Červen 2012

První den prázdnin....

30. června 2012 v 10:15 | Michio
Nebudu tady. Promiňte, ale ..... naše šťěně nám přejel nějaký nehorázný debil, který se neumí dívat před sebe...boha..kéž by tento den nikdy nenastal...
omlouvám se, ale teď...za pár dní mám narozeniny, ale takhle..žádní nechci, nic nechci

[HD] Death Of Ace...

28. června 2012 v 19:55 | Michio |  One Piece / ostatní
Příběh těchto dvou...miluji ho, ale zároveň mi dere slzy do očí.


Nejkrásnější věc, kterou můžeme objevit, je záhada.

27. června 2012 v 16:13 | Michio |  Moje kecy
Zdravím ^^
Tak jak se těšíte na víkend, kterým nám začnou prázdniny aneb školáky milované dva měsíce (snad slunečné). Musím říct, že já osobně jsem mírně zmatená. Těším se na pátek, protože po něm následuje víkend, ale prádzniny?? Hoj, hoj...pomaleji prosím! Já jsem ve 3. ročníku a po prázdninách následuje...brr...jen ta představa mě děsí. Myslím, že začínám trpět chronickým onemocněním "nemůžu vstoupit do dalšího ročníku" (to by na mém místě asi řekl Usopp z OP, který právě...um...opustil posádku T.T bože...kvůli Merry (loď)..doják jak mrakodrap...vážně....pořebuji se kouknout na další díl!). Ale co jsem vlastně chtěla...jop, už vím. Dnes jsem skončila praxi ^^ je mi to trochu trapné, ale myslím, že jsem vám tady ani neoznámila, že na nějakou praxi jdu (to jsou dva týdny dozadu). Byla jsem na Domově na Jarošce (psychotici) a abych řekla pravdu, tak jsem se trochu bála. Minule jsem byla mezi mentálně postiženými, ale ty jsou, jak jsem zjistila, v úplně jiné katagorii po všech stránkách. Ale bylo to fajn, jelikož jsem končila už ve 12 ^^ komu by se to nelíbilo? Jen jsem si asi trochu pokazila poslední den. Dostala jsem totiž dotazník a bylo mi řečeno, že se nemám bránit kritice....myslím, že jsem se přece jen měla bránit trochu víc (paní vedoucí se asi trochu urazila). Co už...pár minut mě podusila stylem "vysvětli mi proč jsi tam napsala tohle", ale jinak to bylo fajn....zvlášť když si uvědomím, co bych jim o některých zaměstnancech a jejich přístupu řekla, ale nechtěla jsem bonzovat. To by mě dusil asi víc než jen jeden člověk ^^"
Co dál? Máme nový bazén (je veliký *-*), ale já jsem nějakým zázrakem přes zimu ztratila troje plavky. Kdybych ztratila jedny nebo dvě, tak to ještě vezmu, ale všechny tři? Ano...čtete správně - VŠECHNY tři. Michio je totiž člověk nerad kupující plavky a tak mám (teď už nemám) jen tři. Vsadím se, že jsem je někam založila při Vánočním úklidu, ale kam?? Prohledala jsem snad už všechno T.T Nechce se mi utrácet za nové...to bude zase záhul do kapesného...obzvlášť když jsem si nenašla žádnou brigádu (ani na tom Kauflandu už totiž neberou). No nic...vím, že mé problémy jsou naprosté blbosti, ale dělat z komára velblouda holt jednou za čas musím :P
Tak se mějte hezky ^^

Toplist na 18.6. - 24.6. 2012

25. června 2012 v 15:35 | Michio |  TOPLIST
Pondělí: 127
Úterý: 121
Středa: 133
Čtvrtek: 112
Pátek: 156
Sobota: 109
Neděle: 134

Celkem: 892

Děkuji :)


One Piece hlášky 1

24. června 2012 v 19:21 | Michio
Nemám v PC postahové všechny díly, takže to jde....různorodě *jiné slovo ji nenapadá* :D Snad se pobavíte jako já, když jsem hlášky vypisovala :)

mluví o lodi
Luffy: Teď je malá, ale já nám seženu fakticky velkou!
Zoro: *smích* Jak?
Luffy: Chci taky pirátskou vlajku *ponoří se do své fantazie*... To je supr!
Coby: Luffy se narodil bez plánovacích schopností...
(díl 3)
----------

[KE] Death Of Portgas D. Ace {R.I.P.}

23. června 2012 v 13:10 | Michio |  One Piece / ostatní
Dnes musím se psem na cvičák...chyoo...nechce se mi -_-

Až se dostanu k tomuto dílo, tak to se mnou bude hodně kritické...Ace T.T já ho mám tak ráda


Slamáci (lebky)

21. června 2012 v 13:18 | Michio |  One Piece / obrázky
Dokonalý obrázek :) Ten Usopp (aneb dlouhý nos :D)


One Piece recenze

19. června 2012 v 19:01 | Michio |  One Piece / recenze
Název: One Piece
Rok vydání: 1999
Počet dílů: 600+
Žánr: piráti, boj, komedie, akční, dobrodružné

Gol D. Rodger byl nejslavnějším pirátem, který v okamžiku své popravy prohlásil, že celý jeho poklad je ukrytý na konci Grand Line. Po tomto prohlášení se mnoho mužů a žen rozhodlo stát piráty a nastal tak velký věk pirátů.
O 20 let později vyráží z malé vesničky chlapec s odvážným srdcem a velkým snem. Chce shromáždit schopnou posádku, vydat se na nebezpečné Gran Line, najít největší poklad světa One Piece a stát se tak Pirátským králem - tím nejsvobodnějším mužem v celém oceánu! Tento chlapec se jmenuje Monkey D. Luffy a kdysi snědl ďábelské ovoce Gomu Gomu no Mi, díky kterému se z něj stal Gumák. Na hlavě hrdě nosí slamák, který získal od pirátského přítele Shankse, kterému zároveň slíbil, že se z něj stane úžasný pirát a Luffy je člověk, který se své slovo vždy dodrží.
K dodržení tohoto slibu a splnění svého snu ho čeká strastiplná a dlouhá cesta plná nebezpečných překážek, neuvěřitelných dobrodružství, zábavy, slz a všeho, co se čeká od cesty, ve které neochvějně kráčíte za svým snem.


O tomto anime jsem slýchala jen v dobrém, ale mírně mě odpuzovala kresba. Svůj názor jsem očividně změnila. Je pravda, že z grafické stránky nepatří k nejlepším, ale k nejhorším rozhodně také ne (ze začátku musíme všichni přihlédnout k faktu, že anime vychází od roku 1999). Po příběhové, bojové i humorné stránce toto anime překonalo snad vše, co jsem doposud viděla...ano...Fairy Tail, Naruto, Bleach a dokonce ani můj milovaný Beelzebub ho nepřekonal (tento fakt mi byl jasný kolem 50 dílu). Každý člen Luffyho posádky má svůj jedinečný charakter, své jedinečné schopnosti a své jedinečné hlášky. Po hudební stránce je toto anime...rozsáhlé :D Přece jen takový počet dílů dává možnost k neuvěřitelnému počtu OP a ED, která byla rozhodně využita. Co dále říct? V anime se nasmějete snad v každém dílu (inteligence hlavního hrdiny byla pojata v smyslu, na který jsme si v podobných anime už zvykli), ale najdou se zde i srdceryvné scény, u kterých budete potřebovat několik balení kapesníčků.
Anime vám rozhodně doporučuji a nevzdávejte se ho jen kvůli jeho nekonečnosti nebo ne příliš přitažlivé kresbě (ze začátku, později bude opravdu hezká), na kterou si mimochodem velmi rychle zvyknete. Vřele všem doporučuji! ^^
A také bych chtěla říct, že onen velký počet dílů, kterým anime disponuje, je jasnám důkazem toho, že je opravdu skvělé! Jinak by přece nevycházelo, tak dlouhe, ne? :)

[HD] We are one [SDS]

19. června 2012 v 17:07 | Michio |  One Piece / ostatní
Tohle anime jednoduše miluju *-*!!Toplist na 11.6. - 17.6. 2012

18. června 2012 v 15:18 | Michio |  TOPLIST
Pondělí: 92
Úterý: 111
Středa: 116
Čtvrtek: 123
Pátek: 127
Sobota: 112
Neděle: 128

Celkem: 809

Znovu klesla, ale jsem názoru, že návštěvnost blogu úměrně odpovídá péči, která je mu věnována....a to, že blog poslední dobou zanedbávám je holý fakt, takže si nemám proč stěžovat.....a i tak je to hezké číslo ^^ děkuji


One Piece postavy

17. června 2012 v 13:29 | Michio
Slamáci
Brook
Franky
Tony Tony ChopperKon

17. června 2012 v 12:43 | Michio |  Bleach / obrázky

Dokonalý pict :D

[AMV] One Piece - The StrawHats' Return

17. června 2012 v 12:41 | Michio |  One Piece / ostatní
OP chci brzy přidat na blog, protože anime takového formátu a s takovým příběhem tady nesmí chybět :)
Jinak se omlouvám za nepřítomnost, ale venku je konečně hezky, takže všechno svádím na počasí :D


One Piece

14. června 2012 v 16:54 | Michio |  Desingy
Tak a je to tady. Už od ledna se tu táhne téma "nový design" a po 5 měsících je tu :D :D Haha...ne vážně. Není tu. Tohle je spíš jen pro změnu (ta modrá mi už lezla krkem). Je barevnější a v jednoduchosti exceluje, ale to bych nebyla já, abych neudělala jednoduchý design a obzvlášť design na dobu dočasnou. Říkám sice "na dobu dočasnou", ale znáte mě...je jen málo věcí, které mi jdou pomaleji než tvoření nového designu a je jen málo věcí, které nikdy v životě nedokončím...ale design patří mezi ně. ^^"
Tohle není ani z mojí hlavy...kdesi jsem viděla podobný design a tak jsem si z něho vzala inspiraci (hlavně barevnou inspiraci).
Jdeme kritizovat (snad moje nejoblíbenější část). Měla jsem ho hotový za necelých 30 minut (to osobně považuji spíše za pozitivum) a vypadá více méně podle představ. Až na...menu, které je nedodělané ^^" měla tam být do šipka, ale jsem líná (proto jsou tam ony šipky, které teď jaksi ztratily zamýšlený efekt) a tak jsem tam místo šipky hodila obrázek OP, který jsem tam vlastně ani dávat neměla, protože právě teď zjišťuji, že se mi tam nelíbí. Co dál...místo mezi záhlaví a stránkou je moc velké..proč? Tak jsem to neplánovala!! Ale na změnu už je pozdě (aneb se mi už nechce). A to bude asi tak vše. Líbí se mi barevná kombinace (nikdy bych na ni nedošla) a komentáře, kde je vlastně stejná barevná kombinace (to bude asi ten důvod proč se mi líbí) a pak.....hmn...když o tom přemýšlím, tak ten design je natolik jednoduchý, že už tady není snad nic :D ...eh...z toho vlastně plyne, že se mi líbí jen ta barevná kombinace, kterou jsou si "vzala" zjiného designu...to je trochu smutné zjištění.... :D
Původně jsem ho tu zamýšlela nechat dočasně, ale jak se znám, tak tu bude až do podzimu ^^"

Ikonku jsem nedělala (další nenarozené dítě díky mé lenosti). Ale možná časem přibude :)
Amv - Your Pain

12. června 2012 v 17:45 | Michio |  School Days / ostatní
Mám slabost pro střídání barevného a černobíleho obrazu


Toplist na 4.5. - 10.5. 2012

12. června 2012 v 17:44 | Michio |  TOPLIST
Pondělí: 106
Úterý: 94
Středa: 131
Čtvrtek: 104
Pátek: 104
Sobota: 127
Neděle: 147

Celkem: 813

Rychle to klesá, ale co s tím? Není čas...

Ale i tak Ari ~


Co jsem se naučil

10. června 2012 v 16:35 | Michio |  Naruto komixy
(Vůbec si nejsem jistá do jaké rubriky s tím)

Našla jsem u Fai a musím to sem dát, protože ta myšlenka...je to krásné ^^


KissXsis (TV, OVA)

10. června 2012 v 10:32 | Michio
KissXsis (2008)
Online
---
Download
---
Titulky


KissXsis (2010)
Online
Download
---
Titulky
---


[Ao No / Blue Exorcist] Loser Like Me

9. června 2012 v 18:34 | Michio |  Ao no Exorcist / ostatní
Smekám před autorem! Nemám ráda takové barevné kontrasty, ale v tomto videu se mi to líbí :)


Není nic lepšího, než když vám uteče pes a vy ho nemocní honíte přes celé pole.

9. června 2012 v 12:36 | Michio |  Moje kecy
Nadpis dokonale vystihuje dnešní ráno. Šla jsem s Bessy na procházku a dostala jsem od mamky typ na skvělé místo, kde ji můžete bez obav pustit. Samozřejmě jsem tam šla a pustila ji. Prvních 10 minut skvělých, ale potom uviděla hejno vrabců a samozřejmě se do nich pustila. Utíkala za nimi a mě si ani nevšimla (proč taky, že?). Mohla jsem ji volat jak jsem chtěla, ale jediné čeho jsem se dočkala byl ignor. Super...byla ode mě asi 300 metrů a mířila k dálnici. Skvělé...myslela jsem, že mě hrábne. V pondělí jsem měla ještě horečky a teď se honím za psem v mokrém poli a k tomu začíná pršet. Super! Nějak se mi ji povedlo chytit a seřvat. Bessy nic...naprosto ji to nezajímalo. Cestou zpátky narazila na kočku, které se bála a odmítala projít. Kolem jezdili lidi na kolách a smáli se. Kdo by se taky nesmál psovy, který se bojí kočky, že? Nakonec kočka vyrazila proti nám a já měla hodně práce s udržením Bessy. Byla vyděšená k smrti.....měla za to, že mi zdrhla!
V pondělí píšeme poslední písemku. Konečně nám začně praxe ^^ čekají mě už jen 3 dny školy (2 dny z toho máme 8 hodin -_-").
Vypěstovala jsem si závislost na One Piece a záhy zjistím, že nikde nemůžu stáhnout další díl a na AT je jich 1/2 nefunkčních.
Stále si nemůžu najít brigádu. Jak to vysvětlím taťkovi, s kterým jsme se shodli, že si můžu vybrat z účtu peníze šetřené na vysokou a pak je splatím z brigády nevím. Bude ještě zajímavé....no brácha si našel práci...podepsal smlouvu na 2 měsíce ^^" beztak z něho bude sezónní pracovník.
Nevím co přidávat na blog a tak to tady docela stojí, ale aspoň se snažím přidat nějaký ten článek (ktetý ani nedává smysl a asi ho stejně nebude nikdo číst)....
Sayo ~

Tsuna

9. června 2012 v 9:44 | Michio |  Ostatní komixy

Miku H.

7. června 2012 v 20:39 | Michio |  Vocaloid / obrázky

je dokonalý obrázek....to město...nádhera *-*

「X-OVƎR」Stronger {What doesn't kill you}

5. června 2012 v 19:02 | Michio |  Videa - AMV
Dokonalé AMV! Krásná kombinace různých anime, která vypadá jako jedno