Srpen 2012

One Piece hlášky 5

31. srpna 2012 v 20:57 | Michio
Věřili byste, že to už je číslo 5? Vzhledem k tomu, že v každém článku mám 10 hlášek, tak s koncem tohoto článku na blogu bude 50 hlášek z OP. Oho....slušné číslo a to OP zdaleka nekončí :)

Nami: Sanji, ten míč ti sluší!
Sanji: Já budu bolman! Nikdo toho není hodnější než já!
Zoro: Jo, vypadá dobře. Vypadáš jako princ......z království pitomců.
(díl 211)
------------------------

Luce

31. srpna 2012 v 19:41 | Michio
Jméno: Luce
Familia: Giglio Nero
Status: první Arcobaleno oblohy, 8. boss rodiny Giglio Nero
Pohlaví: žena
Věk: 2

Viper

31. srpna 2012 v 19:30 | Michio
Jméno: Viper
Familia: Vongola
Status: Arcobaleno mlhy
Pohlaví: muž
Věk: 2


MY RELIGITION

31. srpna 2012 v 14:46 | Michio |  Katekyo Hitman Reborn / ostatní
Taktéž velmi povedené :) má příjemnou atmosféru


Skull

30. srpna 2012 v 15:30 | Michio
Jméno: Skull
Familia: Carcassa
Status: Arcobaleno mraku
Pohlaví: muž
Věk: 2

Verde

30. srpna 2012 v 15:23 | Michio
Jméno: Verde
Status: Arcobaleno blesku
Pohlaví: muž
Věk: 2


Sebeobětování by mělo být zakázáno. Demoralizuje ty, pro něž se obětujeme.

30. srpna 2012 v 14:19 | Michio |  Moje kecy
Zdravím ~
Nezdá se vám, že ty prázdniny utekly nějak rychle? Mě určitě...je pravda, že byla doba, kdy jsem se nudila, ale....ještě nejsem připavená jít do školy, ještě nejsem připravená jít do 4. ročníku, ještě nejsem připravená připravovat se na maturitu, ještě nejsem připravená říct učitelce z češtiny, že jsem nesplnila ani polovinu povinné četby, ještě nejsem připravená! Nechci...! K tomu je tu ten problém se spolusedící. Možná si někdo pamatuje, že to mezi námi bylo komplikované a nakonec jsme se už vůbec nebavili. S kým budu sedět? Každý už má dvojici a je ve své skupince a mě se od naší čtveřice odtrhovat nechce, ale...je to komplikované. Nemám ráda komplikované věci. Spolusedící mi sice napsala, že na vše zapoměla a že by znovu se mnou chtěla sedět, ale...já nejsem ten odpouštěcí typ a tak jsem napsala takovou, dejme tomu, že neutrální odpověď. Ještě mi neodepsala. Asi neví co. No...jsem zvědavá jak se to vyvine, ale ono to nějak dopadne - jako napokon vše.
Dneska jsem byla u kadeřnice a koupit si barvu na vlasy. Koupila jsem si nádherně sytou fialovou od syoss, tak jsem zvědavá jak chytne :) Můj otec nedokáže pochopit mé chození ke kadeřnici, když mě holička ostřihá levněji. Bože...nečekala jsem, že to pochopí, ale poznámky si mohl ušetřit. Je jasné, že mezi holičkou a kadeřnicí je rapidně velký rozdíl, tak proč to nechápe? Asi nemá cenu nad tím přemýšlet.
Jinak jsem se rozhodla - chci pejska. Ano...i já jsem nakonec podlehla a to díky paní, od které jsme měli Bessy. Bylo vidět, že rozumí a shodli jsme se, že nový pejsek nám pomůže. Dokonce se s mamkou (ty dvě si nějak porozuměli) bavila o dalších chovech, od kterých bychom si mohli koupit nového pejska. Vychází to na Vánoce...bude hezký dárek ~ Docela se těším, ale nastal mírný problém. Tatínek prý nechce psa za tolik peněz. Když se umírním já, tak musí přijít problém s ním. Co jsme to za rodinu? Ale dohodli jsme se s mamkou, že si těch 8 000 našetříme sami.
Dneska máme jít pracovat na zahradu. Proč vždy v těch největších vedrech? Navíc jsem domluvená, že půjdu ven a už se vidím...nikdy se mi po práci na zahradě nikam nechce. Proč musíme mít tak velkou zahradu? (Dneska tu mám nějak moc "proč"). Hádám, že tomu asi neuniknu, ale štve mě, že ségra ano. Dneska jsme byli domluvené, že umyje nádobí, jelikož jsem jela k té kadeřnici. Myslíte si, že to udělala? Houby! Každý den se starám, aby byla kuchyň v pořádku, než se vrátí mamka z práce a když to jeden den neudělám já, tak nikdo??! To mě nehorázně štve! Za chvíli jí bude 12 a už by mohla začít pomáhat v domácnosti, ale na to je asi moc rozmazlená. Rozmazlená! Rozmazlená! Rozmazlená!!! Vha...začínám být naštvaná.
Tak se raději loučím a přeji hezký zbytek prázdnin ~


One piece hlášky 4

29. srpna 2012 v 11:32 | Michio
Tak a znovu tu máme nějaké ty perličky z OP =)

Luffy: Co je důležitější? Dobrodružství nebo tvůj život?!
Nami: Můj život! A hned potom moje peníze!
Sanji: A potom já?
Nami: Sklapni!
(díl 157)
------------------------

Kvíz: Katekyo Hitman Reborn

27. srpna 2012 v 20:49 | Michio |  Bleskovky - soutěže
Nějaká ta soutěž už tu dlouho nebyla, nemyslíte? Kvůli nedostatku času (zbývá poslední týden, který si musíme užít!) jsem se rozhodla pro menší kvíz a posloužilo mi i anime týdne. Zdá se mi totiž, že "soutěž" dodává blogu atmosféru aktivnosti :)

1. Mladý, rozmazlený a sobecký zabiják, který původně patřil k rodině Bovino. S Tsunou se setkal díky své touze porazit Reborna, který ho ovšem vždy ignoroval. Jak zní jeho jméno?
2. Něžná a usměvavá dívka, do které se mladý Vongola šíleně zamiloval, se jmenuje Kyoko. Jak se jmenuje její starší bratr?
3. Mezi prvními Vongolskými strážci byl jeden, který zradil Prvního a jako strážce působil i pro Druhého. Byl to strážce mlhy. Jak se jmenuje?
4. Dalo by se říci, že je prvním následovníkem Tsuny. Jeho plameny mají červenou barvu a proto se také stal Tsunovým střážcem bouře. Jeho snem je stát se pravou rukou svého bosse. Jak se jmenuje?
5. Xansus je šéfem speciální vražedné jednotky, která pracuje přímo pro Devátého. Jak se tato jednotka jmenuje?
6. V budoucnosti byla všechna Arcobalena zabita, ale jedno (ač nedokonalé) přežilo. Jak se jmenuje?
7. Na škole je oblíbený a to nejen díky jeho baseballovým výkonům. Celou věc kolem mafie považuje za hru a to i přesto, že se stal Tsunovým strážcem deště. Jak zní jeho jméno?
8. Nejméně společenský Tsunův strážce je nepochybně strážce mraku - Hibari. Neuznává snad žádnou autoritu, miluje boj a chrání pořádek v Namimori. Od tohoto se také odvodila jeho nejčastěji používaná věta, která dokáže nahnat strach nejednomu člověku. Jak tato věta zní?
9. Jak se jmenuje Rebornův předchozí student, který svou sílu dokáže použít pouze k ochraně své rodiny?
10. Co na diplom?

Za každou správnou odpoveď je jeden bod. Třem lidem s nejvyšším počtem bodů udělám týdenní reklamu ~

Komentáře jsou moderovány.

Děkuji všem za účast ^^


Toplist na 20.8. - 26.8. 2012

27. srpna 2012 v 12:27 | Michio |  TOPLIST
Pondělí: 149
Úterý: 141
Středa: 150
Čtvrtek: 160
Pátek: 132
Sobota: 171
Neděle: 149

Celkem: 1052

Juj ^^ znovu se překročila ona magická hranice 1000 :) Všem děkuji za tak krásné číslo ~


[HD] Our Friend (Going Merry) - [ゴーイングメリー号]

26. srpna 2012 v 17:13 | Michio |  One Piece / ostatní
Merry...zasloužila by si vlastní anime. Pro mě osobně byla v anime samozřejmostí. Díl 312 (krásné a vhodné číslo) by se dal nazvat oficiálním rozloučením s Merry a pro mě se stal jedným z nejsmutnějších v anime. Vlastně takhle jsem snad brečela jen při smrti Ace. Osobně musím říct, že jsem si Merry zamilovala a ani o tom nevěděla...do okamžiku její smrti....
Video je nádherné a procítěné.


Až budete vyplňovat dotazník k pracovnímu místu...

26. srpna 2012 v 17:10 | Michio |  Nezařazené
Odpovědi na zkouškové otázky uchazeče o pracovní místo v Google Inc, který sice získal 0 bodů ze zkoušky, ale přesto byl přijat:

1. Během které bitvy zemřel Napoleon?
* během té poslední


Anime na 13.9. -18.9. 2012

26. srpna 2012 v 13:36 | Michio |  Anime na Týden
Anime na příští týden se stalo Katekyo Hitman Reborn, které ostatní doslova převálcovalo.
Pokud si přejete do ankety umístit své oblíbené anime, tak napište do komentáře. Budu vděčná za všechny návrhy. Samozřejmě ho umístím jen pokud jsem anime viděla (nebo se na něj podívám a pak se rozhodnu ^^)

Na další týden můžete volit mezi:
Full Metal Panic! - mecha, komedie, romantické
Inuyasha - fantasy, démoni, romantické, komedie, boj
Kimi ni Todoke - školní, romantické
Mirai Nikki - fantasy, boj, násilí, akční, romantické,
Naruto - komedie, ninja, boj, atd.
Nurarihyon no Mago - fantasy, démoni, komedie, boj

LUCY X NATSU X LISANA ~The magic of love

25. srpna 2012 v 13:03 | Michio |  Fairy Tail / ostatní
Opravdu nádherné video ^^ song tomu dodává krásnou atmosféru


Laxus Dreyar

25. srpna 2012 v 12:10 | Michio
Jméno: Laxus Dreyar
Magie: blesku
Cech: Fairy Tail
Zajímavost: po neúspěšném pokusu o převzetí cechu byl svým dědečkem vyloučen

Vnuk Makarova a syn Ivana, který byl před mnohy lety vyloučen z Fairy Tail. Když byl dítě, tak do něj jeho otec inplantoval lacrimu, která z něj udělala umělého bleskového drakobijce. Se svou mocí se dostal až do pozice S-mága ve Fairy Tail a byl považován za dědice. Jenže jeho chování nutilo Makarova sestrvávat v pozici mistra. Nakonec se Laxus rozhodl pro násilné převzetí cechu, ale to se naštěstí nepodařilo. Následně byl Makarovem vyloučen stejně jako jeho otec. Dalo by se říci, že vše bylo zapříčeněno jeho vnitří nejistotou, kdy byl přesvědčen, že jeho sláva je zapříčiněna tím, že je vnukem Makarova a Laxus ho proto toužil překonat, aby všem ukázal, že je sám sebou a Makarov na jeho sílu nemá vliv.
Při zkouškách na S-mága zareagoval na Makarovo "volání" a přišel Fairy Tail na pomoc. Bojoval s Hadesem, ale nakonec odevzdal veškerou svou magickou energii Natsuovi a boj nechal na něm. Společně s ostatnímu se postaví Acnologii.
Laxus je také znám pro Rainjinshu - své ochránce, kteří jsou mu naprosto oddáni. Patří mezi ně Freed, Bickslow a Evergreen.


Gildarts Clive

25. srpna 2012 v 11:50 | Michio
Jméno: Gildarts Clive
Magie: Crash
Cech: Fairy Tail
Zajímavost: otec Cany (dlouho o tom nevěděl)

Je jedním z S-mágů Fairy Tail a je považován ze nejsilnějšího. Před 18 lety měl poměr se ženou jménem Cornelia. Podle všeho to byla jediná žena, kterou kdy miloval, ale byl hodně fixovaný na svou práci a Cornelii to unavovalo. Nakonec ho opustila a po několika letech zemřela. Zanechala po sebe dceru - Canu, která přišla do Fairy Tail, aby našla svého otce, ale Gildarts o její existenci nevěděl a Cana nikdy nenašla odvahu mu říci pravdu. Tu jí dodala až Lucy a po skončení nepodařených S zkoušek se Cana přiznala svému otci. Gildarts byl překvapen a velmi litoval, že v ní nepoznal své dítě a slíbil ji, že už nikdy nebude sama.
Při 100-leté misi (misi, kterou nikdo nesplnil 100 let) se potkal s Acnologíí, která ho připravila o levou ruku, nohu a některé orgány.
Gildarts má velkou magickou sílu, která sahá až do těch mezí, že ničí vše okolo, když se zapomene kontrolovat. Kvůli tomu bylo také speciálně upraveno celé město, které se při jeho návratu doslovo rozpůlí a vytvoří mu cestu až k cechu. Je oblíbený jak u starších tak mladých mágů a své fanoušky má také mezi obyčejnými lidmi.


Lisanna Strauss

24. srpna 2012 v 19:35 | Michio
Jméno: Lisanna Strauss
Magie: Převzetí
Cech: Fairy Tail
Zajímavost: byla považována za mrtvou, ale nakonec se zjistilo, že žila v Edolasu; s Natsuem se starala o Happyho, když byl ještě vejce

Lisanna je sestra Mirajane a Elfmana - jejich rodiče zemřeli, když byli ještě děti. K Fairy Tail se přidali společně.
Při S-misi, na kterou sourozenci šli, se Elfman pokusil o převzetí Bestie, ale nepodařilo se mu to a zaútočil na své sestry. Lisanna měla zemřít, ale nakonec se ukázalo, že byla vtažena Animou do Edolasu, kde Edolaská Lisanna zemřela. Lisanna ze Země tak žila jako "náhrada" v Edolasu do příchodu Nastua a ostatních ze Země, ale i tehdy byla pevně rozhodnutá, že zůstane v Edolasu, jelikož nechtěla, aby její sourozenci v Edolasu trpěli. Nakonec byla nucena z Edolasu odejít jako všichni, kteří měli v těle magii.
Jako dítě si byla s Natsuem velmi blízká. Společně pečovali o Happyho, když byl ještě ve vejci a Lisanna to brala jako čistě rodinnou záležitost, kdy Happy představoval její a Natsuovo dítě. Také byla názoru, že si Natsua v dospělosti vezme.
V Edolasu si byla velmi blízká s Juvií a proto se také rozhodla doprovázet Juvii ze Země ve zkouškách na S mága jako její partner.


One Piece hlášky 3

24. srpna 2012 v 18:11 | Michio
A máme tady další hlášky :) Když má OP tolik dílů, tak je docela těžké se v nich orientovat....aneb mám ve složce příšerný nepořádek ^^"

Usopp: Jak můžu sakra bojovat proti těmhle pošukům?! Já jsem jenom člověk! Chápeš to?!
Chopper: Já jsem taky člověk!
Usopp: Ne, ty pitomče, ty jsi obluda!
(díl 113)
------------------------

Natsu is Not Ready to Die

24. srpna 2012 v 16:17 | Michio |  Fairy Tail / ostatní
Hoho...akce :D


Levy McGarden

24. srpna 2012 v 16:14 | Michio
Jméno: Levy McGarden
Magie: Magie písma
Cech: Fairy Tail
Zajímavost: bylo jí slíbeno, že bude první osobou, která si přečte román Lucy

Veselá, optimistická a inteligentní dívka, která je v týmu s Droyem a Jetem. Ani jeden z nich nepatří mezi silné mágy a tak se nejednou stalo, že se o soupeře musela postarat sama, jelikož její partneři byli rychle vyřazeni. Pro Droye a Jeta je něco jako bohyně a nedají na ni dopustit. Po vstupu Lucy do cechu se rychle spřátelili a spojila je nejen jejich láska ke knihám. Lucy Levy slíbila, že bude první osobou, která si přečte její román.
Při konfliktu s Phantomem byla ona a její tým napaden Gajeelem, který si jí po jeho vstupu do Fairy Tail omluvil a chránil ji před Laxusem. Levy mu odpustila a jejich vztah nabral na obrátkách a došel až do té fáze, že ho přijala jako jejího partnera při zkouškách na S-mága. Často to vypadá, že ke Gajeelovi cítí něco víc, ale k žádnému otevřenému vyznání citů nedošlo (zatím).


Romeo Conbolt

23. srpna 2012 v 15:33 | Michio
Jméno: Romeo Conbolt
Magie: ohnivá
Cech: Fairy Tail
Zajímavost: syn 4. mistra Fairy Tail

Romeo je milovaný syn Macaa a už jako malý chlapec toužil po vstupu do Fairy Tail. Vzhlíží k Natsuovi a jeho zmizení ho silně zasáhlo. Ačkoliv vstoupil do cechu jako syn 4. mistra Macaa, tak svého otce považuje za zbabělce a budižkničemu kvůli stavu, ve kterém se v současnosti (o 7 let později) nachází Fairy Tail. Dlouho veřil v návrat Natsuu a ostatních, ale později ho jeho naděje opustila. Po jejich návratu byl opravdu šťastný a všechny je přivítal v cechu.
Romeo používá stejně jako jeho otec ohnivý typ magie, ale díky lekcím, na které tajně chodil, dokáže vytvářet více typů ohně (jako je modrý, fialový a žlutý oheň).


JETLAG ♬

23. srpna 2012 v 10:27 | Michio |  Fairy Tail / ostatní
Gray a Juvia byli u mě ve FT ve stejné pozici jako Gajeel a Levy (aneb musí být spolu!!), ale Lyon mi to teď zamotal...taky by se k Juvii hodil ~ ♥