Listopad 2011

30 minutes ;; [ Alois Trancy ]

30. listopadu 2011 v 19:27 | Michio |  Kuroshitsuji / ostatní
Kdo že je to tak zblázněný do Aloise?? Ach...ano..to já ^//^
to AMV má úžasnou atmosféru.....nijak optimistikou, ale nádhernou

Toplist: 21.11. - 27.11. 2011

30. listopadu 2011 v 17:26 | Michio |  TOPLIST
Pondělí: 197
Úterý: 154
Středa: 165
Čtvrtek: 144
Pátek: 194
Sobota: 229
Neděle: 213

Celkem: 1296

Byly tady už lepší, ale i tak je to hezké :)
Jinak se omlouvám, že tu nejsem, ale je toho na mě jednoduše moc..navíc se nám ve škole uzavírají známky během těchto 3 týdnů kvůli slučování škol a tak si to chtějí všichni učitelé vynahradit ... opruz

Když vám odejde ten, kterého milujete nadevše...

27. listopadu 2011 v 10:03 | Michio |  Moje kecy
Čekala jsem to, ale i tak to bolí. Dnes ráno (předchozí články jsou přednastavené a tak se nedivte, že jsou ve veselé náladě) mi rodiče oznámili, že v noci nám umřel náš milovaný pejsek Arnošek. Byl už starý...měl 15 a v posledních dnech byl takový skleslý a tak jsme to všichni čekali, ale i tak...jsem nechtěla, aby odešel. Bratr s rodiči byly s ním, když umíral, ale já se sestrou jsme už spali. Strašně lituji, že jsem s ním nemohla být v jeho posledních minutách...zdá se mi to nefér, protože vím, že kdybych umírala, tak on by u mě byl. Už mi bylo řečeno, že je to debilní uvažování, ale já jsem k němu měla vážně silné pouto. Ze svých 3 let si jasně vybavuji jedinou vzpomínku...když mi mamka dala malou krabičku, ve které bylo takové černé roztomilé klubíčko a mi jsme si ho hrdě nesly domů ze školky. Byl to Arnošek...
Nechce se mi o tom rozespisovat, protože přes slzy nevidím na klávesnici...bože jsem ubohá...z celé rodiny mě to vzalo nejvíc...nejsem schopná se uklidnit. No...dnes jedu na Popelku na ledě, ale pochybuji, že si to užiji...kdy se budu učit na zítřejší čtvrletku netuším..
Když tu v následujích dnech nebudu, tak mě omluvte...

Sway

27. listopadu 2011 v 9:18 | Michio |  Videa - AMV
Víc než jen dokonalá kombinace Black Rock Shooter a Toradory!! Jak to udělali? Ale je to úžasné *-*

Prokousávání žánrama

27. listopadu 2011 v 9:13 | Michio |  Jak to vidím já
Anime má stejně jako spousta dalších věcí existujících na tomto světě hromadu žánrů a podžánrů, které se dají různě kombinovat a hezky do sebe zamotávat. Mnohdy se v anime (především v těch delších) vyskytne tolik žánrů, že to divákovi hezky zamotá hlavu. Chvílemi je to romantická komedie a za 10 dílů se to promění v krvavé drama. Ale jak už to tak bývá, tak není na světě člověka (tedy aspoň já ho neznám), kterému by seděly všechny žánry a i jejich názor na ně se postupně mění. Přece jen člověk se stále vyvýjí a s ním i jeho tělo, chuťě, názory a zájmy. A tak to bylo i u mě. Za můj otaku život (teď mluvím jako babička na smrtelné postely :D) jsem si prošla spousty žánry a jejich různými kombinacemi a ač se vám to může zdát divné, tak svůj milovaný žánr jsem našla až po 3 letech a dokonce mám v anime a manze jiný oblíbený žánr. Ano..je to divné.

Ba-n-án ~

26. listopadu 2011 v 19:24 | Michio |  Ostatní obrázky
Haha!! Tohle je moc :D


Bonbón...

26. listopadu 2011 v 13:22 | Michio |  Ostatní komixy
Jaj ^^ to je zlaté
kvůli délce perex

「BDS」With a killer . ♥

26. listopadu 2011 v 11:44 | Michio |  Sekaiichi Hatsukoi / ostatní
whaha....tohle je luxusní ♥

Beelzebub hlášky 3

26. listopadu 2011 v 11:36 | Michio
Tak a tady máte další příval hlášek .) Některé vypsat je docela o nervy *na konci svých sil*....

Oga: To je otrava. Proč musíme jít takovu dálku do jiné školy?
Furuichi: Protože tu naši jsi zničil!
Oga: Oh...pamatuji si, že se něco takového stalo.
----------
Furuichi: Myslel jsem, že idioti jako ty nemůžou chytit rýmu.
Oga: Ale říká se, že jenom idiot může chytit rýmu v létě.
Furuichi: Takže souhlasíš s tou částí, že jsi idiot...?
----------


Hiromichi Go

26. listopadu 2011 v 11:33 | Michio
Jméno: Hiromichi Go
Škola: Sv. Ishiyama
Věk: ?

Nejnásilnější člen Rokkisei a rádio-amatér, který se účastnil mezinárodní soutěže ROB. Je nelítostný a bojechtivý. V boji se vyžívá snad stejně jako Oga nebo Tojou (skvěle by se hodil do Ishiyami). O jeho minulosti není nic známo. V souboji se utkal společně s Alexem (Shinjim) s Behemothem, který hledal Ogu.


Mitsuteru Sakaki

26. listopadu 2011 v 11:22 | Michio
Jméno: Mitsuteru Sakaki
Škola: Sv. Ishiyama
Věk: 16

Tichý člen Rokkisei, který se může pyšnit titulem kapitána kendo klubu. Vždy při sebe nosí svůj dřevěný meč, kterým dokáže lehce ukázat své schopnosti výborného šermíře. Touto schopností se přímo staví proti Kuniedě, která ho při jejich prvním setkání porazila pravítkem. Od tohoto okamžiku proti ní očividně touží ještě jednou bojovat. Podle jeho oblíbeného "moe" soudím, že by mohl být otaku. I když se často tváří jako klidný samuraj, tak já osobně ho považuji za dosti zákeřného (soudím z toho, že na střeše bez varování zaútočil na neozbrojenou Kuniedu).
Shizuka Nanami

26. listopadu 2011 v 11:15 | Michio
Jméno: Shizuka Nanami
Škola: Sv. Ishiyama
Věk: 18

Přezdívaná Lady Shizuka je jedinou ženou v Rokkisei, místopředsedkyní studenské rady a kapitánkou klubu lukostřelby. Z celého Rokkisei má nejlepší vztah z Izumem, kterého se narozdíl od ostatních nebojí a dala by se nazvat jeho pravou rukou. Její bojové schopnosti se ještě naukázaly, ale podle jejího zásahu do boje na streše se zdá, že ji rozhodně nelze podceňovat. Další ukázkou její síly je nepochybně minulost, ve které se vyskytuje Tojou, kterého nazývá jako Toru a také Saotome. Stejně jako Kunieda se nebojí fyzického boje proti mužům.


So much. ♥ { UsuiMisa } - HBD Cory!

25. listopadu 2011 v 13:02 | Michio |  Videa - AMV
Tohle je úžasné video!! A dokonce i docela dlouhé ^^

Ichiro Shinjo

25. listopadu 2011 v 12:59 | Michio
Jméno: Ichiro Shinjo
Škola: Sv. Ishiyama
Věk: 17

Známý též jako Ichiro Alex Rodriguez Shinjo je členem Rokkisei a jeho specializací je box a není tedy překvapením, že je kapitánem klubu boxu. MK5 pro něj nebyli žádnými soupeři, ale na úroveň Ogy zdaleka nedosahuje, protože mu podlehne hned po prvním úderu. Působí sebevědomě až namyšleně, ale stará se o své okolí a "hraje na férovku".


Hisaya Miki

25. listopadu 2011 v 12:50 | Michio
Jméno: Hisaya Miki
Škola: Sv. Ishiyama
Věk: 15

Student 1. ročníku na Sv. Ishiyamě a zároveň nejmladší člen Rokkisei. Na předchozí škole se bavil s Furuichim a Ogou, kterého obdivoval a chtěl být stejně silný jako on. Později se měl přestěhovat do Nara, ale krátce předtím se dostal do konfliktu se silnějšími delikvety, které vedl Kiriya. Tehdy ho zachránil Oga, ale ten se kvůli tomu sám dostal do hledáčku starších delikventů a tehdy s Mikim přerušil veškeré kontakty a dělal, že ho nezná. Miki za to Ogu nejdříve nenáviděl, ale později se ukázalo, že Oga vše dělal pro Mikiho ochranu, jelikož Kiriya se taktéž odstěhoval do Nary. Po celou dobu jeho studia na Sv. Ishiyamě se snažil zesílit a vyrovnat se Ogovi. Proto se také stal žákem nejsilnějšího z Rokkisei Izumy. Bojuje pomocí vzácného bojového umění, které ho Izuma naučil. Jedinou jeho slabostí je nízká odolnost a také nezkušenost v boji proti více protivníkům.


Kaname Izuma

25. listopadu 2011 v 11:58 | Michio
Jméno: Kaname Izuma
Škola: Sv. Ishiyama
Věk: 17

Nejsilnější člen Rokkisei a předseda studenské rady. Stal se učitelem Mikiho, který k němu získal obrovkou úctu a při ohrožení jeho jména neváhá bojovat. Izuma je ve skutečnosti potomkem démona, který utekl do lidského světa a proto je silnější než jiní lidé a také dokáže rozpoznat Ogovu démonskou sílu. Při její "ukázce" celé školy Ogovi pomohl a původ jeho síly svedl na obyčejný trik. Působí klidně a vyrovnaně, ale v určitých chvílích je na něm znát jistá úlisnost a touha po boji a krvi.


