Leden 2010

Gaara a jeho medvídek

31. ledna 2010 v 8:38 Naruto komixy
z toho nemožu xDDD

Riku

31. ledna 2010 v 8:35 Blood+ / k postavám
Je nevlastní mladší bratr Sayi. Riku je v podtatě ještě malý kluk - dítě, ale i přesto bude dvakrát zabit Divou. Poprvé když je ve věži, v které byla Diva vězněna. Když vejde do místnosti, uvidí vysokou, mladou a černovlasou dívku, která je k němu otočena zády. Pod záminkou, že je to Saya se kní přiblíží, ale to, že je to Diva zjistí pozdě. Diva Rika zabije, ale naštěstí ho Saya zachrání. I když ona je ta, která je nejmíně pro jeho záchranu. Jediným způsobem bylo, že ho promění na svého chevaliera a kdyby nebylo Kaie, tak to snad ani neudělá. Z Rika se stane Sayin chevalier, ale než se stačí přizpůsobit znovu potká Divu - tentokrát na lodi Rudého štítu (jeli na ní do bezpečí), pro kterou se Riku stal jedinou možností jak mít děti. Diva Rika znásilní a zabije a otěhotní.


Kai

31. ledna 2010 v 8:26 Blood+ / k postavám
Kai je navlastní a starostlivý bratr Sayi. Po smrti svého otce, u které byl přítomen, se snaží Sayu a Rika chránit. Ze začátku je to slabý kluk a do Rudého štítu se nehodí, ale to se změní po smrti Rika - Kai se naprosto změní. Stane se právoplatným členem Rudého štítu. Bojuje a chce pomoci Sayi zabít Divu a tak zachránit mnoho neviných životů a pomstít svého mladšího brášku.

Pro SBé : Zkontrolujte si, že jste v seznamu

31. ledna 2010 v 8:10 Oznam pro moje SB
Už jsem to sem jednou dávala, ale to většina SBé ignorovalo :( Zase sem našla dva blogy, které mě mají v seznamu a já jich NE !!! Tak si to prosím zkontrolujte, protože se mi ten seznam vymazal a já ho obnovovala z hlavy !! A víte co mám v hlavě - NIC. Takže je logické, že je ten seznam neúplný a já se pak musím Xkrát omlouvat, že je nemám v seznamu.
Přemýšlela jsem, že udělám třídění, ale to podle mě nemá cenu, páč bych o Sb přišla a ne je získala zpět. Tak se podivte, že jste v seznamu - ta minuta vás nezabije :(


Haji

30. ledna 2010 v 9:36 Blood+ / k postavám
Haji je Sayin chevalir. V minulosti k ní byl přiveden, jako její milence, aby se Joel zjistil, jak se chiropterani množí. Sayiním chevalierem se stal, když po něm Saya chtěla, aby jí přinesl květinu, která rostla na skále. Když Haji květinu utrhl a chtěl se vrátit zpět, spadl ze skály. Saya si vzpoměla co joel říkal o její krvi a dala Hajimu napít. Když Saya viděla jeho pravou podobu, přikázala mu, aby ji už nikdy na sebe nevzal a Haji plní všechna Sayina přání. Je jejím jediným chevalierem do doby, než Diva napadne Rika a Saya ho nepřemění, abu mu zachránila život. Jenže Riku záhy umírá a tak je Haji stále jediným chevalierme Sayi. Haji je tu vždy pro Sayu, chráni ji a ví co potřebuje. Avašak není obyčejným chevalierem - on Sayu totiž miluje a na konci ji i políbí.

Diva

30. ledna 2010 v 9:20 Blood+ / k postavám
Diva je vlastní a jediná sestra Sayi, ale zatímco Saya vyrůstala spokojeným a štastným životem, Diva byla osamocený, pokusný králík, který se na svět díval pouze malým oknem ve věži, ve které byla držena. Z věžeuteče poté, co ji Saya najde a zapomene zavřít dveře. Diva následně zabije jejícho adoptivného otce. Její chevalieři jsou Amshel, Carl, James, Nathan a Solomon. Sayina krev je pro Divu smrtelně jedovatá a tak se jí snaží zabít nebo přesvědčit, aby se přidala ne její stranu. Když Diva zpívá lidé, kteří slyší její hlas se promění v chiropterany. Když znásilní Rika (nevlastního bratra Sayi) otěhotní. V japosnku se proslaví, jako zpěvačka a to jí dopomůže k splnění svého plánu : proměnit všechny na chiroptrany....

