Duben 2011

Snadnou cestou se daleko nedostanete. Je tam velká tlačenice.

30. dubna 2011 v 10:38 | Michio |  Moje kecy

Kde začít? Ze ten týden je toho hodně, ale nechci se tady zbytečně rozepisovat (stejně se jako vždy rozepíšu).
Ve škole toho teď máme hodně. Píšeme dějepis na celou 2.SV a je to dobrých 40 stránek v učebnici -_-" potom němčina, fyzika, chemie, zdravka, matika a ještě nám určitě něco přidají. Jen si říkám "Vydrž ještě jeden týden, potom budou vyvyrcholovat přípravy na maturity, což povede k odpadávání některých předmětů a pak konečně prázdniny!". Jenže nic není tak jednoduché a když se to snažíte zjednodušit, tak jen zjistíte, že vám to zabere víc času. Navíc mě hodně tíží jedna nepříjemná věc a to němčina - respektivě učitelky z němčiny. Často si stěžuju na naši němčinářku, u které si to prostě jen odsedíte a nemusíte ani pípnout - bohužel tyto krásné časy nicnedělání končí! Naše současná němčinářka totiž studuje na VŠ a připravuje se na zkoušky a bude 3 týdny chybět. To je za normálních okolností skvělá věc, ale bude ji suplovat jedna z nejpřísnějších učitelek, která vám za hodinu neumožní ani vydechnout. Mám z toho pomalu noční můru, celý rok lehárko a naprostá ignorace všeho německého a teď 3 týdny makačky - jenže já jsem uplně všechno zapoměla! Jak mám mluvit s takovou učitelkou, když neumím ani ty pitomé základy? Bude děsný měsíc...
+ Jsem nemocná. Téměř cel týden pršelo a já jsem pokaždé zmokla, došla domů a lehla do postele bez jakéhokoliv sušení vlasů ... teď doplácím. Třeští mě hlava a nemůžu dýchat (ale i tak jdu dnes ven, nejsem baka? - jsem!). Navíc se musím učit a vůbec nevím jak to zvládnu .... :(
++ Na zítra plánuju příval nových mang :) musí být aspoň něco pozitivního

Původně jsem se o tom nechtěla zmínit a prověřit si tak pozornost mých SB, ale opouštím od toho a oznamuji, že na blogu probíhá TŘÍDĚNÍ (menu→new)..zapsala se sotva polovina

Scény, které zabily

30. dubna 2011 v 9:24 | Michio |  Junjou Romantica / ostatní
Dva jinak smíšlející lidé .) Jahody LoL video

Všichni

30. dubna 2011 v 9:21 | Michio |  Junjou Romantica / obrázky

Shinobu to "trošku" připálil xDShinobu Takatsuki

29. dubna 2011 v 16:54 | Michio
Jméno : Shinobu Takatsuki
Věk : 18
Vztah : You Miyagi

Shinobu je syn děkana univerzity a bývalý švagr Miyagiho, kterého pravidelně vídal v knihově a zamiloval se do něj. A byl to právě Miyagi, kdo ho zachránil před partičkou výtržníků, kteří po něm chtěli peníze. Shinobu si byl jistý, že právě Miyagi je jeho pravou láskou, ale poté se dozvěděl, že je to budoucí manžel jeho starší sestry. Po jejich svatbě odjel studovat do Austrálie, když se ale doslechl o rozvodu, neváhal a odjel zpět do Japonka. Byl si jistý, že je to jeho osud a vyznal Miyagimu lásku. Stále za ním chodil a připomínal mu jeho city - doslova ho terorizoval a tak si od Miyagiho vysloužil přezdívku "terorista".
Shinobu je docela naivní chlapec, který věří na pravou lásku a osud. Miyagimu se vždy snaží uvařit, ale jediné co umí je zelí a i to se nedá považovat za lahůdku.


