslet a prostě si užiji kouzlo okamžiku).
Včerejší noc se protáhla a to díky tomu, že jsem donesla z domu Tarot a holky chtěly vyložit. Tak jsem je zasvětila a připoměla jsem si, že mi opravdu chyběl klid, kterým mě Tarot před asi 2 lety naplňoval. Přestala jsem s ním nejen kvůli škole, ale také kvůli příteli (jež byl vůči němu silně skeptický). Teď si připadám jako husa, že jsem na něj zanevřela a karty jsem uložila hluboko do skříně. Jsem vděčná holkám, že mi ho připomněli a donutili vytáhnout. Rozhodně si na něj znovu najdu čas a začnu si s ním klidit srdce =).

Dostala jsem chuť se ozvat a něco napsat. Opravdu přemýšlím, že kombinace všeho, co v čajce je, mi nějak připoměla blog a asi bych sem měla s notebookem chodit častěji :)

Tak se loučím a přeji hezké překlenutí poloviny týdne =)

Gintama hlášky 8

16. listopadu 2013 v 10:54 | Michio
Hlášky z Gintami tady nebyly hooodně dlouho. Humor je zde velmi...charakteristický (? nemůžu najít vhodné slovo) a tak se mi špatně vypisují

Azumi: To je pravda. Mladá nevinná dívka jako jsem já, je předurčena k tomu, aby si s ní muži pohrávali.
Gintoki: Myslím, že trpím sluchovými halucinacemi. Zní to tak, že se označuje za mladou nevinnou dívku, Shinpachi-kun.
Schinpachi: To je v pořádku. On opravdu řekl "nevinná dívka", Gin-san.
Kagura: *zvrací*
(díl 111)
*Azumi je transvestita
-----------

Kise - gif

13. listopadu 2013 v 18:42 | Michio |  Kuroko no Baske / obrázky
Zítra mám ústní zkoušení z filosofie...řeknu vám - NIC nevím!! Wha...ale nemám na to, abych se dál učila - už mě bolí hlava...
navíc jsem zjistila, že jediná holčina, která byla se mnou na střední a šla sem, tak se školou sekla / člověka to potěší -_-"
mno...cítím se nerózně a trochu i vyděšeně, protože toho učiva je hodně (navíc musím do začátku ledna přečíst asi 3 knížky a několik učebnice - není šance!!)
-------------
RE: Zkoušení úspěšně dokonáno se skóre 11/12 bodů ^^ ~B gata H kei hlášky 3

10. listopadu 2013 v 13:07 | Michio |  B gata H kei / ostatní
A jsou tu poslední hlášky z B gata H Kei ^^ ~

Yamada: Mně si nikdy neřekl, že jsem pěkná. Občas bys mi mohl nějak polichotit! Třeba, že jsem pěkná, sexy, rozkošná a tak!
Kosuda: Musím něco říct!....Yamada, v tom kostýmu ti to vážně sluš-
Yamada: *celá červená* Kdo si myslíš, že jsi?!
Kosuda: Omlouvám se!
(díl 9)

Kuroko no Baske 2, OP+ED

9. listopadu 2013 v 11:23 | Michio |  Kuroko no Baske / obrázky
Animace z OP a ED KnB 2 ^^
Nejdřív z openingu


||MDS|| One More Night Collab - Joanna & Hikaru - HBD MINNA

8. listopadu 2013 v 21:04 | Michio |  Videa - AMV
Skvělá sbírka anime :D Ale vážně....na to jak je to AMV dlouhé je naprosto luxusně zpracované!


Hlášení z praxe ~

6. listopadu 2013 v 20:37 | Michio |  Moje kecy

Zdravím ^^
tak se hlásím z praxe. Když jsem sem v pondělí ráno jela, tak jsem přemýšlela, co budu dělat po nocích a napadlo mě, že zveřejním 3 články - "cestuji tam, přijela jsem, cestuji zpět", ale....nějak mi na to nezbyl čas. Teď jsem si našla chvilku, abych skočila na PC.


Koho nezajímají mé nekonečné dojmy z praxe, tak doporučuji - nečíst :D

Aktivita, aktivita, aktivita

3. listopadu 2013 v 20:11 | Michio |  Moje kecy
Právě jsem přijela na kolej, takže tohle bude rychlo oznam.
Jedu na praxi (do Bohuslaic, stávám asi v 5 ráno, vůůůůůbec netuším, kde to je a jsem v šíleném stresu, že vystoupím na špatné zastávce nebo mi ujede bus a je toho šíleně moc a já podléhám panice) a budu tam až do pátku. Nevím jestli se budu vracet domů (podle toho kdy odjedu, protože na jeden neúplný den bych domů nejezdila a navíc je to nějakých 170 km, takže ani nevím jestli budu mít chuť cestu absolvovat) a tak netuším, zda tu budu i příští týden. Navíc mám toho do školy strašně moc a vše mi tak nějak padá na hlavu...takže tak v příští týdnu.
Na blogách se teď rozjely roztomilé řetězáky s nominací. Opravdu děkuji těm dušičkám, které si na mě v "políčku nominace" vzpoměly, ale já opravdu nemám čas, takže se nezúčastním (tuším jsem to napsala jen 2 nominátorkám, takže pro všechny ostatní zo oznamuji takto).

Přeji hodně zdaru v čemkoliv, co vás v nadcházejícíh dnech čeká.

To't vše ~

Tonari no Kaibutsu-kun hlášky 1

2. listopadu 2013 v 22:45 | Michio
Všimla jsem si, že toto anime si získalo poměrně pozitivní ohlas. Já to s ním tak růžově nevidím a jediné pozitiva jsou pro mě kresba a vtipnost. Po charakterové a dějové stránce ho hodnotím podprůměrně. Manga tak hrozná není, ale i tam jsem přeskakovala některé částí s tím, že "na tohle jsem trochu stará, nenaivní a navíc je to trapné". Ty zvraty stylu "miluji-nemiluji-ale přece jen miluji" mi lezly krkem a Haru(a) jsem pomalu začínala nesnášet. Zlatý Yamaguchi (nebýt jeho, tak na anime s klidem zapomenu).
Ale i tak jsem se rozhodla z něj vypsat hlášky předtím, než ho definitivně odstraním z PC.

Haru: Hej! Jak se jmenuješ?
Shizuka: Mi-Mizutani Shizuka.
Haru: Hmm....S-Shizuka?
Shizuka: Hm?
Haru: Tak takové to je, když onemocníš a kamarád ti přinese úkoly?
Shizuka: *šok*
Haru: Ah, říkej mi Haru! Když už jsme kamarádi.
Shizuka: *otočí se a odejde*
Haru: Tak se zatím měj, Shizuka!
Shizuka: Nepochopitelný...a tak nějak děsivý → můj první dojem.
(díl 1)
----------------

Tonari no Kaibutsu-kun hlášky

2. listopadu 2013 v 10:38 | Michio
Tonari no Kaibutsu-kun:


-konec-