Říjen 2011

Toplist na 24.10. - 30.10. 2011

31. října 2011 v 16:55 | Michio |  TOPLIST
Pondělí: 168
Úterý: 198
Středa: 205
Čtvrtek: 206
Pátek: 219
Sobota: 213
Neděle: 225

Celkem: 1434

*-* Arigato

¥aoi ◄ { Shion x Nezumi } ► Kissed a boy

30. října 2011 v 13:23 | Michio |  Videa - AMV
Tak tohle je silně luxusní!! *-*
na No.6 se chci již nějakou dobu podívat, ale já jsem spíše na komediální anime a toto je takové..vážné xD takže pořád nevím..no možná až budu mít jednou depresi, tak se do toho pustím

Poznáš je?

30. října 2011 v 12:58 | Michio |  Bleskovky - soutěže
SOUTĚŽ UKONČENA

Tak a máme tu onu slibovanou soutěž ^^ nejdříve jsem to chtěla udělat na způsob SON- a dát více kol, ale rozmyslela jsem si to se soucitem k soutěžícím (jestli by teda nějací byli xD).
Jedná se o poznávačku.
Poznámka: Postavy jsou z anime, která vyšla v minulém a tomto roce. Byla jsem na vás hodná a dala tam známější anime ^^
Poznej postavu.
Poznej anime, z které postava je.
---
3. Diplom?

Nevidíš celý obrázek? - ZDE
Větší velikost ZDE
vzor:
č.1 : Ichigo, Bleach
č.2 : Naruto, Sai
..(PS. tohle je špatně)


Nechci to vidět! Nechci!

30. října 2011 v 11:02 | Michio |  Hetalia / obrázky
Ten pict mě dostal xD

Království za koně, republiku za auto!

30. října 2011 v 10:46 | Michio |  Moje kecy
Budeme naprosto ignorovat fakt, že dneska je neděle. Probudila jsem s dobrou náladou a nechci si ji kazit...ale přesto tu "neděli" zmiňuji. Dneska jsme spali o 1 hodinu víc ^^ jak krásná to skutečnost, ale nechápu proč změnu času nemohli vymyslet na pondělí. Ano delší spánek je krásný, ale o víkendu je mi na dvě věci xD. Včera jsem se na markýze dívala na úžasný film - Odsúzedení. Jsem názoru, že shlédnutelné filmy dávají jen po 21 hodině. No což...mě nevadí se dívat do rána na TV. Byla jsem si jistá, že na ten film napíši na blog recenzi, ale samozřejmě jsem potřebovala český název, že. Tak slovensky je to Odsúdení a česky to bude asi Odsoudění, ne? Omyl! Vedla jak ta jedle! Naprosto mimo mísu! Česky je to...a teď pozor...Zabij, nebo budeš zabit. To už kdo vymýšlel ten název. Bože...měli by se schodnout, že filmům budou dávat stejné názvy a ne v každé zemi jiný - kdo se v tom má pak orientovat! Ale našla jsem to a to je hlavní. Příští týden bude volný týden, takže sem přidám recenze a tento film bude mezi nimi. Co dál? Age of Empire 3 mě pořád baví, ale v kampani jsem se zasekla na mrtvém bodě nevím jak dál T.T tu misi jsem hrála snad už 10x a nepohla jsem se z místa. Mě tak vytáčí....!! Ale já to nějak vyřeším...snad. Jestli se mi to ještě párkrát nepovede, tak to dám bráchovi ať to přejde. ^^ Aspoň k něčemu je užitečný. ^^ Už nevím co napsat...se často nestává xD možná jen to, že tu soutěž s Happy jsem vyhrála ^^ všem vám posílám velké Arigato a mou nekonečnou vděčnost ^^

