Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.

27. září 2013 v 14:34 | Michio |  Moje kecy
Znovu se hlásím ~
Jak se tu všichni máte? Co se týče mě, tak...jsem si na nepřístupnost internetu tak nějak zvykla, protože stejně nemám tolik času, abych za ním seděla :D A není to tak, že by mi škola dávala zabrat - já jsem se pořádně učit totiž ještě nezačala (stačí když vidím to kvantum učiva a už přemýšlím o tom, co bych mohla dělat mimo učení). Nějak se mi podařilo nechat volné pátky a tak domů budu jezdit asi ve čtvrtek večer ^^. Jen...když je venku tma jak v pytli (jezdím v 8 večer), tak nemám nejmenší tušení, kde jsme. Včera jsem se při vystupování z vlaku modlila, abych vystupovala správně :D. Měli by mít osvětlené celude s nápisem zastávek, aby se v tom člověk vyznal...nebo nemít zpoždění a jet podle plánu.

K škole...VŠ je přesně taková jak se o ní povídá - na jednu stranu je to super, protože si člověk může navolit rozvrh a nemusí chodit na přednášky (ale semináře a cvičení jsou povinná ^^"). Na koleji je často bordel, ale jelikož jsme v městě, tak je všude plno obchodů, kaváren, čajoven, rastaurací a všeho možného, takže na koleji zase tolik času netrávíme (naposled jsme s holkama byli v indické čajovně na vodárce ~ mňamii). Takže po této stránce je to sranda a já si to opravdu užívám, ale...kdybyste viděli, co všechno je po nás požadováno :( učitelé vám sice něco odprezentují, ale je to jen povrchové a vše ostatní si máte dohledat asi v 5-10 učebnicích, na které vás odkážou. Děkujme za strýčka Googla a tetičku Wikipedii. Největší zlo je asi němčina, kde je po nás požadována rozsáhlá slovní zásoba a taky znalost tématu. Na to jsme celá skupina doplatili při prezentaci na téma křesťanství, kdy jsme nevěděli kdo přeložil bibli do němčiny, o čem je Starý a Nový zákon, kdy zemřel Ježíš a co se před jeho smrtí odehrávalo. O tomhle vám opravdu neřeknu nic ani v češtině, natož v němčině ^^". Takže horor první třídy. Jen němčině dám asi 4 hodiny na přípravu k jedné prezentaci. Na další předměty nemám chuť, čas asi nervy. Takže...vše má dvě stránky a VŠ hodně zřetelné.

Jinak se mám stále stejně. Nic se nezměnilo (změnit se taky nemá co :D). Jen mě trochu mrzí, že s blogem to jde ke dnu. Myslím si, že má aktivita je dobrá. Jsem tu asi 3 dny v týdnu, což považuji za velmi slušný výkon. Jen návštěvnost a komentáře jsou téměř nulové :( a když už se najde duše, které komentuje, tak ten komentář mě maximálně tak zklame nebo namíchne. Opravdu...pokud jste antiotaku, tak mi sem chodit nemusíte a už vůbec nekomentujte, protože na urážky a posměšky nejsem zvědavá. Já je stejně smažu a pokud si najdu čas, tak vás i bloknu....takže je to celkem zbytečné.
Toť vše a nashledanou :)

PS. Chystám soutěž, takže doufám, že se zapojíte ^^
Bude tu pravděpodobně v neděli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Atsea Atsea | 27. září 2013 v 21:11 | Reagovat

Jsem ráda že se ti na VŠ líbí. Taky si neumím představit co bych dělala bez strýčka Googla a tetičky Wikipedie :D

2 N.K. N.K. | 27. září 2013 v 23:16 | Reagovat

To já nastupuju tenhle týden na VŠ a začínám se z toho rosit..:D hlavně matiky -.- Nu, přeju hodně zdaru :) a pichlavých komentů si nevšímej :)

3 Nataly ^^ Nataly ^^ | Web | 28. září 2013 v 22:42 | Reagovat

Ja chodím domov našťastie vo štvrtok poobede - v párny týždeň o druhej a v nepárny o pol 4.. Vždy sa budem snažiť chytiť čo najskorší vlak alebo bus a šup domov.. Home, sweet home :D
My sme síce školu začali len tento týždeň, ale hneď na každej hodine, ktorú sme mali...nám spomenuli, že treba robiť seminárnu prácu (z jedného predmetu už mám aj tému a na druhom si musím do utorku nejakú vybrať)..a milión informácii, ktoré ani nie som schopná vstrebať. Pomaly tri učebnice na jeden predmet, pretože potrebujeme pri učení čerpať z viacero zdrojov..a podobné veci.. Och bože.. Toto bude ešte celkom zaujímavé.. Budem držať palce..;) Som zvedavá, ako to zvládneme..
A my máme na nemčinu Nemku, ktorá po slovensky vie asi toľko čo ja po nemecky :DD takže... prúser..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama