Květen 2010

Nebudu mít čas

30. května 2010 v 19:55 Moje kecy
Jsem tu jen narychlo, takže žádné dlouhé vykecávání. Škola končí a v hlavě mých rodičů běhají jen známky, které budu mít na konci roku. Mám hodně známek mezi 1 a 2 a taky dost přichystaných písemek. Ale nejhorší je matika u které mám průměr 3,3 a jestli nedostanu ze čtvrletky za 3 tak nevím co se mnou bude, ale snad to nějak přežiju - jen se bojím, abych neměla zakázaný komp :( no dám sem vědět.
Ale příští týden nejspíš nepřibude žádný článek a následující týden tady aktivity o moc víc nebude :( obíhat SBénka se budu snažit a pokud to nestihnu ve všední dny, tak o výkendu určitě! No snad ty písemky dám a ikdyž ne, tak budu mít na výzu asi trochu víc dvojek xDD ale to není nic strašného o vyznamenání se stejně pokoušet *díky matice* nemusím.
Sayonara mina-san
Michio

anime kawai


Chrno a Aion

30. května 2010 v 6:04 Chrno Crusade / obrázky
aion a chrno
oba dva jsou fešní, ale Chrno má ten svůj výraz♥ nádhera
jinak dneska to začíná!! Jsem vzhůru už od 5:30 a to je výkend!!
Já fakt nejsem normální člověk :( ale prostě nemůžu spát, ale vyrabovat ledničku to jo, to mi nedělá problémy xD

Konec třídění

29. května 2010 v 8:58 Oznam pro moje SB
Třídění trvalo přesně týden. Myslím, že jste měli dost času se napsat a hlavně, když jsem vám všem na blogy asi druhý den napsala, že je třídění - napsala jsem to tedy jen těm, kteří se nepřihlásili. Dopadlo to líp, jak jsem si myslela, ale i tak jsem přišla o dost SBé :(

Nepřihlásené SB - teď už bývalé

1. Well - nevím proč se nepřihlásila ?.?
2. Uchihovka - stejné jako u Well
3. Sakura-chan - je asi jedna z těch, kteří se zrušili blog a nikde to neoznámili
4. Riuu-chan - stejné jako Sakura
5. Miku - dřív Miku a Riku...Riku pak odešla z blogu, ale i tak jsem si myslela, že to Miku udrží, ale nejspíš ne :( docela mě to mrzí, páč Miku byla úžasná holčina
6. Hinata - taky nevím důvod, proč se nepřihlásila


- Ti kdo nejsou výše napsaní, tak SB zůstali :) Seznam SBé

jinak zavádím nové pravidlo pro SBé - Pokud nebudete víc jak 40 dní na blogu a neuvede důvod, tak vás automaticky ruším!

akamaru

Dům voskových figurín

29. května 2010 v 8:27 | Michio

Název: Dům voskových figurín
Vydáno: 2005
Čas: 113 minut
Režie: Jaume Collet - Serra
Žánr: horor, thiller

ODKAZY:

Skupinka 6. mladých lidí cestuje na fotbalový zápas. Cestou se jim porouchá auto a oni uvíznou v opuštěném a dávno zapomenutém městečku Athelston. Pobyt jim znepříjemní dva šílení bratři, kteří zatím stihli vyvraždit všechny obyvatele městečka a udělat z nich voskové figuríny. Skupinka se musí z městečka dostat dřív, než se i oni stanou součástí bizardní výstavy voskových figurín, jenže jeden po druhém se stávají obětmi šílených bratrů. Komu se podaří uprchnout? A podaří se to vůbec někomu?

Kdo asi vyhrává ?