Nové SB - Baka

30. října 2011 v 9:27 | Michio |  Diplomy - za SB
Po velmi dlouhé době jsem někomu napsala já ^^ si už ani nepamatuji, kdy jsem naposled posílala žádnost o SB xD. Mým novým SBé je Baka.
V ikonce má Happyho, na dessu má Beelzebuba - aneb mé 2 nejoblíbenější anime ^^ yatáá ^^. Ano stala jsem se zcela závislá na jejím desingu, ale o tom pšššt. xD

Diplom pro: Beel → je takové klíště, že je těžké najít obrázek, kde by nebyl s Ogou xD Ale...snad neurazí ^^

Diplom od: Beel → naprosto dokonalý!! *-* Arigato

Beelzebub hlášky 2

29. října 2011 v 19:07 | Michio
Tohle anime je jednoduše dokonalé .) Hlášky jsou promixované z různých dílů, jelikož jsem to psala v různých dnech a pokaždé jsem zapla jiný díl ^^"

Hilda: Hmn...po otevření obalu to zmizelo. Jak ekologické.
Oga: Jak to můžeš ještě pochvalovat?!
-----------
Oga: Tak Beele, načmárej tam co jen budeš chtít.
*Beel začne kreslit*
Oga: Co to je?
Hilda: To bude...kočka. Jaká roztomilá kočička. Jak se dalo očekávat, Pane. Kreslení ti tak jde.
Oga: Lhářko! Odkdy je tohle kočka?
Hilda: Je to kočka, že Pane?
Beel: Ay!
Oga: Eh...?
Hilda: Pán řekl, že je to kočka, tak je to kočka!
Oga: Dobře. Určitě to bude kočka..

Beelzebub

29. října 2011 v 13:22 | Michio

Název: Beelzebub
Délka: 16 knih
Rok vydání: 2009
Žánr: komedie, boj, akční, delikventi, démoni,

Velký Pán Démonů se rozhodl zničit lidstvo, ale bohužel je zaneprázdněný. Proto došel k rozhodnutí, že lidstvo zničí jeho syn Beelzebub. Beelzebub je ovšem ještě dítě a proto ho Velký Pán Démonů svěřil do rukou chůvě Hildě a oba je poslal do lidského světa, kde si má Beelzebub najít svého rodiče, vyrůst a pak zničit lidstvo. Jeho rodič by měl být silný, bojechtivý a zlý chlapec. Nikdo na tento popis nesedí víc než Oga Tatsumi, který je mezi delikventy známý jako Běsnící Oga. On se ovšem za chůvu nepovažuje a odmítá se stát Rodičem démonů. Bohužel na toto rozhodnutí je už pozdě, protože Beelzebub si ho vybral a pokud se od něj Oga vzdálí na víc než 15 metrů, tak zemře. Začíná zběsilá honička, jejímž jediným cílem je najít někoho silnějšího, brutálnějšího a horšího než je Oga. A i když Oga chodí na vyhlášenou školu, kterou tvoří ze 120% delikventi, tak to není zrovna jednoduchý úkol....

Online SK

Download SK, CZ
✿ Chizu/Ryu • Fall to pieces.

29. října 2011 v 12:00 | Michio |  Kimi no Todoke / ostatní
Těmhle dvoum jsem šíleně fandila ^^


Dark - gif

29. října 2011 v 11:57 | Michio |  D.N. Angel / obrázky

Satoshi Hiwatari

29. října 2011 v 11:56 | Michio
Jméno: Satoshi Hiwatari (dříve Hikari)
Pohlaví: Muž
Věk: 14?

Po smrti matky ho do přijal mladý policista Hiwatari (tehdy bylo jeho jméno změněno z Hikari na Hiwatari), který ,jak se zdá, si byl vědom jeho "rodinného dědictví" ve formě Krada a využil toho ve svůj prospěch. Jeho předci měli schopnost vytvářet umělecké díla, ale Satoshi tuto vlastnost nezdědil - umí ovšem vytvořit duplikát jakéhokoliv díla, které kdy viděl.
Je hostitelem je Krad, kterým opovrhuje a snaží se proti němu bojovat. Ovšem Krad na něj nebere žádné ohledy a je mu jedno jak moc je Satoshi vyčerpaný. To se na Satoshim za nějakou dobu projeví. Slábne a zárověn ztrácí nad Kradem kontrolu. V jeho potlačování mu pomáhají brýle, které nosí.
Satoshi je velmi inteligetní a vysokou školy absolvoval již ve věku 13 let. Ovšem nikdy nepoznal hřejivý pocit lásky a přátelství a to se na něm podepsalo. Své emoce drží pevně pod pokličkou a na ostatní tak působí odměřeně a chladně.
Na Daisukeho školu přestoupil proto, aby byl blíže k Darkovi. Fanynky často spekulují o jeho vztahu k Daisukemu, jelikož je hostitelem Kada, který má znázorňovat anděle a ten je vyvolán čistými a hlubokými emocemi jako je láska (samozřejmě jako u každého anime je to i zde přesněji zachyceno v manze)


Krad

29. října 2011 v 11:38 | Michio
Jméno: Krad
Pohlaví: Můž
Věk: 300+ (fyzicky vypadá na 17)

Krad je velmi podobný Darkovi jen pracuje na "druhé straně". Jeho současným hostitelem je Satoshi. Narozdíl od Darka Krad nebere na svého hostitele žádný ohled a tak Satoshi slábne a ztrácí nad Kradem převahu. Na Satoshiho si také klade téměř majetnický nárok.
Povahově je sobecký, arogatní a podlý. A ačkoliv může působit jako anděl (dlouhé blond vlasy, bílá křídla), tak se vyžívá v utrpení jiných - především pak Darka a jeho hostitele.


D.N. Angel 3

28. října 2011 v 15:11 | Michio |  D.N. Angel / obrázky

3. kolo

28. října 2011 v 9:37 | Michio
Nechci se tu vykecávat, takže to vezmu rychle. Michio+Happy = 3. kolo + (prosim o hlasy) = děkuji ^^Počítač má oproti lidskému mozku jen jednu přednost - že se používá

28. října 2011 v 9:08 | Michio |  Moje kecy
Na, na, na, na, na :D žeru ten song!!
Ciaossu ~
Páni. To už je pátek...jsou celé prázdniny za mnou :( už jen víkend a pak zase hurá do ústavu. Chmoo...na příští týden toho mám moc, ale dřív než v neděli mě k učení nikdo nedotáhne :D. Včera jsem se na Prima Cool *tuším* dívala na tykový spešl filmík o lidožravém tygříku ^^ taková hezká čiči a kolik lidí to sežralo :D Ale jako...měl to být horor a vůbec to nebylo děsivé. Navíc nakonec nechali přežít jednoho starého dědulu, který měl umřít, aby z toho nebyl naprostý happyend. K hororům happyendy nepatří! Jsem šla spát v 0:30 a v 7:15 jsem už "běhala" po domě :D Jsem sova i skřivan! Ale udělala jsem strašnou blbost -_-" mám ve zvyku se každé ráno zhoupnout na stole a ani dneska jsem to nevynechala. Jenže mě už 3 dny pobolívá rameno a dneska při mém světoborném zhoupnutí tým ramenem projela taková bolest, že jsem provedla extra zakončení aneb přímý pád na zem. Au...docela bolelo. Teď tím ramenem raději moc nehýbu ^^".
Ale o tomhle jsem mluvit vůbec nechtěla!!! Chtěla jsem říct, že hraji novou hru ^^ teda ne tak uplně novou, ale teď jsem si ji stáhla do notebooku, takže pro mě je nová! Jmenuje se Age of Empire 3 - možná o mě ještě nevíte, ale mám docela úchylku na hry typu Age of Mythology, Warcraft, Guild, atd. Hray jako je The Sims mě moc nebaví, protože v nich nevidím žádný smysl. Nevím..potřebuji předem stanovený a jasný cíl, k jehož dosažení musím vynaložit určitou snahu. .. No prostě! Možná to tady budu chvíli zanedbávat, protože se teď plně ponořím do světa, který se nachází mimo realitu! ^//^
Sayo ~ mějte se tu hezky.... :D

