Usopp

20. července 2013 v 19:55 | Michio
Jméno: Usopp
Postavení: Pirát, odstřelovač
Posádka: Slamáci
Odměna: 30 000 000 beli

Usopp je dalším členem Slamáků, ve kterých má pozici odstřelovače a občas falešného kapitána. Po příjezdu do Water-7, kde se jen potrvdili jeho starosti o milovanou loď Going Merry, odešel z posádky po prohraném boji s kapitánem. Následně pro záchranu Robin vytvořil krále ostrostřelců Sogekinga a naval ho hrdinou. V tomto přestrojení si "vybojoval" odměnu 30 000 000 beli. Poté se s uznáním své chyby a pláčem vrátil zpět k Slamákům. K jeho vzorům patří obři z Elbafu, s kterými se spřátelil. Jeho snem je stát se statečným válečníkem oceánu.


Usopp se narodil v Syrupové vesnici, kde žil se svým otcem Yasoppem a matkou. Yasopp ovšem odešel a přidal se k Shaksově posádce a matce se zhoršil zdravotní stav. Aby ji Usopp trochu rozveselil, tak každé ráno běžel vesnicí až ke svému domu a křičel, že viděl piráty. Jeho matka nakonec zemřela, ale jeho zvyk každé ráno běžet s výstražnou zprávou po vesnici nezmizel. Vesničané to považovali za projev jeho bolesti nad tím, že ztratil oba rodiče a snahou vyrovnat se s tím. Ve vesnici se spřátelil s třemi malými chlapci (Ninjin, Tamanegi, Piiman) a založil "Usoppovi piráty", ve kterých byl samozřejmě kapitánem. Také se spřátelil s Kayou, která žila ve vile, měla velmi chabé zdraví a stejně jako Usopp přišla o oba rodiče. Usopp často sedával na velkém stromě a vykládal ji své vtipné vymyšlené příhody. Právě díky ní Slamáci získali svou první loď Going Merry.

Usopp je takový všeumělec. Kromě statečnosti v boji v něm najdete snad vše. Je velmi vynalézavý a lehce dokáže vytvářet zbraně (např. Namim Clima-takt nebo své všemožné náboje). Také se staral o Going Merry, ačkoliv mu chyběly jakékoliv znalosti. Několikrát i předvedl své umělecké cítění - byl to právě on, kdo nakreslil a navrhl vlajku Slamáků. Je i inteligentní, v boji se spoléhá na strategii a ne na sílu, jelikož se v posádce řadí mezi "normální lidi". Ačkoliv je slabý (na poměry Slamáků) a strachopud, tak se v boji dokáže předvést a vstane i když ho nepřítel několikrát naprosto zřídí. Svým způsobem je velmi statečný, protože dokáže bojovat i přes svůj strach a vážné nemoci typu "nemůžu jít na neznámý ostrov". Po svém otci zdělil svůj talent na ostrostřelectví a tak není žádným překvapením, že má skvělý zrak. A nakonec....jak už říká jeho jméno- Usopp je šílený lhář =)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama