Duben 2012

Amv - Summer

30. dubna 2012 v 15:29 | Michio |  Videa - AMV
Páni....tak toto AMV je naprosto luxusní!


Toplist na 23.4. - 29.4. 2012

30. dubna 2012 v 15:28 | Michio |  TOPLIST
Pondělí: 133
Úterý: 144
Středa: 125
Čtvrtek: 127
Pátek: 111
Sobota: 137
Neděle: 162

Celkem: 939

Ačkoliv návštěvnost znovu klesla pod onu magickou hranici 1000, tak komentářů je více (děkuji za ně všem ^^), takže jsem nadmíru spokojená :)
PS. Taky je u vás takové nehorázné vedro -_-"?


Anime na 7.5. - 12.5. 2012

29. dubna 2012 v 14:04 | Michio |  Anime na Týden
Anime na příští týden...není! :D Zapoměla jsem udělat anketu a potom se mi už nechtělo. Jsem líná, ale co s tím nadělám? Prostě to už patří ke mě. Navíc se mi přes týden moc nechtělo na počítač..víte..škola (konečně jsem se pustila do povinné četby a zjistila jsem, že všemy obdivovaný Chrám matky v boží v Paříži je nehorázně kravina...takže od Huga už nic nečtu!) a potom venku je konečně hezky ^^. Jsem zvědavá jak dlouho to vydrží.

Anime na 7.5. - 12.5. můžete volit v anketě.

H.O.T.D. - zombie, smrt, násilí, boj, harém
*Nisemonogatari - fantasy, harém, groteska, ...
*Paradise kiss - romantické, móda
Togainu no Chi - boj, akční, bishounen
School Days - romantické, školní, harém, randění
Otome Yokai Zakuro - romantické, boj, démoni a lidé, fantasy

*Hvězdička u anime znamená, že anime je v připravovaných (není ještě na blogu, ale mám je v plánu přidat)

⌊MATOxYOMI⌉ - BLACK ★ ROCK SHOOTER

28. dubna 2012 v 17:45 | Michio |  Black Rock Shooter / ostatní
Párování holek mi nic neříká, ale tohle video je vážně milé :)
Původně jsem chtěla najít něco z TV série, ale nepodařilo se ^^"


Black Rock Shooter TV

27. dubna 2012 v 19:48 | Michio
Název: Black Rock Shooter
Rok vydání: 2012
Počet dílů: 8
Žánr: školní, přátelství, boj, paralelní vesmír, fantasy

Kuroi Mato je veselá dívka, která miluje jistou knihu. Hlavní postavou této knihy je ptáček putující různými světy, který na sebe postupně bere barvy těchto světů. Stává se barevným a šťasným. Bohužel tento příběh má tradický konec, ve kterém se všechny barvy smíchají a promění v černou barvu, která nebohého ptáčka vtáhne do svého světa a on umírá. Tragický to příběh, který Mato ovšem spojí s jistou dívkou - Yomi Takanashi. Hned první den Mato upoutá (i když kvůli tomu, že špatně přečetla její jméno) a když následně zjistí, že i ona má ráda stejnou knížku, tak se s ní chce spřátelit. V tomto ji ale urputně brání jiná dívka, která si Yomi nárukuje a psychicky ji ničí. Po jistých událostech se ovšem dívka osamostatní a Yomi je volná a užívá si nového přátelství s Mato. Bezstarostné pocity plné šťěstní záhy vystřídá pocit samoty a nepotřebnosti, který Yomi doslova zničí. Mato chce Yomi pomoci a dozvídá se o světě, ve kterém žijí dívky, které na sebe berou jejich bolest. Dívka beroucí bolest Mato se jmenuje Black Rock Shooter........


Konečně jsou zodpovězeny otázky typu "Kdo je Black Rock Shooter", "Jaká je spojitost Mato a Black Rock Shooter?", "Co je to za svět?", které mi v hlavě zůstaly po shlédnutí OVA. Okouzlil mě především příběh knihy (dalo by se říci, že jsem do ptáčka zamilovala stejně jako Mato). Děj je mnohem komplikovanější než jsem napsala v recenzi. Vše se totiž netočí jen kolem Mato a Black Rock Shooter, ale ke konci anime se dozvídáme o dívce, která spustila řadu událostí. Její příběh už ovšem musíte zjistit sami ^^. Anime doporučuji :)

Amv - Libero Arbitrio

26. dubna 2012 v 18:17 | Michio |  Videa - AMV
Atmosféra tohoto AMV je úžasná *-*Black Rock Shooter OVA

26. dubna 2012 v 18:14 | Michio
Název: Black Rock Shooter
Rok vydání: 2010
Počet dílů: 1
Žánr: akční, fantasy, paralelní vesmír

Kuroi Mato je veselá dívka, která si užívá první den nástupu do nové školy. Hned ji zaujme její spolužačka Takanashi Yomi, která postrádá naivitu Mato a chová se mnohem dospěleji. Jsou naprosto odlišné, ale i tak se spřátelí a stanou se z nich dobré kamarádky. Jejich přátelství je vystaveno zkoušce v dalším roce, kdy jsou v jiných třídách. Ačkoliv Mato se stále cítí příjemně, Takanashi pociťuje bolest odloučení a samoty a nakonec beze slova zmizí...
Mezitím v jiném světě svádí krutý boj na život a na smrt dvě dívky. Dead Master a dívka s modrým plamenem v oku Black Rock Shooter.....


Jednodílné OVA, které v mé osobě zbudilo poměrně rozponuplné pocity. Má dobrý děj i zpracování, ale něco mu chybělo. Já osobně bych toto "něco" nazvala vysvětlením. Zajímá vás původ dívek v jiném světě (o kterém nic nevíte)? Pak máte smůlu, protože se odpovědi nedočkáte. To jisté platí i o spojitosti Black Rock Shooter s Mato a Dead Master s Yomi. Bohužel pro mě negativa převažují nad pozitivy, ale znám mnoho lidí, kteří by OVA nic nevytkli. Naštětí můj dojem se zlepšil po shlédnutí anime, které po OVA vyšlo.

BRS

25. dubna 2012 v 17:48 | Michio |  Black Rock Shooter / ostatní
Dneska je shon. Poslední čtyři hodiny ve škole píšeme čtyři písemky ^^" dvě z toho neohlášené...super! :D K tomu po písemce ze SOZ se počítali na tabuli správné výsledky a spolužák příklad opsal z písemky a dostal za to opsání 1 :D No nemohla jsem...mě osobně to bylo celkem jedno, ale jistá skupina ve třídě byla silně proti (chápu je)...ale byla to prdel :D Učitel (tedy aspoň si tak říká) jejich námitky totálně odignoroval :D No moc...

Krásný pict ~

Marianas Trench - Megamix - MEP - HBD - Haru

24. dubna 2012 v 17:23 | Michio |  Videa - AMV
Mi úžasně zvedlo náladu =)


Black Rock Shooter

23. dubna 2012 v 18:14 | Michio
Black Rock Shooter TV

Online

Download

Titulky
-------------------------------------------------------------------------------------------
Black Rock Shooter OVA

Online

Download

Titulky

Toplist na 16.4. - 23.4. 2012

23. dubna 2012 v 14:23 | Michio |  TOPLIST
Pondělí: 150
Úterý: 122
Středa: 108
Čtvrtek: 134
Pátek: 134
Sobota: 149
Neděle: 169

Celkem: 966

Myslím, že se na blogu projevuje mé zanedbávání...holt třeťák a celková závislost na Skyrimu se podepisuje ^^" Ale i tak jsem vděčná všem duším, které jsem zavítaly :)


Sladké ~

21. dubna 2012 v 12:18 | Michio |  Soul Eater / obrázky
perex

Amv - You For Me 720p

21. dubna 2012 v 8:02 | Michio |  Videa - AMV
Nemůžu nic jiného než smeknot!


Bessy ~

21. dubna 2012 v 8:01 | Michio |  Ostatní obrázky
Tak tohle je naše Bessynka po třech týdnech =) Docela vyrostla.
Jinak nejsem moc dobrý fotograf a focení pohybujících se objektů mi nejde už tuplem :D

Kdo z koho? Vypadá to roztomile, ale můžu vás ujistit o průběhu:
Pepik → kouká → jeho oblíbené zelené půlkolečko
Bessy → kouká → chce jíst → to malé okřídlené cosi :D


Krušné ráno...

21. dubna 2012 v 7:41 | Michio |  Moje kecy
Ohayo ~
Divíte se, že jsem o víkendu vzhůru takto brzo? Já osobně taky a vlastně jsem vstala už před 7 hodinou. Důvod je jednoduchý a ne moc příjemný. Ale jak říká můj milostivý otec "Zkušenost je zkušenost". Budíček nám totiž udělalo štěňátko a nutno říci, že vyděsilo celou rodinu k smrti (teda až na bratra, který má pokoj v jiném patře a navíc by ho neprobudil ani výbuch). Všechny nás vzbudilo šílené bolestivé kvičení. Samozřejmě jsme vyběhli v polospánku z pokojů s výrazem "Co se děje?". Hrůza...malá Bessynka strčila hlavu do topení (jak? proč?) a nemohla ji vytáhnout. Rodiče ji tahali ven dobré 3 minuty. Já jsem se mezitím rozbrečela a měla pocit, že umřu hrůzou. Kdybyste slyšeli to kvičení. Abych pravdu řekla, tak jsem si nejdříve myslela, že Bessy chytla papouška, který bojuje o život....opravdu bych v životě neřekla, že pes je schopen vydávat takový zvuk. Bylo poprvé, a snad i naposled, co jsem takový zvuk slyšela. No...ale když už jsem se odhodlala o Bessy znovu napsat, tak sem možná hodím i nějaké fotky ^^.
A co jinak? Ve škole pořád stejný tlak a k tomu jisté problémy se spolusedící, o kterých jsem tu už psala. Jenom teď jsme se dostali do bodu ignorace a štěkání, takže já abych se bála na ni promluvit...bohužel mě docela baví strát jiné lidi, takže na sebe minimálně 1 za den zaštěkáme. Ale ve třídě je teď trochu jiný problém s jistou osobou, která...jak to říct? Proti sebe žene celou třídu svým chováním. Upřímně...nenasralo by vás, že holka, která má většinou 5 a 4 se domluví s učitelama na úlevách a dokonace na tom, že ji nenechají propadnou? Bude to mít ještě těžké, protože narozdíl od učitelů ji děcka ze třídy nedají nic zadarmo...
Už se mi ten článek protáhl. Tak poslední věc...omlouvám se, že zanedbávám blog i SB, ale zrovna teď mám hlavu plnou jiných věcí. Snad to bude lepší přes maturity a pak během volna.


||MDS|| Yukina x Kisa - Find A Way - HBD Chanelpinks

20. dubna 2012 v 15:22 | Michio |  Sekaiichi Hatsukoi / ostatní
V anime jsem je příliš nemusela, ale po přečtení mangy jsem je viděla v naprosto jiném světle :)Bubble pop!

17. dubna 2012 v 17:54 | Michio |  Videa - AMV
Autorka má očividně ráda romantické školní komedie ^^ která holka by taky neměla, že?
Skvělé AMVAnime na 23.4. - 28.4. 2012

17. dubna 2012 v 17:51 | Michio |  Anime na Týden
Tak anime na další týden. Dala jsem poměrně nové anime, protože jsem přesvědčena, že si své místo na blogu zaslouží a jelikož nemám zrovna hromadu času, tak bych se k jejich přidání jinak asi nedokopala. Takže jejich umístění do ankety je jediná šance...

Soutěžící:
*Black Rock Shooter - (TV+OVA) akční, fantasy, pocity, boj,
*High School DxD - fantasy, boj, harém, ecchi, prsa, středoškoláci,
Inu x Boku SS - fantasy, démoni, bishounen
Mirai Nikki - fantasy, akční, horor, boj, shounen, láska,
*Nisemonogatari - (aneb Bakemonogatari II) fantasy, groteska, pocity, harém
*Shiki - tragédie, násilí, fantasy, upíři, horor

Rozstřel

16. dubna 2012 v 18:39 | Michio

Anime na týden se může stát Soul Eater nebo Zero no Tsukaima. Obě anime měli po 6 hlasech a proto tu dnes nechám aketu a zítra ji vyhodnotím. Anime s větším počtem hlasů se stane anime na týden.

Re.: Jsem překvapena, že za necelý jeden den v anketě hlasovala přes 20 lidí (to někdy není ani v anketě během týdne). Vyhrálo Soul Eater s 16 hlasy.

Toplist na 9.4. - 15.4. 2012

16. dubna 2012 v 18:36 | Michio |  TOPLIST
Pondělí: 191
Úterý: 143
Středa: 143
Čtvrtek: 165
Pátek: 143
Sobota: 153
Neděle: 193

Celkem: 1131

třikrát 143 :D
Děkuji ~