Yuka Hanazawa

25. listopadu 2011 v 10:57 | Michio
Jméno: Yuka Hanazawa
Škola: Ishiyama
Věk: ?

Yuka je členkou Red Tail, ve které se delikvent rozhodně nezapře. Je drzá, mazaná a ráda lidi kolem dráždí. Vypadá to, že má ráda chlapce a často poznamenává různé poznámky se sexuálním podtextem. Například doporučila Kuniedě, aby použila své prsa jako návnadu pro kluky. Je to také mluvka, která se ovšem ráda směje a je velmi přátelská. Kluků se rozhodně nebojí a často si z nich dělá legraci (to, že jsou mnohem silnější než ona ji očividně moc nepřekáží).


Chiaki Tanimura

25. listopadu 2011 v 10:51 | Michio
Jméno: Chiaki Tanimura
Škola: Ishiyama
Věk: 15

Chiaki je jedna z mladších členek Red Tail a doprovází Kuniedu společně s Nene. Je to celkem nenápadná postava, která toho moc nenamluví a na tváří má stále stejný výraz neprozrazující žádné emoce. Myslím, že ji nejlépe vystihuje známé "tichá voda břehy mele", jelikož se v okamžiku dokáže změnit na pravého delikventa, který bojuje pomocí vzuchových pistolí (dokáže použít až 4 najednou, ale většinou používá jen 2). Má slabost pro roztomilé věci a v blízkosti roztomilých dívek (Kuniedy) často poznamenává "roztomilé".Bez práce nejsou koláče, řekla bába a umřela hlady...

24. listopadu 2011 v 15:54 | Michio |  Moje kecy
Miluji ten hlas♥

Týden se nám konečně chílí ke konci a mě už čeká "jen" zkoušení z ruštiny. Tento týden byl docela makačka, ale stále nic proti týdnu nadcházejícímu. Bože...3 čtvrletky a k tomu jedna z matiky, kde nám učitel slíbil (k radosti všech) příklady z maturity, protože se musíme připravovat!! Od nás ze třídy chce z matiky maturovat jen 1 člověk, tak proooč? T.T Ale snad to nějak dám. Zatím tam mám čistou 2, tak to snad nějak utáhnu. Ale mám jiný problém...mě vychází dvě 3 na vysvědčení ^^" docela průser. Jak toto vysvětlím doba nevím. Původně jsem zde chtěla rešit můj vztah se spolusedící, která mě vraždila pohledem, ale nějak se to zpravilo...teda po mě aspoň přestala vrhat pohledy typu "zabiju tě!". Co jsem jí udělala nevím, ale naštěstí naše třída je na rozšiřování pomluv specializovaná, takže jsem se brzo dozvěděla, co o mě říkala...fu...pár věcí docela bolelo. Ale to tady rozebírat nechci! Místo toho jsem se rozhodla stěžovat na slučování škol. Naše zdravka jde pod gympl, kde bude také vedení. Pár učitelů vyhodí, ale jinak se pro žáky prý nic nebude měnit..až na pár vyjímek. Ty vyjímky jsou: rozvrh (já jsem s naším plně spokojená), učitelé (když některé vyrazí, tak to dává smysl), klasifikace musí být uzavřena do 22.12. 2011 (tohle mě nasralo..nám řeknou měsíc před a jak si máme asi vyspravit známky?) celková doba na přestávky a začátek vyučování (eh...milé), dovoz obědů, na SRPDŠ nebudeme platit 200KČ, ale 300KČ (nic nedám!!), zdravka nebude mít ples a nakonec třešnička na dortu - u maturit budeme mít pravděpodobně cizí učitele (klepne mě...představte si němčinu...každý učitel má jinou výslovnost, vy si na ni zvyknete a u maturity potkáte někoho, kdo bude mít jinou výslovnost a přízvuk + stres....ou ou ou...masakr). Ale jinak se nám nemění nic...doufám, že cítíte tu ironii. Tak jsem si postěžovala a asi končím tenhle článek :)
Sayo..

Gray ✕ Cana - Sugar❥ Rush

23. listopadu 2011 v 17:11 | Michio |  Fairy Tail / ostatní
Docela neznámý pár, ale video perfektní!

Deidara rozděluje akatsuki!

23. listopadu 2011 v 17:10 | Michio |  Naruto komixy
Bezchybné :D Jak Tobiho setřel
kvůli délce perex

Školní pravidlo

23. listopadu 2011 v 17:04 | Michio |  Beelzebub / obrázky
Hehe...aneb způsob jak Ogu donutit, aby Beela oblékl :D jen kdyby to do té knížky nalepili tak, aby se to po 10 vteřinách neodlepilo :D


Rychlá smrt..

22. listopadu 2011 v 20:05 | Michio |  Animace
mě ten gif zabil :D no moc