Červenec 2010

Nádherný pict

31. července 2010 v 11:57 Fairy Tail / obrázky
fairy tail
to je kawai *-* už tam chybí jen Erza :)

Mohl bych si půjčit šálek cukru?

31. července 2010 v 10:11 Naruto komixy
můžu si pujčit šálek cukru?
kdybych otevřela dveře a za nimi Itachi s takovouhle prosbou, tak bych taky padla x)
heh...šálek cukru xD tak to nemá chybu

- čte se z leva do prava

Lenalee Kuchiki

31. července 2010 v 9:36 Diplomy - za SB
Že by další SBé? :) Tentokrát je to Lenalee Kuchiki s blogísem TADY


Natsu a Lucy

30. července 2010 v 9:26 Fairy Tail / obrázky
natsu a lucy
je super pictík :)

Vampire Vampire

30. července 2010 v 9:18 | Michio
Název: Vampire Vampire
Délka: 1 volume
Rok vydání: 1990
Žánr: fantasy, romantika, komedie

Hina Yahagi je 16-letá studentka 2. ročníku na univerzitě a už 2 roky je jejím klukem Natsuki Huwa. Jsou spolu už dlouho, ale zatím se ještě ani nepolíbili - jejich vztah je přesto šťastný. Jednoho dne se má vše změnit. Natsuki na školní zahradě narazí na hromádku popela a omdlí. Když jsou na školní ošetřovně, Hina dostane svůj první polibek, ale ne od Natsukiho! Místo Natsukiho je tu najednou upír Hibiki, který vstoupil do Natsukiho těla formou popele a vyzná Hině lásku. Hina se snaží všemi způsoby Hibikiho zabít (česnek, slunce..) to ovšem nepomáhá a Hina si navíc začne uvědomovat, že na Hibikiho myslí víc než na Natsukiho.....

Download

V

30. července 2010 v 9:17

V


Schugo Chara

29. července 2010 v 9:11
shugo chara

Makoto Nagana :)

29. července 2010 v 9:06 Moje kecy
Jsou tady nějací fanoušci Ninja faktoru?? Jestli ano tak jistě znají jméno, které je uvedené v titulku - Makoto Nagana. Makoto se totiž včera stal vítězem Ninja faktoru. Byl druhým v celé historii, ale prvním, kterého jsem vyděla já a který byl odvysílán na Prima Cool :) Já jsem sice fandila jednumu 19letému kawai klučinovi (on je opravdu nádherný♥), ale nestihl to :(. Ale i tak je zázrak, že se tak mladý kluk dostal až do 4 kola :) Já vím, že je naprosotá blbost, co jsem píšu, ale já jsem tak štastná, že to vyhrál :) Makoto je opravdu sympaťák a já mu to přála.
anime girlNevhodná doba

28. července 2010 v 9:16 Naruto komixy
nevhodná doba
já se tu asi udusím smíchy xDD
tohle nemá chybu

Angel Ai

27. července 2010 v 17:23 Diplomy - za SB
Tušíte správně xD další SBé - tento měsíc jsem SBéčkla s nejvíce lidmi v historii xD je to možný?? Nejspíš jo xDD
Mé new Sbé je Angel Ai BLOG!Přežila jsem

27. července 2010 v 15:56 Moje kecy
Má návšteva u zubařky naštěstí dopadla líp než skvěle - arigato Jashin-sama! Prý mám zdravé zuby, ale mám taky odhalené krčky....jsem dostala Elmex - je neuvěřitelně jemná pasta a moc hezky voní xD Ale jinak jsem si užila v čekárně. Jsem tam byla sama a v TV šel takový film o klokanovi nebo čem, ale hlavní je, že ten film mě nudil k smrti a tak jsem se pokoušela přepnout na jiný kanál. Byla to taková ta starší televize a ovladač samozřejmě nebyl k dostání a tak jsem se to snažila nějak vykloumat...první tlačítko, které jsem zmáčkla tu televizi vyplo a já nedošla na způsob jak ji zapnout xD
Když mě konečně setřička zavolala, abych šla dovnitř *modlila jsem se, aby neměla kecy na způsob : Proč je vypnutá TV?"* tak z ordiace vyšel asi 14letý kluk a měl slzy na krajíčku. Mě ho bylo tak strašně líto :( a taky mě to pořádně vyděsilo....naštěstí při mě stál Jashin-sama xD
To bude asi vše..
Sayo Michio
anime girl

Co je vlastně manga?

26. července 2010 v 18:31 | Michio |  Pro otaku - CO MUSÍTE ZNÁT
MANGA
Manga je japonské označení pro komiks kreslený typickým stylem, který se v japonsku vyvíjel po 2. SV - podle některých zdrojů je však historie tohoto stylu mnohem delší a sahá až do 11. - 13. století.
Manga je v Japonsku velmi oblíbená a rozšířená a příběhy v ní vyskytující se jsou také velmi často námětem anime (více). Manga se nejdříve vydává v časopisech a pokud je úspěšná, je celý příběh vydán samostatně. Tvůrce mangy se nazývá mangak.
Výrazným rysem mangy (i anime) jsou velké oči a malý nos.
Manga je tištěna pouze černobíle (jen pár stran je barevně) a čte se z prava do leva.

