Červen 2010


Školák nezlobí svého učitele jen z nenávisti nebo pohrdání, ale prostě z radosti!

30. června 2010 v 12:21 Moje kecy
Je pravda, že dneska je poslední školní den, ale my jsme ve škole dostali trest! A za proč? Protože v pondělí (sportovní den) a v úterý (den nudy v kině) chyběla dobrá polovina školy a to přece nejde!! Jedna třída chyběla komplet celá xDD nás teda chybělo 16 a pak 14 *byla jsem mezi nimi*. Prostě se rozhodlo, že vysvědčení se bude podávat až druhou hodinu a pak půjdou některé třídy domů, ale některé budou ve škole trčet až do 12:00. Ještě, že nejsem v takové třídě, protože by mě asi trefilo. Taky budeme mít příští školní rok nový řád s hodně přísně trestanou absencí. Omluvenky s rodinnými důvodů neexistují a je nutné potvrzení lékaře, ke kterému musíme chodit až po škole. Už vidím jak moje doktorka, která má ordinační dobu asi od 10:00-14:00 čekat až v 16:00 přidu ze školy. Fakt nejsem na normální škole. Co já vím tak nikdo to takto nemá, ale my prostě musíme být něco extra. Tak či tak učitelka pocítila náš odpor, ale stejně to nijak nepomůže a já jsem si slíbila, že během prázdnin na školu ani nepomyslím a nebudu se rozčilovat! Houby!!! Už máme i dané písemky na příští rok *je to normální*. jelikož jsme si nestihli napsat celoroční opakování ze zdravotní nauky tento rok, tak si to napíše první nebo druhou hodiny příštího roku!! Já se na ni můžu hodně z vysoka ****.
Ale nebudu vás obtěžovat naším postiženým učitelským sborem

Tenshi

29. června 2010 v 16:18 Anime tenshi/akuma
angel
je zlatý pict

Sesshu

29. června 2010 v 16:17 Inuyasha / obrázky
sesshoumaru
tak tohohle démonka jsem milovala ze všech nejvíc ♥


Kuroshitsuji

28. června 2010 v 8:03 | Michio |  Kuroshitsuji / recenze
Název : Kuroshitsuji (také Black Butler, Černý komorník)
Počet epizod : 24
Žánr : historické, akční, záhady, fantasy

Dostáváme se do Anglie za vlády královny Viktorie (konec 12. století.)
Hlavní postavou je 12-letý Ciel, kterému při požáru zemřeli rodiče a on se stal jediným právoplatným dědicem rodinné společnosti. Jenže je to ještě dítě a pokud chce udržet společnost musí mít při sebe někoho velice schopného. Udělá něco, co by asi žádné dítě v životě nenapadlo - uzavře smlouvu s démonem. Démon Sebastian se stane vrchním sluhou mladého hraběte a pečlivě se stará o jeho záležitosti. Jenže Ciel nechce jen udržet rodinný podnik, ale chce se především pomstít lidem, kteří mu vzali vše, co kdy miloval. Ciel postupně odhaluje celou pravdu o smrti jeho rodičů, jejich vrazích i o královně, které slouží stejně jako jeho předci. Těší se na den, kdy zabije vrahy jeho rodičů...ale ve stejný den Sebastian naplní smlouvu a on mu bude muset na oplátku dát svou duši a zemřít....


Anime s úchvatným openingem a i příběhem. Přece jen dítě, které se chová klidněji a přemýšlivěji než většina dospělých, plní nebezepčené mise a jeho život bude zakončen naplněním pomsty a následnou krutou smrtí, kdy mu démon vezme duši...koho by ten příběh neuchvátil? Tohle anime má právem nespočet fanoušků a pokud jste ho ještě neviděli, tak to rozhodně musíte nepravit...Hallooween

27. června 2010 v 7:26 Kuroshitsuji / obrázky
halloween
to je zlaté .)

Fairy Tail

27. června 2010 v 7:15 | Michio |  Fairy Tail / recenze
Název: Fairy Tail
Rok vydání: 2009
Počet epizod: 175
Žánr: akční, dobrodružné, boj, magie, komedie

Lucy Heartfilia je dědičkou jedné z nejbohatších a nejvlivnějších rodin, ale odmítne život, který pro ni nachystal otec a uteče z domova. Rozhodne se přidat k magickému cechu jako mág hvězdných důchů. Ovšem nehledá jen tak obyčejný cech, ale chce do jednoho z nejlepších - do Fairy Tail! Jenže Lucy je nezkušená a není si jistá zda ji přijmou. Potkává ohnivého salamandra, který o sebe tvrdí, že patří k Fairy Tail a mohl by za jistých okolností dostat Lucy do cechu. Ze salamandera se naneštěstí vyklube podvodník a Lucy má velké problémy. Zachrání ji Natsu se svým partnerem Happym. Ukáže se, že Natsu je pravý ohnivý salamander z Fairy Tail a Lucy dostane nabídku, která se neodmítá - pozvání do Fairy Tail!
Když vstoupí do cechu, zjišťuje, že je to jedna velká rodina, která neváhá riskovat vše pro záchranu druhů. Postupně se dostává do týmu složeného z ohnivého drakobijce Natsua, mluvícího kocoura Happyho, ledového mága Graye a z Erzy, která patří k nejsilnějším ženským mágům v Fairy Tail.


Další "nekonečné" anime, které se může pomalu zařadit do fronty za Blech, One Piece a Naruta. Už jen z této pozice je jasných několik věcí. Anime se rozhodně neobejde bez fillerů, bude mít řadu vedlejších postav a hned několik dějových linek, které za sebou půjdou s větší či menší logickou návazností. Toť jasná nevýhoda podobných anime. Na druhou stranu to značí i jeho popularitu, protože pokud by ji nemělo, tak se na takový počet dílů nedostane (doufejme :D).
Fairy Tail bych označila jako klasické dobrodružné fantasy. Hlavní hrdinka je Lucy (nebo nám to aspoň na začátku tak připadalo), která je ovšem vedle svých parťáků v týmu poslední (bohužel po stránce síly i charakteru). Tím, kterého všichni znají a všichnni sledují je drakobijec Natsu, jehož povaha je už předem daná - hloupý, impulsivní ale silný. Ostatní charaktery jsou dobré, ačkoliv někdy poněkud nudné a musím říct že hodně nevyvážené. Samozřejmě historie hlavní party (Lucy, Natsu, Erza, Gray a později i Wendy) je dobře vylíčena a i jejich charaktery jsou dobré a je u nich zřetelný jistý vývoj. U ostatních to až taková sláva není, což mě osobně mrzí, protože mezi ty "ostatní" se řadí mé nejoblíbenější postavy (Juvia, Gajeel a Cana), jejichž historie je řečena "jen tak mimochodem, a tito.." a líčení vývoje tu pro změnu není skoro vůbec.
Děj je v této sérii ještě celkem přehledný, ale fillerům se tady samozřejmě nevyhlo. Tohle už závisí na vkusu každého člověka. Jsou lidé, kteří podobná anime nemůžou ani cítit, protože to natahování děje a zbytečné nudné vsuvky nejde vydržet, ale jsou i jedinci, kteří jsou vděční, že můžou se svými oblíbenými hrdiny strávit doslova desítky hodin bez toho, aby opakovali díly.
Kresba je dobrá a v hudbě je široký výběr. Zde no problem.
Fairy Tail mám celkem ráda, ale mám s ním jeden velký problém - není napínavé! Souboje jsou bohužel z 80% strašně nudné. Je sice jasné, že hlavní postavy nezemřou a tudíž musí zákonitě vyhrát nebo aspoň přežít (to je všem jasné), ale ve FT je to až moc okaté. Když si jako buldozer prorazíte cestu skrz dav průměrných či podprůměrných nepřátel, tak to ještě jde. Ale když po "těžkém" souboji s protivníkem, který se na začátku jevil třikrát silnější, si s úsměvem na tváři stoupnete a vrhnete se bez potíží na dalšího soupeře, který je pro změnu pětkrát silnější a bez okolků ho porazíte, tak to pro mě není napětí! To je divadýlko pro to, aby se na obrazovce mohlo objevit dostatečné množství útoků.