Saya

30. ledna 2010 v 9:16 Blood+ / k postavám
Saya chodí na střední školu v Okinawě, kde žije se svou adoptivní rodinou. Ze svhé života si toho příliš nepamatuje - pouze jeden rok. Ale to jí nijak nepřekáží. Saya je v Okinawě štastná a všemi obdivovaná pro své sportovní nadání. Jednoho dne se však velmi pozdě vratí do školy pro zapomenuté boty. Ale napadne ji chiropteran! V tu chvíli se tam objeví její chevalier Haji (na kterého si také nevzpomíná) a chce, aby se napila jeho krve - to však Saya radikálně odmítne a tak Haji vezmě do úst svoji krev a políbí Sayu, čímž ji donutí, aby se krve napila. Dá Saye její meč a řekne, aby bojovala. V tu chvíli se začnou vracet vzpomínky na to kým byla a kdo je.
Když chiropteran zabije jejího nevlastního otce, se Saya přidá k Rudému štítu, který ji využívá pro zabíjení a žene Sayu za svým cílem - zabít její sestru Divu. Společně se Sayou cestují i její dva nevlastní bratři Rika a Kai. Když, ale Rika znásilní a zabije Diva (její sestra), odejde Saya od Rudého štítu a má jde za svým cílem : zabít Divu a pomstít všechny milované, které Diva zabila.

Anime girl + neko

30. ledna 2010 v 9:00 Anime girl
se mi ten pictík strašně líbí **Girl

29. ledna 2010 v 9:07 Animace
je zlaté ^^Pro mě

29. ledna 2010 v 8:06 Diplomy - pro mě
Jsem dostala od Sbénka za udělání rozcestníků
je kawai

Vysvědčení aneb pohroma 28. ledna

29. ledna 2010 v 7:45 Moje kecy
No fajn.....to, že jsem střední trošku podcenila jsem zjistila už hooodně dávno xD ale nečekala jsem sž takovou hrůzu xDD sem šla s vyznamenáním a teď je to "trošku" horší, ale naštěstí se dokážu povznést dost vysoko *by se mohli naučit i moji rodiče*


Busou Renkin OP 2

28. ledna 2010 v 15:16

jednička se mi líbí víc

Soul Eater pict

28. ledna 2010 v 15:13 Soul Eater / obrázky
Stein by se měl na té židli přestat vozit xDDVampire Knight řetězák

26. ledna 2010 v 15:37 Řetězák - anime

Vampire Knight Řetězák

1.
Začínáme zlehka ;) Takuma Ichijou tě pozve na svůj večírek z čajem a mangou. Přijmeš?
Ano !!!
2.
Ředitel Cross ti řekne, že odchází ze školy, aby se věnoval výrobě zábavní pyrotechniky. Jaká bude tvoje reakce?
neodcházej ! věci můžeš do vzduchu vyhazovat i tady xD
3.
Juuri se ti svěří, že Kaname je syn Rida a ne Haruky a že o tom ani Rido, ani Haruka, ani Kaname neví. Co uděláš?
já ho nemám ráda a je mi celkem jedno, kdo ho zplodil
4.
Vidíš Ichirua, jak se schovává ve křoví před Mariou Kurenai. Vedle tebe se oběví Maria a ptá se po Ichiruovi. Práskneš ho, nebo ho budeš krýt?
prásknu ho .)
5.
Kaname ti řekne, že sice chodí s Yuuki, ale podvádí ji s Rukou. Co uděláš?
a nechtěl bys ji ještě podvádět se mnou ?

6.
Yuuki ti řekne, že chodí s Kanamem, ale podvátí ho se Zerem(xD). Tvoje reakce?
se Zerem ? hele ! ruky pryč
7.
Zero ti řekne, že před sedmi minutami(xD) zabil Kanameho. Co řekneš?
já jsem věděla, že to drív nebo pozděj uděláš

8.
Hanabusa Aidou ti řekne, že je na kluky. Co ty na to?
škoda :(
9.
Yori-chan ti řekne, že je zamilovaná do Zera, ale neví, jak mu to říct. Podpoříš ji?
no...do Zera jsem i já ... půjdem společně ? xD

10.
Rima Touya a Senri Shiki si vyměňujou sliny na veřejnosti a každému je to trapné, jenže nikdo jim nic neřekne. Uděláš to ty?
nn .. já dám prostor jejich lásce ♥

Kdo má pokračovat?
Kdo chce ;-)

Kdybych byla ...

26. ledna 2010 v 15:31 Řetězáky - ostatní
Kdybych byla ovoce, byla bych→ jablko
Kdybych byla barva, byla bych→ červená
Kdybych byla zvíře, byla bych→ vlk
Kdybych byla domácí spotřebič, byla bych→ lednička
Kdybych byla kniha, byla bych → stará kronika česká xD
Kdybych byla oblečení, byla bych→ sukněJe krásný pict

25. ledna 2010 v 18:51 Anime tenshi/akuma
netuším z čeho to je, ale je nádherný