Červenec 2009


Kreslila jsem Deidaru

2. července 2009 v 8:02
No nakreslila jsem všechny členy Akatsuki a budu je sem dávata postupně, abych vás ušetřila od příliš velkého šoku :D

Kannagi Ren (神凪煉)

1. července 2009 v 8:29 | Michio
Ren Kannagi je mladší bratr Kazumi a dost často ho uvidíte i s Ayano, která je pro něj jako sestra. Ren se ze začátku zdá ,jako jeho bratr Kazuma, slabý a závislý na okolí. Ale postupně se vyvýjí a dokáže ohěn lépe ovládat. Je často postaven do pozice prostředníka - Ayano se snaží zabít Kazumu, Kazuma jí říká ne moc lichotivé věci, které jsou mnohdy pravdivé a Ren se musí rozhodnout - sestřenice Ayano nebo starší bratr Kazuma ?? Ren je laskavý a nemá zrovna nejvyšší sebevědomí, ale má odvahu a stejně jako každý člen rodiny Kannagi silné odhodlání.

Yagami Kazuma (八神和麻)

1. července 2009 v 8:15 | Michio
Kazuma Yagami se dříve jmenoval Kazuma Kannagi a byl vyhnán z rodiny kvůli naprosté neschopnosti používat sílu ohně, kterou je rodina Kannagi proslavená. Jako malý kluk byl tedy donucen odejít a zamířil přímo do Ameriky, kde žil v čínské čtvrti. Kazuma sice neměl nadání pro oheň, ale co se týče větru to je jiná. Po čase se stal dokonce kontraktorem (uzavřel s větrem smlouvu). Později se z osobních důvodu vrací do Japonska - Kazuma se v Americe zamiloval do jedné dívky, která byla zavražděna.
Kazuma je chladný, namyšlený a arogantní. Má vždy cíl a toho se dokáže držet a vůbec mu nevadí, když dráždí všechny kolem ani když dělá něco, co bysme mohli nazvat nemorálním, ale vždy to dělá kvůli nějakému důvodu, který dobře zná a mívá věci pod kontrolou. Kazuma je chytrý a dokáže pochopit následky věcí, které se stanou.

Kannagi Ayano (神凪綾乃)

1. července 2009 v 8:01 | Michio
Ayano je z rodiny Kannagi a zdědila Anraihu (meč). Právě kvůli Ayano musel Kazuma odejít, protože ona je princezna ohně a tak nebylo těžké Kazumu porazit - to ale rozhněvalo jeho otce a on musel odejít.
Ayano je tvdohlavá, dobrosrdečná, odvážná, zbraklá a neuvěřitelně rychle se rozčílí. Má dvě nejlepší kamarádky Yukari a Nanase, které se jejímu chování dost často divý, ale za chvíli se dopálí důvodu - Kazuma. Ayano chtěla původně Kazumu srazit na kolena, ale tehdy narazila na určitý problém - Kazuma zesílil víc, než by jsi kdo pomyslel! Postupem času se musí smířit stím, že se Kazuma stane součástí jejího denního života a netrvá dlouho a stane se to co se stává - Ayano se do něj zamiluje a tam se projeví její prozíravost a žárlivost.