Pozitiva: délka, humor, hudba, vývoj charakterů,
Negativa: délka, pojetí akčnosti, boje, fillery, prodloužování, příliš dějových linek, množství postav,


Cute Ciel

26. června 2010 v 8:08 Kuroshitsuji / obrázky
ciel
já ho chci domů ♥.♥SBé SinulQa

25. června 2010 v 18:48 Diplomy - za SB
Mám new SBé SinulQa s blogem TADY

- určitě se tam mrknete!

Diplom pro mě :
fairy tail, diplom - SB
Pro ni : snad se líbí :)
SB

Boty!!

25. června 2010 v 11:44 Kuroshitsuji / obrázky
boty
heh..ten výraz mě teda dostal


Rozette

25. června 2010 v 11:06 Chrno Crusade / obrázky
rozette
ji moc nemusím :( ale ujde

Jsem naprosto vyčerpaná :(

24. června 2010 v 17:45 Moje kecy
OD 8:30 jsem dělala dessy na blog. Udělal jsem 4 a nakonec jsem si vybrala ten nejméně kawai!! A proč?? Protože jsem dneska viděla další díl Fairy Tail a uvědomila jsem si, že tak velkou část mého srdce nevlastní anime Naruto xD a tak jsem se rozhodla, že sem dám dess s Fairy Tail - škaredý, ale s Fairy Tail!! xD Jsem docela spokojená, protože pokaždé, když se sem podívám ta mi do očí praští Fairy Tail a já se budu rozplývat nad Natsuem a Grayem ♥. Kdo nezná, tak Natsu je ten vysmátý, červenovlasý kluk, který nese roh z jedné příšery *nejde to poznat* a Gray je ten černovlasý kluk. Oni jsou prostě moje zlatíčka ♥. Musím tu udělat ještě pár úprav jako menu, komentáře,...ale teď momentálně jsem unavená, hladová a bůh ví co ještě, takže odcházím a dneska se sem už asi nevrátím. 
Sayo a mějte se hezu
PS. Nejela jsem na školní výlet, takže mám 2 dny volna + volné pondělí, protože máme sportovní den, na který taky nejdu xDD
desing

Cute *-*

24. června 2010 v 11:58 Inuyasha / obrázky

inuyasha
ten Shippo je tak zlatý *-*

Co je vlastně anime?

23. června 2010 v 15:11 | Michio |  Pro otaku - CO MUSÍTE ZNÁT
ANIME
Historie anime se začíná tvořit na počátku 20. století a je to označení pro animované seriály kreslené stylem manga (velké oči, malý nos,..). Často bývá ovlivněno nebo přímo inspirováno mangou (více). Anime pochází z Japonska, kde je také velmi populární. Nutno říci, že anime se dělí na TV seriály (několik dílů či sérií) OVA (1-3 díly, často jako dodatek k TV anime) a filmy (můžou být také jako dodatky k TV anime)

Snad nejznámější anime je Naruto a Pokémon. Pro mnohé lidi je anime jednoduše kreslená pohádky. Tihle lidé jsou na velkém omylu! Anime je z větší části zaměřeno na starší/dospělé diváky, ale je pravda, že jsou i anime výhradně určené dětem. To "pravé" anime pochází přímo z Japonska (žádný americký Speiderman sem napatří) a vyznačuje se typickým a nefalšovaným stylem kresby - typickými rysy jsou většinou velké, kulaté a roztomilé oči - to však není podmínkou.
Dříve se používal pojem japananimace.