Některé žánry :
Shoujo - manga určená pro dívky
Shounen - manga pro chlapce
Rabukome - romantická komedie
Shounen ai/Yaoi - manga o vztahu dvou chlapců, v yaoi je i sex. vztah
Shoujo ai/ Yuri - manga o vztahu dvou dívek, v yuri je i sex. vztah
mix
zdroj : wikipedie

Itachi a nehtíky

26. července 2010 v 16:30 Naruto komixy
nehtíky
Mám uplně stejné nehty xDD

Zítra přijde má smrt

26. července 2010 v 15:57 Moje kecy
Zítra jdu k zubařce a ti, kteří na můj blog chodí delší dobu a čtou si ty moje naprosto nesmyslné kecy, tak ví, že zubařka je moje nejhorší noční můra. A ještě horší je, že dva dny před návštěvou si pokaždé uvědomím, že mě bolí snad všechny zuby. Já vím, že je to všechno práce té mojí potrhlé psychiky, ale čím víc přemýšlím nad tím, že mě bolí jen kvůli hlavě, tak mě ty zuby bolí víc a víc a já se potom klepu strachy před následujícím dnem. Už aby bylo zítra něco kolem 12:00 a já to měla za sebou. Nebo by se taky mohla stát nějaká nehoda...co tak třeba terorista s dynamitem v čekárně u mojí zubařky?? xD To je blbost, ale pořád lepší než přijít o veškerou naději. Já tam nechi!!!! A navíc tam musím ještě jet na kole ... je to skoro 3km, ale já jsem  moc líná tam jet busem a nazpátek jít celou cestu pěšky...a to vše díky tomu, že tatínek je ráno v práci a mě nemá kdo odvést. Snad zítra ráno nebude taková zima jako byla dneska.

PS. nezdá se vám na blog.cz něco jiného nebo je to jen mým PC? Já to teď mám takové...roztáhlé. No nic...loučím se


jinak nádherný song : pokud chcete stáhnout tak tu
no jo .. Michi-chan se zase začala dívat na Bleach

SB Amu-chan

25. července 2010 v 9:41 Diplomy - za SB
Je asi nějaké sezóna Sb xD Mám další SBé Amu-chan ... určitě se kní mrkněte, má nový a moc hezký bloček

Tohle bude bolet

25. července 2010 v 9:18 Naruto / obrázky
tohle bude bolet, naruto
teď ti Naruto nezávidím...Sakura a hned vedle Tsunade ..auuu

Lilim Kiss

25. července 2010 v 9:09 | Michio
Jméno: Lilim Kiss
Délka: 2 volume
Rok vydání: 2000
Žánr: romantické, fantasy, komedie

Saiki Takaya je 15letý student, který je proslulý svou agresivitou, častými bitkami a i tím, že se nezajímá o holky. Jednoho dne zakopne o flakónek, který následně zahodí. Ale když se vrací ze školy domů, tak mu na hlavu spadne stejný flakónek, který zahodil. Doma si flakónek pořádně prohlédne a objeví v něm malou lahvičku, kterou otevře a na jeho posteli se najednou objeví krásná dívka, která mu dá jeho první polibek, vezme si seznam jeho spolužáků a odlétne oknem. V noci se pak Takayovi zdá, jak dívka napadne všechny kluky z jeho třídy. Když pak nadruhý den přijde do školy, zjistí šokující pravdu. Nebyl to sen! Dívka opravdu napadla všechny chlapce z jeho třídy a teď nikdo nedošel do školy - teda skoro nikdo. Přišel Kojima - spolužák, který se zajímá o okultismus. Společně si potvrdí, že ona dívka je démon Lilim, který ve snech napadá muže a živí se jejich životní energií......

Download CZ


Ohňostroj

24. července 2010 v 11:45 Soul Eater / obrázky

ohnostroj
je úžasný pictík xD
Stein v jedné ruce cigaretu a v druhé vějíř xD

M

24. července 2010 v 10:55

M


Meru Puri

24. července 2010 v 10:54 | Michio

Název: Meru Puri
Délka: 4 volume
Rok vydání: 2003
Žánr: romance, komedie, fantasy,

Hoshina Airi je 15letá zdánlivě obyčejná romantická dívka, která dostala od své milované babičky zrcátko. Toto zrcátko střeží jako oko v hlavě, ale když pospíchá do školy, tak ho ztratí. Hned jak si to uvědomí, tak se vrací zpět a hledá své zrcátko. Najde ho v rukou malého chlapce, o kterém si Airi myslí, že je to dítě z ulice. Když si ho chystá vzít od chlapce zpět, uslyší školní zvonek a utíká do školy - bez zrcátka. Ve škole si uvědomí, že zrcátko nechala u chlapce a na poslední chvíli vybíhá ze školy. Překvapeně zjištuje, že chlapec je stále na stejném místě a čeká na ni. Chlapec se představí jako Aram celým jménem Astell Daimonia Eucalystia Aram a řekne, že přišel z Airiho zrcátka a čeká na svého přítele. Airi si myslí, že se ztratil a nabídne mu, aby šel k ní domů dokud za ním jeho přítel nepřijde.
Na druhý den se Airi dozvídá šokující pravdu. Aram je ve skutečnosti mladý princ z magického království a jeho starší bratr (ne příliš schopný mág) na něj seslal kouzlo, které se příliš navydařilo a teď se malý Aram po každém setkání se tmou přemění na 17letého Arama a jediný způsob jak ho přeměnit zpět je polibek od princezny a Airi je ve skutečnosti vnučka princezny, která před mnoha lety uprchla z jejich magického světa.

Online CZ