PS. Desing tu tedy zůstává. Proti byl jen jeden člověk...holt měli jste čas protestovat a pokud jste ho prošvihli nebo si netroufli, tak je to vaše mínus xD

Yaoi [So Contagious] \WARNING/

27. října 2011 v 16:16 | Michio |  Sekaiichi Hatsukoi / ostatní
Už jen podle toho varování jsem poznala, že půjde o skvělé video :)

Daisuke Niwa

27. října 2011 v 16:11 | Michio
Jméno: Daisuke Niwa
Pohlaví: muž
Věk: 14

Animace

27. října 2011 v 15:54 | Michio |  D.N. Angel / obrázky

Dark Mousy

27. října 2011 v 15:53 | Michio
Jméno: Dark Mousy
Pohlaví: muž
Věk: 300+ (vzhledově 17)

Dark Mousy je slavný zloděj umění a již více než 300 let se pravidelně objevuje v rodině Niwa a jako hostitel (jiný výraz mě nenapadá) mu vždy slouží mužský potomek, který dosáhl věku 14 let. Jeho posledním hostitelem je Daisuke Niwa, který o rodinném "dedictví" neměl tušení a Darkova přítomnost pro něj byla velkým šokem.
Ačkoliv je to zloděj umění, tak si svou budoucí kořist pečlivě vybírá a musí splňovat určité požadavky. Tedy musí splňovat jen jeden požadavek - Dark krade pouze prokleté cennosti, které záhy ničí. Má dobré atletické schopnosti a přirození nadání na rozluštení kódů nebo vypnutí alarmů. Také má schopnost létat. Jeho černá křídla ovšem způsobují hostiteli velké škody a tak používá náhradní křídla v podobě roztomilého králíčka Wize.
V minulosti byl zamilovaný do dívky jménem Rika Harada - babička sester Riku a Risi, která je své babičce nejen vzhledově velmi podobná a zdá se, že Dark díky ní znovu ucítil vřelé emoce. O tom jestli se mu Risa líbí jako Risa nebo v ní vidí její babičku Riku by se dalo polemizovat, ale já osobně se přikláním k druhé možnosti - vidí v ní její babičku.
Jeho protějškem a životním nepřítelem je Krad.


Desing : Friends

26. října 2011 v 19:37 | Michio |  Desingy
Tak a po velmi dlouhé době je tu nový desing. Miku Hatsune vám tu dělala společnost od května...takže to je *počítá* 5 měsíců? Fíha...skoro půl roku :D No už bylo načase, abych to tu trochu změnila. Chtěla jsem udělat nějaký desing, který bych mohla mít přes zimu a první barva, která mě napadla byla modrá. Takže jediná představa byla, že by to měl být modrý zimní desing. Nakonec jsem splnila jen jednu podmínku a to barvu. Ale to je detail....mě osobně se moc nelíbí (jak překvapivé). Měla jsem docela ucházející představu, ale menu mi zkazilo plány, jelikož jsem udělala desing a při jeho nastavování jsem si uvědomila, že jsem zapomněla na menu a nemám žádnou představu, jak s ním naložit. Tak jsem to nakonec udělala takto a vůbec se mi to nelíbí :/ ale už to nehodlám řešit. Pravděpodobně ho tu nechám do Vánoc a pak na něj v klidu zapomenu xD Nemá moc hezký osud.
Budu vděčná za hlasování v anketě a pokud budou převažovat záporné odpovědi, tak se přemůžu a změním ho... ^^
Ikonku tentokát nemám, protože...jsem líná xDI Like it Loud! [KHR YAOI]