Některé žánry :
Ecchi - anime obsahuje lehký sexuální humor (velké prsa, kalhotky,...)
Hentai - anime s erotickou tématikou
Kodomo - anime pro děti
Moe - anime s velmi roztomilými postavami
Shounen - anime pro chlapce
Shoujo - anime pro dívky
Shounen ai/yaoi - anime o vztahu dvou chlapců, v shounen ai jsou pouze polibky, yaoi je "tvrdší"
Shoujo ai/ yuri - anime o vztahu dvou dívek

Chtěla bych new dess

22. června 2010 v 16:24
Z nadpisu je to asi jasné. Chtěla bych new dess, protože ten co tu teď mám naprosto nevypovídá o mé osobnosti a já jsem si ho sem dala jen proto, aby tu byla jiná barva než černá xDD, ale ta mi také nijak nepřilehla k srdci. Chtěla bych dess s mou novou láskou Fairy Tail, ale potýkám se s nedostatkem vhodných pictíků takže to sním vypadá bledě. Jinak se omlouvám, že nepřibývají články, ale už jsem udělala 2 nový dessy, ale ani jeden se mi nelíbí. Oba jsou na mě až moc složité (aneb nevím jak je nastavit na blog xD). No ještě se uvidí.
Sayo
vaše Michio
fairy tail - logo

Animace

21. června 2010 v 19:48 Yamato Nadeshiko Shichi Henge / obrázky
YNSH
ten dílek se mi moc líbil


Život je krátký, ale nuda jej prodlužuje.

20. června 2010 v 7:30 Moje kecy
Ohaiyou
věřili byste mi, že se teď strašně nudím!!! V pátek jsem šla do školy zase na 9 a vykoukala jsem, že mi jede bus, díky kterému budu na autobus. nádraží muset čekat jen 10 minut *nádhera*. Předtím sem totiž jezdila tak, že jsem potom čekala 25 minut, což fakt není nic pro mě. Ale má to jen jednu chybičku. Autobus nám totiž jezdí z Podivína, má strašného řidiče *antisympatie na první pohled* a je pokaždé nehorázně narvaný :( ale já to nějak přežiju. Ve škole byla strašná nuda. První jsem vyšla všechny ty smrtosné schody do druhého patra a pak jsem zjistila, že jsme v aule, která je v přízemí *OMG* no pak nám učitelka oznámila, že se budeme dívat na Fridu Kahlo *je to malířka, jejíž některé obrazy mě docela děsí*. Mě to tak nudilooooo. Druhou hodinu jsme se po hádce s druhákama *tak to byli řádné p**** * dodívávali na Fridu Kahlo a mě to začalo i bavit. Třetí hodinu jsme se zase dívali na video, ale tentokrát jsme měli tu čest s J.A.Komenským. Vystihuje to jen jedno možné slovo n-u-d-a-a-a-a-a. Čtrvtou hodinu jsem se naproto vyčerpaná dozvěděla, že se stěhujeme zase do auly a budeme se dívat na naši milovanou Fridu Kahlo - stejně jsme ten film ještě nedodívali, ale zbývalo nám posledním 5-10 minut :( já jsem myslela, že se snad strefím. A potom jsme byli na PC, kde jsme dostali volnou hodinu - pohodička. Ale jestli to bude ve škole stejné i příští týden, tak přísahám, že se nedožiju prázdnin.
Jinak jsem slibovala, že sem dám jak mě dopadlo to rozhodování. Z litošky jsem dostala 1 a mám 1 na konci roku z češtiny, z občanky jsem rozčilená ještě teď protož jsem dostala za 3 a mám na výzo 2, z výpočetky jsem měla mít rozhodování mezi 1 nebo 2, ale práce měla být na tabulky, z kterých je nemožné dostat 1, tak jsem mu řekla, aby mi dal 2 - tak ten měl zase keci a co jsi to za žákyni nebo to myslíš vážně??? no měla jsem ho už plné zuby. Z matiky mám při vší víře 3.
No už se mi dál nechce psát, páč jsem si rozečetla další mangu a jsem nehorázně zvědavá.

Michio

kon