Leden 2011


Člověk není rozumná bytost, která má emoce, ale emocionální bytost, která občas myslí.

31. ledna 2011 v 17:50 | Michio |  Moje kecy
Tak jsem byla poctěna darem pololetního vysvědčení a nechybělo ani učitelčino konstatování, že jsem se zhoršila .. by mě v životě nenapadlo. No mé skvostné (velmi silná ironie) výsledky dám na konec článku - teď budou následovat nezáživné kecy.
Před pár dny jsem si stěžovala na matiku a písemku, kterou nám dala i přes fakt, že jsme měli psát až od únoru. A také jsem nezapoměla podoknout, že to učivo nechápu a nejspíš dostanu první pětku v tomto roce. Nic nebylo! Jsem nakonec nedostala pětku, ale 4- xD no nejsem génius? Nebo není génius spíš naše "milovaná" matikářka? To je co za známku? 4- .. mám brát jako skoropětku nebo co? To už bych radši tu pětku...já nemůžu "4-" -_-". Tohle je první 4- v mém životě xD No všechno musí být jednou poprvé, že ano. Začínám pochytávat hlášky z FT, že ano. Přesněji z .. teď už mrtvého..člena Oracion Seis, že ano. Ou...je nádhera vyslovovat za vším "že ano", že ano :) OK OK už stím přestávám, že ano xD Pokračujem...zítra píšeme dějepis z celé 1.SV..no dala jsem si za úkol, že se budu učit..hmn..nikdy jsem neplnila úkoly xD Jsem strašná, ale dějepis mě baví - takže to dám od oka. U nás v dějepisu se můžete učit jak chcete, ale pokud nechápete vzájemné spojitosti mezi jednotlivými událostmi, tak jste někde...jsem ráda, že aspoň něco jsem schopná pochopit. Pak v literatuře bereme Májovce..no jak mě obyčejně litoška baví, tak teď vůůůbec - nudaaaa!
Dneska jsem si koupila barvu na vlasy :) zase fialovou, ale tentokrát jiný odstín - změna je život xD A taky jsem viděla BarbieBabičku XD jéj.. z ní budu mít Vánoce hodně dlouho....takové mini růžové šatičky, boty na jehlách, klepání zimou a všechno ostatní jedna velká vráska....ou..nechtěla bych takovou babičku. Bych se k ní nikdy nepřiznala - no děs! Jí mohlo být,  tak 70 a ještě se snažila sbalit číšníka..chudák. No nepřekonatelný zážitek :)
No docela myslím, že toho bylo dost
tak jdem na ty známky ..

24.1. 2011 - 30.1. 2011

31. ledna 2011 v 16:07 | Michio |  TOPLIST
Pondeli: 209
Utery: 148
Streda: 94
Ctvrtek: 172
Patek: 116
Sobota: 121
Nedele: 217

Celkem: 1077

nádhera
www.michio2.blog.cz

Tajemství odhaleno!

30. ledna 2011 v 18:17 | Michio |  The Melancholy of Haruhi Suzumiya / ostatní
yaoi je prostě všude :)

Anime na mobil

30. ledna 2011 v 11:04 | Michio |  Pro otaku - UŽITEČNÉ
Další stránka, na které můžete najít nejen anime motivy na svůj mobil .)


PS. ale víc doporučuji zedge net anime girl

Bleach OP9, ED9

30. ledna 2011 v 9:36 | Michio
OP 9 : Download


Grellouš

30. ledna 2011 v 9:26 | Michio |  Kuroshitsuji / obrázky
gell
on je dokonalý ^^

Eve Thylm

30. ledna 2011 v 9:14 | Michio
Jméno : Eve Thylm
Magie : Sněžná magie
Cech : Blue Pegasus
Zajímavost : Má rád starší ženy

Eve se k cehu Plue Pegasus připojil nedávno. Původně byl učeň v právním cechu Rune Knights, kde se dbalo na udržování kontaktu s magickou radou. Cech byl však radou rozpuštěn a Eve potřeboval kontrolovat své plány do budoucna a právě proto se připojil k cechu Blue Pegasus. Používá silnou sněžnou magii a má schopnost během několika minut proměnit krajinu kolem sebe v bílou pláň. Nejčastěji bojuje s útoky jako jsou laviny či sněžné koule.

eve thylm


Pravidla moštárny

29. ledna 2011 v 16:55 | Michio

Název: Pravidla moštárny
Vydáno: 1999
Čas: 120 min
Režie: Lasse Hallström
Žánr: drama, romantické, potraty

ODKAZY:

Manželé vcházejí do starší budovy, která je všeobecně známá jako sirotčinec. Když z budovy ocházejí, tak už v náručí drží nedávno narozeného chlapečka, který dostal jméno Homer. Ale něco je sním zle - Homer vůbec nebrečí a proto je vrácen zpět do sirotčince, kde ho doktor Larche svěří jiné rodině. Ale při Homerovi opět nestojí štěstí a adoptivní rodiče ho bijí. Proto ho také doktor Larche odveze zpět do sirotčince, který se stane Homerovým domovem. Homer se začně učit od doktora Larcheho a stane se z něho velmi zdatný porodník, ale jedno odmítá vykonat - potrat, který považuje za hřích a zločin. Jednou do sirotčince zavítá mladý pár - Wally Worthington a jeho přítelkyně Candy Kendall, která tu je kvůli potratu. Během pobytu páru v sirotčinci si Homer uvědomí, že by chtěl odejít a o odvoz poprosí Wallyho, který mu také nabídne práci v jablečném sadu, kterou Homer přijme a toto rozhodnutí zásadně ovlivní jeho život......


Vím, že to nemám dělat, ale prostě nepřestanu

28. ledna 2011 v 20:08 Moje kecy
Už asi dva roky si říkám "Nebudu se dívat na horory! Mám pak moc bujnou fantazii" a co udělám na následující den? Podívám se na nějaký ujetý horor -_-" v tomto případě je to anime Shiki a já jsem z něho docela někde .. vážně mi teď za oknem proletěl upír s červenýma očima? No to je fuk...já domů nikoho nezvala! - Doufám, že žádný člen mé rodiny. No nejhorší na tom je, že já na věci jako jsou duchové či démoni věřím (někdy si ale snažím nalhávat, že nevěřím). No a když si jednou do měsíce koupím časopis Enigma, který se na tohle specializuje, tak mi to vůbec nepomáhá. Ou...no a pak si jeden horor propojím s jiným, do toho zapracuje má fantazie a taky noční výhled z okna na obrovký strom, ve kterém jsem už jako malá viděla strašné věci ..já se nechci koukat na ten srom, ale prostě musím ... co kdyby náhodou xD No jdu se dívat na další dílek Shiki, protože se mi právě stáhnul .. no já si prostě nedám pokoj :) dneska asi nebudu spát
anime girl

Všichni to dělají...

28. ledna 2011 v 15:17 Naruto komixy
všichni to dělají
po dlouhé době komix :)
no a tenhle vážně stojí za to xDD
ptáčci, včeličky, motýlci - všichni to dělají xD

Bleach OP8, ED8

28. ledna 2011 v 15:10 | Michio
OP 8 : download


Kaito ♥-♥

27. ledna 2011 v 19:12 | Michio |  Vocaloid / obrázky
kaito¨
on je nádherný *-*
sice se mi písničky od něj nelíbí, ale jinak je to dokonalost

Reklamy na kondomy

27. ledna 2011 v 16:52 | Michio |  Videa - Ostatní

"máma říkala že můžu" toš to jo
sprostě jsem ukradla z blogu NatušQi :)


jaký potlesk...ale kterého vlastníka deštníku to někdy nenapadlo, že xD

Ve společenském ...

27. ledna 2011 v 15:34 Naruto / obrázky
naruto
Kde máš tu ruku Naruto! Sexuální obtěžování!! xD Ale Hinatě to očividně nevadí
ale Kakashi je tam ..♥

RIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIGHT

26. ledna 2011 v 17:47 | Michio


tohle si pouštím dobrých deset minut a pořád se nad tím válím smíchy xDD

I slib masového vraha má pro mě větší hodnotu než slib mého učitele. Vážně to tak má být....?