26. října 2011 v 9:18 | Michio |  Katekyo Hitman Reborn / ostatní
Jak nedávno řekla Kiyomi - skvěle se tu yaoizuje ^^
Na KHR jsou zatím nejlepší doujinshi, které jsem kdy četla...kam se na ně hrabe SasuxNaru xD
Ale nemůžu se rozhodnout jestli je Dino seme nebo uke...s Tsunou jasný seme, ale s Hibarim?? Kdo?! Já mám problémy xD Ale chci to vědět! ... Teď si připadám jako Mest z Fairy Tail..to jeho "Chci to vědět....jak chutnaj ty květiny" xD

D.N. Angel

26. října 2011 v 9:11 | Michio |  D.N. Angel / obrázky

Doo-chan

25. října 2011 v 20:42 | Michio |  Diplomy - za SB
Tak a mám nové SB ^^ je to Doo-chan a její blog najdete ZDE

Diplom pro: Junjou Romantica....mnoo...nic moc, ale snad se líbí ^^


Krad

25. října 2011 v 17:54 | Michio |  D.N. Angel / obrázky
Šmejd, ale hezký! xD


V dnešní době bezohledné silniční dopravy existují dva druhy chodců. Rychlý a mrtvý.

25. října 2011 v 17:16 | Michio |  Moje kecy
Ciaossu ~
Dneska byl zase den. Pohodička a přesto hrůza. Tak začneme ránem *ano hodlám sem dát dlouhý výkec*. Jsem si dneska hezky nachystala svačinku a jako třešničku jsem si vedle položila spešl oplatek ^^. Samozřejmě jsem jako vždy nestíhala a zapomněla ten oplatek! Takže jsem musela být bez oplatku T.T jako strašná věc. Cesta do školy v poho...ve škole 8 hodin..v poho. Teda až na tělocvik, kde mi prasklo ramínko u podprsenky (mega jsem nevědla jak to spravit..nakonec jsem si musela vzít druhé ramínko a dát si ho kolem krku) a na rodinku, která mě vážně rozčílila. Na rodinku máme třídní a řešili jsme exkurzi. Jedeme do Brna na Gaudeamus (veletrh VŠ) a učitelka "Musíte jet z Kyjova". Hlavně že její oblíbenkyně nemusí. Abychom si rozuměli..cesta do Kyjova mi trvá 45 minut a já bych klidně mohla jet z Hodonína, kde jsem během 10 minut, ale prostě NE! Budu muset stávat hezky před 5 ráno, protože mi nejede autobus a pak čekat jak nějaký ****! Mě tak nasralo! Problém je, že na Gaudeamus chci, protože jsem ve 3. ročníku a o VŠ už přemýšlím...i když. Dobeš chce zpoplanit VŠ a vypadá to, že to vyjde na můj ročník. Takže to bychom měli..školné, koleje, strava, učebnice, osobní výdaje...se hezky nasčítá a od rodičů plnou cenu určitě nedostanu, takže budu muset chodit do práce, abych to nějak finančně utáhla a pracovat a zároveň studovat se mi moc nechce. Samozřejmě většina lidí (Dobešovi podobná) vám řekne "existují půjčky". Samozřejmě...zadlužme se už na začátku! Půjčku na VŠ bych splácela do takových 35 let a pak hoplá do dalších půjček jako je hypotéka. Nevím....je to na mě moc složité, ale děsí mě, že bych to už měla začít řešit.
Cesta zpátky potom byla docela v pohodě...jen mi ruplo i druhé ramínko, takže jsem měla extra pohodlí xD. Taky mi došel nějaký mail od jistého člověka, který mluvil anglicky a tak jsem tomu mega rozumněla xD ještěže je Googl chytrý a tak mi to přeložil. Že jestli bych si nechtěla vyměnit internetové adresy (moji 1 za jeho 2), abych stoupla v žebříčku vyhledávání na Googlu. Já jen "Eh....?" xD To se nebude řešit....nechápe plavat v proudu.
Sayo ~