Říjen 2013

Sekaiichi Hatsukoi animace

31. října 2013 v 19:16 | Michio |  Sekaiichi Hatsukoi / obrázky
Pokud někdy pojedete do Olomouce a na nádraží uvidíte magora, který bude hledět na SH a dělat z něj animace....tak mě pozdravte ^^ ~Kaichou wa Maid-sama animace

27. října 2013 v 20:56 | Michio |  Kaichou wa Maid-sama / obrázky
Konečně....dopsala jsem práci do propedeutického seminíře *banzai* a chce se mi brečet štěstím! 3 dny! 3
dny jsem chodila spát ve dvě ráno s ukrutnou bolestí v očích, abych se ráno probudila a znovu mohla stresovat u "chudoby v ČR" a teď je tomu konec....sice to odkazování, citace a parafráze (kterých jsem tam měla na můj vkus až moc, takže mi to možná vrátí -_-") byly jedna velká Noční můra, ale mám to za sebou. Čerpala jsem sice "jen" z 9 zdrojů, ale jen jejich vypsání mi zabralo asi 45 minut -_-" Chci zpátky na střední (hned!). Teď už jen napsat reflexi do křesťanckých reálí, profil osobnosti do teorií sociální práce a za dva týdny i práci do odborné praxe a....bude to za mnou (pak už jen napsat všechny zápočtové testy a udělat kolokvia a můžu zamávat prvnímu semestru na vysoké ^^ i když mám spíš pocit, že ten semestr zamává mě, protože je toho moc - a to myslím vážně! MOOOOC. Kdo se to má učit? ...Nechci slyšet odpověd "ty"....)
Ale co....teď si chci dát aspoň jeden den voraz.
Jinak jsem "udělala" pát animací z KWMS ^^


Earl and Fairy hlášky

27. října 2013 v 9:51 | Michio |  Earl and Fairy / ostatní
Hlášky z tohoto krátkého romantického anime ^^

Lydie: Ale nevěříš ve skřítky, že?
Edgar: V mém světě neexistují. Ale tvůj svět je mnohem větší než kohokoliv jiného. Lidé s dobrým zrakem mohou vidět do dálky, ne? Nemůžu si pomoci, ale nějak na ně věřím, když poslouchám tvé příběhy.
Lydie: Jsi divný.
(díl 3)
------

Toradora OVA

26. října 2013 v 16:00 | Michio |  Toradora / online - download
Online
---

Download

Titulky
----


Pevné pouto

25. října 2013 v 15:59 | Michio

Název: Pevné pouto
Vydáno: 2009
Čas: 135 min
Žánr: drama, thriller,

Susie Salmonová jednoho dne zachránila život svého mladšího bratra. V nemocnici ji posléze babička Lynn předpověděla, že bude žít dlouhý a šťastný život - jako obvykle, se babička mýlila....6. prosince roku 1973 byla 14letá Susie brutálně zavražděna.
Pro Susie to ale smrtí nekončí. Ocitá se ve zvláštním světě mezi nebem a zemí, ve světě, v kterém může mít cokoliv. Z tohoto záhadného, ale nádherného místa sleduje pátrání policie, její rodinu snažící se vyrovat s nečekanou smrtí milované a nakonec i muže, který ji připravil o život, budoucnost a možnost být s milovaným chlapcem a který znovu pociťuje tu touhu...

Download

Kuroko

24. října 2013 v 19:23 | Michio |  Kuroko no Baske / obrázky
Kuroko ^^ tuhle postavu zbožňuji a to nejsem fanynka "bezemocionálních" tváří :) Ale on je strašně zlatý ~One piece AMV - Still worth fighting for

23. října 2013 v 19:32 | Michio |  One Piece / ostatní
Jak ze série, tak z několika filmů...tohle video muselo dát neuvěřitelně práce
Kdybych mohla, tak bych tohle anime vnutila každému člověku na světě, protože je dokonalé, úžasné, skvělé a vyjímečné...škoda, že ne každý člověk na světě je otaku a ne každý otaku miluje takto dlouhá anime (tito lidé přicházejí o tolik!)
ano, vím - jsem naprostý OP maniak, ale co se mnou naděláte?

Jinak blázním ~ ano...oficiálně oznamuji, že jsem se rozhodla, že nikdy nezískám titul, protože na to nemám - jsem totiž idiot. 2 měsíce na vysoké a já mám pocit, že jsem takový idiot, kterého svět ještě nezažil. Píši práci /ne jednu, ale jen jedna je šíleně aktuální/, kterou musím dopsat do pondělí. Na téma "chudoba v ČR". Myslela jsem si, že to bude dobré téma...není, nejsem schopna nic napsat :D Mám obsah a...asi tři řádky k úvodu /:D/ a to je vše. Skončila jsem. Navíc to odkazování, citace, parafráze a bůh ví co ještě je šílené. Eh...chci žít ve společnosti, která bude mít heslo "porušování autorských práv při všech školních pracích je naprosto v pořádku"....život v této společnosti by mi ušetřil spoustu volného času...trápení, stresu a nervozity :D a možná bych díky tomu mohla udělat první zápočet v životě...neudělám to a vyletím ze školy - ten život je tak krásný ^^ jen díky tomu jsem pochopila proč je tolik vysokoškoláků dennoděnně opilých ~ brzy se k ním budu totiž řadit taky :DBlood Lad hlášky 2

18. října 2013 v 18:42 | Michio
A jsou tu druhé a poslední hlášky z BL (nemyslíte, že je to hezká zkrata? nevím ja vy, ale já v ní vidí zkratku úplně nečeho jiného :D)
Pokračování v druhé sérii - za předpokladu, že bude.

Staz: Hej, Tsuboi, proč nosíš moje oblečení?
Deku: A co ty, Boss? Proč máš na sobě vězeňskou uniformu?
(díl 7)
----------------

Vyhodnocení anime kvízu

18. října 2013 v 9:53 | Michio |  Diplomy - pro vás
Takže. Kvíz zrovna úspěch nesklidil. Nevím jestli to bylo těžké (mě to nepřipadalo, ale to jen kvůli tomu, že jsem to tvořila a odpovědi mi tím pádem byly jasné) nebo se vám jen nechtělo. Tak či tak - Děkuji těm mála účastníkům a doufám, že se vám budou ceny líbit.
Reklamy tu budou možná díl, protože musím napsat 3 až 4 práce a přečíst několik knížek (kde je ta doba, kdy jsem si myslela, že maturita je hektická? co teprve zápočty! v zkouškovém mě pravděpodobně klepne, protože si nemyslím, že to přežiji...) a nemám čas. Ale...nevidím důvod pro by vám to mělo vadit :D Jen to bude možná nespravedlivé pro 1. místa, protože by tu měly být nejdíl. Eh...nějak to potom vykoubím.

1. místa: YUUNEKI A YUNO (obě plný počet ^^)
reklama 21 dnů


2. místo: ATSEA
reklama 14 dnů

Všem gratuluji ^^


Shintaro Midorima

17. října 2013 v 21:25 | Michio
Jméno: Shintaro Midorima
Tým: Teiko (bývalý), Shutoku
Talent: přesná střelba (hl. z dálky)

Bývalý více-kapitán a skvělý střelec Generace zázraků. Po Teiko nastoupil na Shutoku (jeden ze tří králů), kde se jeho neodlučitelným parťákem (občas otrokem) stal Kazunari Takao.
Jeho silnou stránkou jsou naprosto přesné hody a to i z dálky. O příznivém výsledku svého hodu si je naprosto jistý a to především proto, že dělá vše ve svůj prospěch - vždy se řídí horoskopem a nikdy mu nechybí talisman pro štěstí na daný den.
Poté, co se dozvěděl o Kurokově nástupu na Seirin byl zklamán a rozčílen. Nemohl pochopit, že se Kuroko rozhodl jít na školu, kde nemůže plně využit svůj potenciál. Ačkoliv si s Kurokem nikdy příliš nerozuměl, tak ho respektuje a uznává.
Midorima vystupuje velmi klidně a vyrovnaně. Občas jedná povýšeně a v zápase se nespoléhá na ostatní, ale pouze sám na sebe. Takao ho přirovnal k tsundere - zatímco se tváří lhostejně, tak ostatním vždy pomůže, ačkoliv to následně popře. Má sklon dávat rady pod rouškou opovržení a kritiky. Takto pomohl pochopit Kagamimu jeho slabosti. Jinak řečeno - v hlouby srdce je to hodný člověk :)


Makai Ouji: Devils and Realist hlášky 2

13. října 2013 v 13:50 | Michio
A poslední (pokud nebude další série, ale tomu nic nenasvědčuje) hlášky z Makai Ouji ~

William: Co to je?
Isaac: Whaa...Obří legie démonů. Je to jako sabat!
William: To je....jen sen.
Isaac: Není to sen!
(díl 7)
-------------------

SB Tohru-

12. října 2013 v 13:11 | Michio |  Diplomy - za SB
Po velmi dlouhé době mám opět nové SB ^^ Je jím TOHRU- a její blog můžete najít na adrese http://tohru.blog.cz/

Diplom: anime opravdu neznám, takže jsem se řídila obrázky, které mi našel Googlu. Snad našel správně.

Podzim 2013

12. října 2013 v 9:29 | Michio |  Pro otaku - NOVÉ
Takže. Určitě jste již zaregistrovaly seznam anime, které jsou naplánované letos na podzim (seznam "koluje" na internetu už delší dobu). Pokud mám mluvit za sebe, tak mě poměrně zaujal a našla jsem pár anime, které bych chtěla vidět a jedno, na které se podívám ať to stojí, co to stojí =)


Byli zde "zvěsti", ža Magi (vyšel minulý rok) bude pokračovat filmem. Ukázalo se, že to byla jen zvěst a k mé radosti Magi opravdu bude pokračovat, ale jako TV série. Příběh popisuje mladého chlapce Alladina, který by se dal označit za kouzelníka, ale obecně je znám jako "Magi" a má právo vybral budoucího krále (respektive kandidáta). Ovšem Alladin o sebe nemá velké vědomosti a ani o sebe ve velkém nesmýšlí. Touží pouze po dobrodružství a přátelech, s kterými by mohl být v dobrém i ve zlém.