26. ledna 2011 v 15:44
Už jsem unavená. Učitelka z matiky nám před nedávnem řekla, že budeme psát písemky až v únoru. Hádejte co jsme dělali dneska v matice? Psali jsme písemku na příklad, který celá třída viděla poprvé a ještě k tomu jsme si nemohli ani sestavit tabulku a graf jsme prostě museli dát z hlavy - nejhezčí na tom je, že bez tabulky jsme to ještě ani nedělali :) nejsem naštvaná, sklamaná ani neštastná.....můj emoční stav je spíš naladěn na frekvenci opovržení. Vážně! Bereme učivo, vypočítáme jeden příklad a píšeme na něho písemku? A to ještě z těžšího typy příkladu, než jsme si dělali do sešitu a když se nás učitelka ptá na výsledek a nikdo jí neodpoví, tak je uražená a začne na nás křičet, že se neučíme. To je pravda - neučíme se, protože nemáme z čeho!! Z jednoho příkadu nejde pochopit celé učivo. Ok, ok my už to "umíme" ze základky, ale přece by učitelku nezabilo vysvětlení nebo například dodržení slibu, který nám všem dala. Nejhorší na tom je, že tohle není poprvé. Ještě před Vánocema jsme psali čtvrletku, ale některá děcka chyběla a tak si to měli dopsat později. Domluvili se s učitelkou na nějaké datum v lednu, ale učitelka (i přes fakt, že se domluvili na jiné datum) jim to dala ještě v prosinci. Tehdy jsme byli všichni naštvaní, ale dnes...vážně to překročilo všechny možné hranice. Já jsem ji nějak brala - sice jsem ji neměla nijak v lásce, protože pro mě z ní vyřazuje arogance, faleš a povýšenost, ale zvládala jsem o ní mít o milé smýšlení. Dnes to vše končí! Má první známka v tomto pololetí má být 5, protože moje matikářka je tam největší ***** na světě? Mám toho plné zuby.......dnes u mě definitivně skončila. Ještě se nás potom ptala jestli všechno chápeme z nového učiva a jelikož se nikdo nepřihlásil, tak byla spokojená. Ale co mám dělat? Zeptat se jí a na otázku "Co na tom nechápeš?" odpovědět "Uplně všechno" a pak se mám nechat seřvat a ponížit před celou třídou? Nemám zájem!
Opravdu....nenávidím lidi, kteří neplní své sliby.
Dneska jsem mega otrávená...no snad mi FT zlepší náladu
Sayo Minna

Raijinshu

25. ledna 2011 v 16:12 Fairy Tail / obrázky
Raijinshu
Tohle byla zabijácká partička :)

Kaichou wa Maid-sama mp3

25. ledna 2011 v 15:56 | Michio |  Kaichou wa Maid-sama / ostatní
OP1 - ED1 - ED2

Nefunkční prosím hlaste ^^

Kuroshitsuji

24. ledna 2011 v 16:58 Kuroshitsuji / obrázky
kuro
Tohle je nádherný pitík .))

Děti jsou tak roztomilé....20 metrů pod zemí

24. ledna 2011 v 16:39 Moje kecy
Říkám si Michio a kazím pověst ženám, které jsou známé svým silným mateřským citem, který JÁ naprosto postrádám a nikdy mu asi ani neporozumím. Když vidím malé dítě, tak mě nenapadne, jak je hezunké, ale že je to uřvané a slintající stvoření, které pokouší váš zdraví rozum. No proč to sem píšu......jsem byla dneska u doktorky (mimochodem jsem tam čekala 2 hodiny) a byla tam taková 4letá holčička - věk znám proto, že to nezapoměla oznámit celé čekárně. No celou dobu tam křičela, běhala, dělala různé obličeje a myslela jak není roztomilá. No na to jsem ještě zvyknutá, ale potom to překročilo všechny hranice. Čekárna byla obsazena z většiny ženským pohlavím, které prožívalo všechny pocity malé holčičky, která byla tak šikovná, že si dokázala vysléct svetřík a proto ji přítomní odměnili potleskem...až na mě. No potom se na mě celou dobu mračila, že jsem ji nezatleskala -_-". Pak tam s jednou ženskou došli další 3 děcka a jedno (asi 3 roky) dostalo od jedné dobré duše (ne já jsem to vážně nebyla xDD) bobónek. No a ono tam potom začalo křičet, že nechce oranžový bonbónek, ale červený!! No a tak musela ta dobrá duše obětovat i čevený bonbónek. Mimochodem to byli takové ty bílé bonbóny z lékárny, všechny jsou uplně stejné - jen v jiném obalu. No já jsem myslela, že se zblázním......
Tak to bude vše...sayo

17.1. 2011 - 23.1. 2011

24. ledna 2011 v 16:03 TOPLIST
Pondeli: 135
Utery: 71
Streda: 126
Ctvrtek: 183
Patek: 122
Sobota: 207
Nedele: 367

Celkem: 1211
ta neděle je nádherná :) arigato všem - moc!
ikonka


Blue

23. ledna 2011 v 13:14 Anime boy
boy
je úžasný pict