28. května 2010 v 20:27 Inuyasha / obrázky
inuyasha
ten toaleťák tam xD

Po ránu

28. května 2010 v 16:11 Chrno Crusade / obrázky
ráno
a já jsem si myslela, že po ránu vypadám hrozně - na Rozette teda nemám, ale Chrno je pořád cute *-*

Student musí vědět všechno, asistent všechno, co je v knihách, docent musí vědět, kde jsou knihy a profesor, kde je asistent :)

28. května 2010 v 16:06 Moje kecy
Od pondělí dblondo čtvrtka jsme měli maturitní prázniny a dneska školu. No jsem si říkala, kdo všechno dojde na jeden den do školy, ale já jsem se přemohla a šla. Po cestě jsem se stresovala, protože jsem nepotkala jediného člověka z naší třídy...jsem si pomalu začala myslet, že budu jediná, kdo přijde do školy. No nakonec nás chybělo 14 a učitelky se zase nezapoměli zmínit, že máme nejvyšší absenci. První dvě hodiny jsme měla výtvarku .. v pohodě. Jsme se měli dívat na prezentaci o sebepoškozování, ale holka, která ji měla přinést nedošla do školy, takže učitelka vymýšlela náhradní program. Nakonec nám přečetla příběh o holce, která od 9 kouřila a v 16 už brala tvrdé drogy. Léčila se v centru v Kyjově...není to až tak daleko od naší školy, ale že by jsme ho měli blízko se taky nedá říct xD no bylo to dost zajímavé, ale léčit bych se tam nechtěla. Jste tam zavřeni rok, budíček v 6:55, rozcvička a pak další věci jako je práce...je potkávám jak zametají ulice :) no o výkendu to mají lepší - stávají až v 7:00. No já bych tam asi umřela...ale prý je to mnohem lepší než na detoxu. No co se já ve výtvarce nedozvím, ale jsem ráda, že tam bereme takové věci. Příští týden budeme dělat něco s kůží - zasmradíme celou školu jako když jsme savovali trička xD no ale o to ani tak nejde. Dneska mě naprudil učitel z VTA!!Po prázdninách a ještě v pátek dojdete do školy a čekáte, že to bude lehárko, ale co se nestane??? Učitel vám dá písemku!!!Neoznámenou a taky těžkou *pro mě*. No jsem myslela, že se zblázním!! Prý písemka na 10 minut ... je velice zvláštní, že jsme to psali 25 minut. No a to nejlepší je, že prý budeme psát za poslední měsíc ještě dvě! K tomu to bylo tak dokonalé, že jsme měla nastavit pozadí žlutá 2 - to jsem ještě zvládla, ale pak jsme měli udělat fialové pozadí 2 odstavce - tak jsem tam zmatěně hledala druhý ostavec *jsem byla v naprostém stresu* a pak zjistila, že jsem někde....ona nikde nebila fialová, ale purpurových tam bylo snad 100 druhů...tak jsem si nakonec tipla, kterou po mě chce. No do dneška jsem myslela, že budu mít 1, ale asi spadnu na 3 :( :( no zabít tyto učitele xD
Jinak co byste řekli na new dess?? Mě se ta růžová *marně doufá, že si někdo bude myslet, že je to lososová* mě už leze krke, ale zase se mi líbí ty holčiny nahoře...no uvidím kolik budu mít času

Michio

ZÍTRA JE KONEC TŘÍDĚNÍ SB


Dojemný pictík

27. května 2010 v 20:33 Chrno Crusade / obrázky
chrno crusade
já nebudu brečet, nebudu brečet - on byl ten konec tak smutný
ale vypadají tam spokojeně ... a to mě právě tak dojímá

Instinkt lovce

27. května 2010 v 8:47 | Michio

Název: Instinkt lovce
Vydáno: 1999
Čas: 121 minut
Žánr: romantické, komedie, akční¨

Odkazy:

Mladý a úspěšný podnikatel C. N. Chan je natolik zaměstnán, že se ještě nestihl pořádně zamilovat. Toto změní mladá Bů, která vyrostla v malé rybářské vesničce. Jednoho dne ji její dobrý přítel (delfín) donese romantický vzkaz v láhvy. Bů se vydává za autorem vzkazu do Honkongu, kde náhadou narazí na Chana a zachrání mu život. I přes zjevné sociální i povahové protiklady se tato dvojice do sebe zamiluje a život obou dvou se v základech změní. Ale v lásce jim stojí mnoho překážek. Například Chanův kamarád z děctví, který si najme špičkového evropského bojovníka, aby Chana porazil nebo mladý snoubenec Bů, který se ji vydává hledat do Honkongu.


D.N. Angel OP a ED (download)

27. května 2010 v 8:26 | Michio


Shounen ai

26. května 2010 v 12:22 Yaoi - shounen ai
shounen ai
VAROVÁNÍ
kdo nemusí tento žánr, tak ať se nekuká pod perex - i když toto je slabota

Shikamaru není gay!

26. května 2010 v 9:57 Naruto komixy
shikamaru není gay
Temari : OMG (o můj bože ) Shikamaru. Mám tě ráda! Vyjdi si se mnou (nevím jestli mám go out přeložit jako vyjít nebo randit xD ale to máte v celku jedno)!
Shikamaru : ...Já nevím jestli sis nevšiml...ale nejsem gay

- tak to nemá chybu xDD

Cute Shippo a Kirara

25. května 2010 v 19:04 Inuyasha / obrázky
shippo, kirara - po OP
ta Kirara je tak cute *-*
a Shippo taky

Naruto Playboy

25. května 2010 v 9:04 Naruto / obrázky
naruto playboy
heh...Naruto ty se nezdáš xD
lidičky nevíte koho představuje ta blondýna ?

Xichtíky

24. května 2010 v 20:52 Lovely Complex / obrázky
Tohle anime jsem si zamilovala nejen díky příběhu, ale o těch výrazů co tam hází xDD
pár znich :
lovely complex

Selena Gomez - Naturally

24. května 2010 v 12:00 Hudba - Další, mp3
tuhle písničku určitě všichni znáte xD já ji teda zrovna moc nemusím - song je to hezky, ale já Selenu teda nemám ráda *přiznávám se* a taky to není můj hudbení žánr, ale kámošce se moc líbí a za mák nemůže najít stránku, kde by si to stáhla .. takže to sem dávám 
Pro tebe Moni xDCute *-*

24. května 2010 v 10:39 Inuyasha / obrázky
inuyasha
ten pictík je dokonalý *-*
Kagome je tam cute a ten výraz co má Sango xD

Na ten den nikdy nezapomenu

24. května 2010 v 10:35 | Michio

Název: Na ten den nikdy nezapomenu
Vydáno: 2002
Čas: 92 minut
Žánr: Dokumentární film

ODKAZY
--

Ženské obřízce bylo podrobeno 100 až 140 milionů žen na celém světě. Prastarý rituál, který má mužům zaručit věrnost manželek, spočívá v odstranění vnějších genitálií a sešití vagíny. Extrémně bolestivý zákrok, který může skončit smrtí je každý rok proveden dvěma milionům dívek, často velmi malých. Ačkoli je v Keni ženská obřízka postavena mimo zákon, je neustále velmi rozšířena. Nejvíc ji podporují paradoxně právě ty ženy, které ji samy kdysi podstoupily. Čím dál častěji se ale ozývají hlasy mladých žen volající po zrušení této nesmyslné, ponižující a bolestivé praktiky.
Ulgiorra Cifer

23. května 2010 v 17:43 Bleach / obrázky
Ulgiorra
tak tam je naprosto dokonale sladký ♥

Tadase

23. května 2010 v 7:48
tadase


Třídění SBé

22. května 2010 v 8:49 Oznam pro moje SB
Většina mých SBé je neaktivních a na blog nenapsila žádný důvod nepřítomnosti. Někteří tam nebyla třeba už 3 měsíce. Takže nevím jestli leží pod fialkami nebo na blog prostě zapoměli. Cílem tohohle třídění je zbavemí se takových SBé.
Omlouvám nové Sbé (= SBé, které jsem získala měsíc dozadu) a Sbé, která mají na blogu důvod nepřítomnosti, pozastavení.

Omluvené Sbé
Akyo-chan - pozastavené
Darky Kiss - pozastavené
Kamishiro - nové
Nell.chan - nové
Nerine-chan - nové
Lenalee-chan - pozastavené
Naomi-san - měla hodně dlouhou nepřítomnost, páč toho zažila hodně a já nevím jestli chce pozastavit nebo ne takže ji dám do omluvených


Pro SB, které chtějí zůstat - napiště pouze

1. Nick
2. blog

čičina