Nami

21. září 2013 v 10:26 | Michio
Jméno: Nami
Postavení: Pirát, Navigátorka
Posádka: Slamáci
Odměna: 16 000 000 beli

Nami je členkou Slamáků, kde má pozici navigátorky a také jakési pokladní, protože na peníze nedá dopustit. K posádce se přidala jako druhá. Fyzicky silná není, ale její zbraň klimatakt, kterou ji vytvořil Usopp, dokáže zázraky. Její odměna činí 16 000 000 beli. Touží vytvořit svou vlastní mapu světa.


Společně s Nojiko zachránila Nami její adoptivní matka Bellemere, která je jako mariňák našla na bitevním poli. Vzdala se své práce a začala pěstovat mandarinky a vychovávat své dcery ve vesnici Cocoyashi. Byl to chudý, ale šťastný život, který se změnil příchodem Arlonga a jeho pirátů, jež obsadili ostrovy Conami včetně vesnice Cocoyashi. Podmínkou pro život na ostrově byl pravidelný měsíční poplatek. Bellemere měla peníze na zaplacení ze sebe nebo za své dcery - rozhodla se zaplatit za Nami a Nojiko a následně byla Arlongem zastřelena před jejich očima. Tím ale neštěstí neskončilo, protože Arlong si všiml schopností Nami a unesl ji s tím, že pro něj bude kreslit mapy. Nami se stala členem Arlongových pirátů a uzavřela dohodu, že za 100 000 000 beli odkoupí její vesnici z jejich nadvlády. Celých 8 let kreslila mapy a kradla zlato od pirátů a když už konečně byla blízko sumy 100 000 000 beli, tak ji Arlong o tyto peníze okradl. Nakonec ji zachránil Luffy.

Nami je chytrá (někdy až vychytralá) a velmi chamtivá. Jak sama řekla - nejdůležitější je její život a potom její peníze. Pro peníze je schopná zajít kamkoliv, ale v kritických situacích je ochotná se svých peněz vzdát a upřednostnit přátele. To ovšem platí pouze v kritickcých situacích - v normální situaci by s čistým svědomím všechny poslala do nebezpečné bitvy pro jediné beli a s radostí jim účtovala ceny za triviálnosti se smrtícím úrokem. Je tvrdohlavá, panovačná a má ve zvyku všem okolo, včetně Luffyho, rozkazovat popř. je mlátit za jejich vylomeniny. Na druhou stranu dokáže být velmi emocionální a odpuštět i svým nepřátelům (např. Hachi). Miluje módu, nakupování (většinou žádá 90% slevu a stává se tak noční můrou všech prodavačů), větrníky a mandarinky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama