Červenec 2009

Bleskovka

20. července 2009 v 19:03 Bleskovky - soutěže
takže máme tu dálší bleskovku :)

1. Konichiwa
2. Jak se daří ?
3. Jsme téměř v polovině prázdnin, jak vám je, když se řekne slovo škola ?
4. Máte rozkoukané nějaké anime ? Jaké ?
5. Kreslíte manga obrázky ?
6. Jakou postavu a z jakého anime máte nej nej nejraději ?
7. A kterou postavu a z jakého anime nemůžete vy vy vystát ?
8. Co na diplomek ?
9. Sayo


Jaký jsi AnimeHarajuku

20. července 2009 v 10:02

test je TADYSuigetsu love

20. července 2009 v 6:59 Naruto komixy
jezííís...jak má Kisame slzy na krajíčku- to je strašně zlaté

Jaký jsi Biju

19. července 2009 v 10:41

a tady je můj překlad :Mikan

19. července 2009 v 9:23

Litte Tortilla Boy - to je moc

17. července 2009 v 15:00 Naruto / ostatní

lidičky tak tohle video mě dostalo :) je to sice anglicky, ale já tomu taky nějak moc nerozuměla :D :D ale to je na mě moc *záchvat smíchu*

Anglická dabérka Naruta

17. července 2009 v 8:26 Naruto / ostatní
mám jediný koment : Chudák malý naruto


Naruto a Sasuke

17. července 2009 v 8:16 Naruto / obrázky
tenhle pict mám strašně moc a moc ráda :)Abarai Renji

16. července 2009 v 12:24 | Michio
Jméno: Abarai Renji
Hodnost: Shinigami
Divize: 6
Shi-Kai: Zabimaru
Ban-Kai: Hihiou Zabimaru

Renji je nejlešpím přítelem Rukii, s kterou vyrůstal v ulici a už tehdy ji respektoval a chránil. Společně s ní odešel do školy pro Shinigami a byl zařazen mezi ty nadané. Když se dozvěděl, že byla Rukia adoptována do zámožné rodiny, tak byl šťatsný. Jenže z ní se stala šlechtična a on byl pouhý shinigami a tak se nemohli chovat jako staří přátelé. Renji tvrdě trénoval, aby se jí mohl přiblížit a zárověn toužil překonat jejího bratra Byakuyu. Nakonec se dobojoval do pozice zástupce kapitána 6. divize (kap. 6 divize je právě Byakuya). Renji je jeden ze zástupců, kteří dokázali ovládnout bankai.
Ichiga nejdříve nenávidí a obviňuje ho z osudu Rukii. Po její záchraně však mění postoj a stává se jeho dobým přítelem a zárověn soupeřem.
Renji je docela impulzivní, ale dokáže jednat klidně a rozumně.

Orihime Inoue

16. července 2009 v 12:16 | Michio
Jméno : Orihime Inoue

Středoškolačka studující na stejné škole jako Ichigo, do kterého je bláznivě zamilovaná již dlouho dobu. Vyrůstala s bratrem a po jeho smrti zůstala sama. Společnost ji většinou dělala její nejlepší kamarádka Arisawa Tatsuki, která se též zná s Ichigem. Po útoku Hollow se u Inoue objevili schopnosti Shun Shun Rikka (štít 6 tančících kvítků) - v praxi je to 6 víl, které dokáží vytvořit štít, léčit a i útočit. Jejich síla se odvíjí od vůle/síly uživatelky. Orihime je velmi něžná a zabíjení ji jde proti srsti, proto působí spíše jako léčitelka.
Je to milá, nežná, upovídaná dívka s trošku pomalejším myšlením a bujnou fantazií. Má také velmi zvláštní chutě, které se projevují hlavně při vaření.
Své city Ichigovi nikdy nevyznala (zatím). Jména víl : Hinagiku, Baigon, Lily, Shonou, Ayame, Tsubaki