Kuroko no Baske - animace

12. října 2013 v 9:29 | Michio |  Kuroko no Baske / obrázky
Animace z KnB ~ Možná bych měla říct, že jich mám spoustu....takže je tady čekejte :D
Jinak co říkáte na první díl druhé série? Už jste ho viděli?Mahou Shoujo Madoka Magica online,download

11. října 2013 v 15:19 | Michio
Online
---

Download

Titulky


AMV] Mahou Shoujo Madoka Magica - Ice

11. října 2013 v 12:14 | Michio |  Mahou Shoujo Madoka Magica/ostatní
Díky té melodii se mi to video zdá neuvěřitelně melancholické


Mahou Shoujo Madoka Magica

10. října 2013 v 13:16 | Michio
Název: Mahou Shoujo Madoka Magica
Rok vydání: 2011
Počet dílů: 12
Žánr: Tragédie, úzkost, školní život, magie

Kaname Madoka je dívka, která žije poklidný a šťastný život. Má milující rodiče, mladšího bratra a každé ráno chodí do školy s kamarádkami. Jednoho dne získá novou spolužačku - Homuru Akemi, které ji dá varování, že se nemá chtít stát někým, kým není. Madoka jí však nerozumí...
Možná kdyby rozuměla, tak by se nikdy nerozhodla pro záchranu roztomilého zvířátka, které se představí jako Kyuubey a nabídne ji splnění jakéhokoliv přání. Na oplátku by se Madoka musela stát magickou dívkou a bojovat proti čarodějnicím, což je ve skutečnosti velmi záslužná činnost, protože takto by chránila nevinné lidi před tragickým osudem. V tuto dobu ovšem Madoka netuší, že boj s čarodějnicemi je nikdy nekončící boj na život a na smrt a magické dívky jsou předem odsouzeny k strachu, samotě a smrti....


Žánr mahou shoujo je pro malé holčičky, které chtějí snít. Právě Madoka toto všeobecné tvrzení naprosto rozvrací a dává tomuto žánru nový rozměr. Kresba, hlasy i chování je sice typické, ale děj je něco nového, neokoukaného a možná i děsivého. Být magickou dívkou rozhodně není výhra a to především díky tomu, že Kyuubey (a celá jeho rasa) postrádá jakékoliv emoce, což se v příběhu silně promítne. Smrt je výhodná, vítaná a nakonec i naprosto očekávaná.
Nechci zde příliš spoilerovat, ale řeknu vám jedno - magické dívky nečeká nic dobrého - mají jen dvě možnosti a obě končí smrtí. Nakonec je to jen o tom, jestli vaše přání stálo za váš život a i když se vám přání splní, tak nic nemusí být takové, jaké si vysníte. Tohle je tvrdá realita, která vás bude provázet celým anime. Myslím si, že o "bolesti", která zde je nádherně vypovídá Homura - její příběh mi trochu připoměl Sisyfa. Celou dobu se lopotí s kamenem a těsně před vrcholkem ji spadne dolů a ona musí začít od znova. Je zdrcena zoufalou a bezvýchodnou situací, ale i tak se stále snaží, ačkoliv je výsledek vždy stejný.
Tohle anime rozhodně hodnotím palcem nahoru a jen vám doporučuji, abyste se na něj nedívali jako na oddechové a pořádně se na něj soustředili, protože pak vás opravdu zasáhne.


Sekaiichi Hatsukoi hlášky 1

5. října 2013 v 17:23 | Michio
A jsou tu hlášky k SH :) S mírným překvapením zjišťuji, že oproti JR je toto anime na hlášky poměrně chudé (a to jsem se při něm rozhodně nasmála víc než u jeho "staršího bratra")

Onodera: Huh? Snaží se mě ve skutečnosti povzbudit?
Takano: No, beznadějní lidé jsou beznadějní, ať dělají co dělají.
Onodera: Zabiju tě!
(díl 1)
--------------

B gata H kei

4. října 2013 v 15:59 | Michio |  B gata H kei / ostatní
Zde jsou animace z tohoto famózního anime^^

Titulky jsem nechala schválně, protože tahle scéna je základem všeho :D


Toplist na září 2013

2. října 2013 v 12:40 | Michio |  TOPLIST
Září roku 2013

1. - 8.
Neděle: 107
Pondělí: 114
Úterý: 64
Středa: 61
Čtvrtek: 49
Pátek: 90
Sobota: 87
Neděle: 100

Celkem: 672
----------------------