You Miyagi

29. dubna 2011 v 16:43 | Michio
Jméno : You Miyagi
Věk : 35
Vztah : Shinobu Takatsuki

Byl zamilovaný do své učitelky literatury, ale ta onemocněla a později zemřela. Miyagi na ni nebyl nikdy schopný zapomenout a každý rok jezdil na výročí její smrti k jejímu hrobu a dával na něj květiny. Oženil se s dcerou děkana Mitsuhashi univerzity, kde také pracoval jako profesor s jeho asistentem H. Kamijou. Krátce po rozvodu se vrátil ex-manželčin mladší bratr Shinobu z Austrálie a oznámil Miyagimu, že ho miluje a chce, aby se o něj postaral. Miyagi si myslel, že je to vtip, ale tato myšlenka se ukázala být mylnou.
Miyagi je docela pohodový člověk, který velmi rád dráždí svého asistenta Hirokiho :) Jeho velkou zálibou jsou cigarety.Nowaki Kusama

28. dubna 2011 v 15:32 | Michio
Jméno : Nowaki Kusama
Věk : 24
Vztah : Hiroki Kamijou

Nowaki byl nalezen při velké bouři před dveřmi sirotčince a právě proto dostal jméno "Nowaki", což v japonštině znamená tajfun. Je to inteligetní člověk, kterému studium nedělá problémy a jeho snem je stát se pediatrem.
Do Hirokiho se zamiloval na první pohled. Nejprve ho požádal o doučování a později mu i vyznal své city. Po nějaké době chození zničehonic odjel do Ameriky studovat medicíny a vrátil se až za několik let. Po dobu svého studia poslal jen jeden pohled, ale dopisů napsal nesčetně - ani jeden však neodeslal.
Před odjezdem do Ameriky pracoval v květinářství.
Nowaki je milé, upřímné a ochotné povahy. Ale dokáže být i žárlivý, což se projevuje při jakékoliv znímce Hirokiho o Akihikovi.

Hiroki Kamijou

28. dubna 2011 v 15:20 | Michio
Jméno : Hiroki Kamijou
Věk : 28
Vztah : Nowaki Kusama

Hiroki se už od děctví zná s Akihikem, od kterého dostal první polibek a do kterého se také zamiloval. Stal se jeho nejlepším přítelem a stále doufal v opětování svých citů, ale Akihiko miloval Takahira (staršího bratra Misakiho). Jednou večer Hiroki zavázal Akihikovi oči a řekl, že to bude jako milování s Takahirem - tohle však Hirokimu nepřineslo očekáváné zlepšení vztahu, ale uvědomění si, že skutečně nemá šanci. Když sklíčený seděl v parku, potkal svého budoucího partnera Kusamu Nowakiho, který ho požádal o doučování a později se mu vyznal. Hiroki Nowakiho odmítal, ale nakonec jako každý správný uke podlehl.
Už jako malý miloval knihy a od této lásky se také odvíjel směr jeho kariéry. Pracuje jako profesor na Mitsuhashi Univerzitě v oboru literatury a také jako asistent Miyagiho, se kterým se dělí o kabinet.
Hiroki je vážný a poměrně samotářský člověk, který nerad projevuje své city. Na druhou stranu je to však velký cholerik, kterého není těžké dohnat k rozzuřené nepříčetnosti (po svých studentech háže křídy, knihy a téměř cokoliv, co se mu dostane pod ruku)


Misaki Takahashi

27. dubna 2011 v 15:58 | Michio
Jméno : Misaki Takahashi
Věk : 18
Vztah : Akihiko Usami (Usagi)

Misakimu před 10 lety zemřeli rodiče a starost o něj převzal jeho starší bratr Takahiro, který se kvůli tomu vzal studia na Mitsuhashi Univerzitě. Misaki se po vystudování střední školy rozhodl přání svého bratra splnit, ale bohužel ma na to chybí znalosti a on musí na doučování k nejepšímu příteli svého bratra Usagimu. Toho příliš v lásce nemá, zvlášť po zjištění citů, které chová k Takahirovi a jeho umisťování do yaoi faction, které píše - kvůli bratru se s ním však snaží vycházet. Po zjištění, že Takahiro odjíždí se svou snoubenku Misaki vybuchne a "donutí" si Usahgiho uvědomit, že Misaki je ten pravý. Stěhuje se k Usagimu do bytu, kde se z něj stává "paní" domácí. Své city k Usagimu razantně odmítá, ale postupně jim stejně podléhá.
Misaki má panickou hrůzu z toho, že někomu bude přidělávat problémy.
Je to typický uke, který vždy zrudne a přemýšlí o věcech jako je nepřímí polibek.


Akihiko Usami

27. dubna 2011 v 15:41 | Michio
Jméno : Akihiko Usami
Věk : 28 let
Vztah : Misaki Takahashi

Akihiko se narodil v Anglii do bohaté rodiny, která se v jeho 10 letech přestěhovala do Japonska. S žádným členem svém rodiny příliš dobře nevychází a i proto si přeje mít normální rodinu.
Výchova v bohaté rodině se na něm podepsala spíše negativně - pokud něco dělá, tak jen proto, že to ON chce a skromnost také nepatří mezi jeho vlastnosti.
Po vystudování školy se stal úspěšným spisovatelem, jehož romány získávají různé ceny. Nepíše však jen romány, ale také yaoi faction. Právě v nich světu "ukazoval" lásku k Takahirovi Takashimu - staršímu bratru Misakiho, ale od této dějové linie opustil a začal se věnovat vykreslování vztahu s Misakim, kterého to dovádí k nepříčetnosti.
Akihiko má přezdívku Usagi (zajíc) a je to 100% seme, který nikdy nevynechá možnost pro svádění svého partnera. Jeho oblíbeným koníčkem je sbírání hraček - hlavně plyšových medvídků, které pojmenoval Suzuki.Junjou Romantica cz

26. dubna 2011 v 19:37 | Michio
Online :
zde - nutná registrace

Download :
zde - nutná registrace


Toplist : 18.4. - 24.4. 2011

26. dubna 2011 v 16:19 | Michio |  TOPLIST
Pondělí: 172
Úterý: 192
Středa: 148
Čtvrtek: 166
Pátek: 182
Sobota: 167
Neděle: 189

Celkem: 1216

tohle číslo člověka zahřeje u srdce :) všem moc děkuji
jsem si všimla, že se to pořád drží (± 20) u 180


Toplist : 11.4. - 17.4. 2011

26. dubna 2011 v 16:13 | Michio |  TOPLIST
Pondělí: 164
Úterý: 173
Středa: 158
Čtvrtek: 119
Pátek: 134
Sobota: 185
Neděle: 209

Celkem: 1142

nádherné to číslo .) děkuji ^^


Hiroki♥Nowaki

26. dubna 2011 v 15:16 | Michio |  Junjou Romantica / obrázky
Nowaki mě nijak neokouzlil, ale zato do Hirokiho jsem se zbláznila .)SB Marionette

25. dubna 2011 v 11:50 | Michio |  Diplomy - za SB
Tak po nějakém čase mám nové SBénko :) Marionette s blogem ZDE

Diplom od : arigato *-* je úžasný

Junjou Romantica

25. dubna 2011 v 9:08 | Michio |  Junjou Romantica / obrázky

chci taky někoho, kdo by mi po ránu vyfénoval vlasy .)

Junjou Romantica 2

25. dubna 2011 v 9:00 | Michio |  Junjou Romantica / recenze
Název : Junjou Romantica 2
Počet dílů : 12
Žánr : yaoi, komedie

Cute ^^

25. dubna 2011 v 8:22 | Michio |  Junjou Romantica / obrázky
je kawai ^^

°[Tik tok by the anime boyz]°

24. dubna 2011 v 13:28 | Michio |  Videa - AMV

video zde

je hodně povedené =) se na to můžu dívat pořád dokola a dokola a dokola....

Animace

24. dubna 2011 v 11:11 | Michio |  07-Ghost / obrázky
jak se Frau usměje :) kawai