Yasutora Sado

16. července 2009 v 7:58 | Michio
Jméno : Yasutora Sado

Sado je dobrý přítel a zároveň spolužák Ichiga. Už od děctví disponuje silnou postavou a ohromnou fyzickou sílou. Vždy ho učili, aby svou sílu nepoužíval a neublížil tak ostatním. Jednou ho přepadla banda chlapců a Sado se raději nebránil a nechal se bít - před bandou ho zachránil Ichigo a od této chvíle se Sado stal jeho věrným společníkem. Ichigo mu říká Chad.
Díky intenzivnímu výcviku se jeho fyzická síla zvýšila. Nyní používá pravou ruku jako štít a levou rukou útočí.
Sado je tichý, klidný a vyrovnaný. Je to ten typ, který se podřídí.

Ishida Uryuu

16. července 2009 v 7:52 | Michio
Jméno : Ishida Uryuu
Hodnost : Quinci

Ishida je Ichigův spolužák. Ve škole je známý svou inteligencí a neobyčejnou zručností při šití a vyšívání. Pochází z rodu Quinci a je posledním bojujícím Quinciem (jeho otec neprojevuje žádný zájem). Učil ho jeho dědeček, který však zemřel při boji s Hollow kvůli skupině Shinigami, která se opozdila. Od té doby chová silnou zášť vůči všem Shinigami.
Jako správný Quinci bojuje jen pomocí luku a šípu.
Ishida je velmi zručný, puntičkářský a záleží mu na jeho vzhledu - obzvlášť rád se obléká do barev Quinci (bílá, modrá). Je také klidný, chytrý a přemýšlivý. V boji nevyniká silou, ale strategií.

Gakuen Alice

16. července 2009 v 7:35

Kuchiki Rukia

15. července 2009 v 14:00 | Michio
Jméno : Kuchiki Rukia
Hodnost : shinigami
Divize : 13
Shi-Kai: Sode no Shirayuki
Ban-Kai: žádný

Rukia byla během svého studia adoptována do šlechtické rodiny Kuchiki a stala se nevlastní sestrou Byakuyi (ten miloval její sestru a slíbil ji, že se o Rukiu postará). Poté co se stala shinigami byla přiřazena do 13 divize v čele s kapitánem Ukitakem. Ten měl/má slabší zdraví a tak většinu povinností vykonával zástupce shinigami Shiba Kaien, který se stal její oporou a zárověn láskou. Bohužel byl zabit Hollow.
Rukii bylo přiřazeno město Karakura, v kterém byla shodou okolností donucena odevzdat své síly Ichigovi a učinit tak z něj shinigamiho. Rukia v tento moment přišla o všechny síly, které se ji velmi pomalu navracely. Za předání svých sil měla být popravena, ale byla záchraněna Ichigem.
Rukia velmi vzhlíží ke svému bratru Byakuyovi. Jejím nejlepšícm přítelem a Abarai Renji. Její zanpakutou Sode no Shirayuki je pro svou sněhovou barvu označován jako jeden z nejkrásnějších z Soul Society.


Ichigo Kurosaki

15. července 2009 v 11:27 | Michio
Jméno: Kurosaki Ichigo
Hodnost: zástupce shinigami
Shi-Kai: Zangetsu
Ban-Kai: Ten Sa Zangetsu


Ichigo je středoškolák vyrůstající v Karakuře společně se svým otcem (Isshin) a 2 sestrami (Karin, Yuzu). Již od útlého děství má schopnost vidět duchy. Po setkání s shinigamim Rukiou se on sám stává shinigamim a objevuje své síly, které dosáhnou ohromujícíh výšek. Ichigo je uznán i ostatními shinigami a oficiálně dostává hodnost zástupce shinigami města Karakura. Součástí Ichigovi síly je i hollow, kterého má v sobě a který je všeobecně známý jeko Hichigo. Jeho zanpakuto má jméno Zangetsu.
Povahově je to správný hlavní hrdina anime tohoto typu. Je odvážný, impulstivní, výbušný, dobrosrdešný, obětavý a mírně přihloupý.