Duben 2009

A vyhodnocení bleskajdy

30. dubna 2009 v 16:19 Diplomy - pro vás
tak doufám, že se líbíSasuke animace :D

27. dubna 2009 v 19:56 Naruto / obrázky

mazec animace


Třídění eSBének

25. dubna 2009 v 7:35
no jo já vím, že jsem strááášně otravná, ale chci se prostě zbavit těch eSBé, které nejsou Xlet na blogu a nenapíšou pozastavení nebo aspon nějakou omluvu za nepřítomnost. Mě už to prostě NEBAVÍ. Nejsem snad tak náročná když chci Sb, které budou chodit na blog a budou psát komenty. Já se snažím chodit tak často jak to jen jde a chápu, že týden nebo dva lidi nemají čast, ale několik měsíců už je prostě moc !!!

ten kdo chce zůstat mým SB ať napíše

1. Nick
2. Blog

a psát na blog nebudu, jelikož chci zjistit, kdo sem chodí bez toho, abych mu napsala na blog
- arigato za pochopení

třídění bude probíhat do 6.5. 2009

a jinak pokud někdo bude cgtít spřátelit tak napište :
1.Nick
2. Blog
3. Co máte smým blogem společného
4. Co na diplom


a tady Sb, které mají ohlášenou nepřítomnost :

Jak byste měli zemřít ?

24. dubna 2009 v 16:06

Tady je testík


a můj překlad :

1. vybete slovo :
a) boj
b) pláč
c) slečna / panna
d) *vzdychá* věk
e) noc / tma
f) nejlepší přítel
g) léčba...prosím
h) řvát
i) ochrana
j) škola
k) spánek

anime bleskovka

23. dubna 2009 v 13:29 Bleskovky - soutěže
Dala jsem sem anketu, jak často mám dávat na blog bleskovky - normálně jsem je dávala jednou za měsíc nebo dva měsíce, a už jsem dostala koment, že mám hodně často bloeskovky...no a vy jste my psali, že je mám dávat dvakrát do měsíce nebo jednou za dva týdny XD tak se tedy budu snažit dávat jsem bleskovky a tak doufám, že budu mít velkou účast na bleskovkách XD

1. Na obrázku je pět postav ze dvou anime - jmenuj anime.
2. Jmenuj tři postvay nad číslem 1.
3. Jmenuj dvě postavy nad číslem 2.
4. Které z těchto anime máš nejraději ?
5. Kterou z postav na obrázku máš nějraději ?
6. Jsi kluk nebo holka ?
7. máš rád/a bleskovky ?
8. Otravuji tě moc ?
9. A co chceš na dipplom ? Kam se mám ozvat - blog, mail ?
10. SayonaraVampire

20. dubna 2009 v 20:09 Anime boy


Kterou elementární chakru máte ??

20. dubna 2009 v 19:59

♥TEST♥


jinak zese můůůj překlad :

1.Vaše oblíbená barva ?
a) červená
b) žlutá
c) zelená
d) modrá
e) oranžová
f) červená
g) bílá
h) hnědá
i) černá
j) karmínová / purpurová

2.Chtěli byste mít raději...
a) a hodně chakry
b) agresivní jutsu
c) opravdu vysoké IQ
d) defenzivní jutsu
e) hodně průměrné jutsu

3.Jaký máš typ osobnosti ?


Podnebí v Japonsku

19. dubna 2009 v 8:34
Japonské ostrovy leží v cestě tropických bouří - tajfunů. Ty většinou přicházejí koncem léta nebo počátkem podzimu a způsobují záplavy, sesuvy půdy, škody na úrodě i domech. Na začátku léta přichází období dešťů cuju, jenž taktéž způsobuje nemalé potíže.

Klimatické podmínky jsou v Japonsku velmi složité a jsou způsobeny hornatostí japonských ostrovů a protáhlým tvarem hlavního souostroví. Rozdíly mezi klimatem nejsevernějšího ostrova Hokkaidó, který má dlouhé zimy se spoustou sněhu, a nejjižnějšího souostroví Rjúkjú, které již leží v subtropickém pásmu, jsou značné. Japonsko také leží poměrně blízko velké masy asijské pevniny, takže právě v zimě se nad japonskými ostrovy střetávají chladné větry vanoucí z pevniny s vlhkými a teplými větry z Tichého oceánu. Proto padá na straně přivrácené k asijské pevnině mnoho sněhu (této části se říká rub Japonska - ura Nihon) a na straně přivrácené k Pacifiku padá sníh poměrně zřídka, a i když napadá, nevydrží dlouho (této části se říká líc Japonska - omote Nihon). Na klimatické podmínky mají zásadní vliv i mořské proudy. Sever ovlivňuje chladný proud Ojašio, který přitéká od Beringovy úžiny a ochlazuje Hokkaidó a severní části ostrova Honšú. Jih otepluje proud Kurošio, který proudí od Tchaj-wanu a větví se u Kjúšú na dvě ramena. Mohutnější část proudí podél ostrova Honšú až nad oblast Tokia a menší část teče do Japonského moře.

Teploty se v zimě pohybují mezi -9 °C až +16 °C (maxima až -40 °C), zatímco letní teploty se pohybují v rozsahu od +20 °C po +30 °C. Období dešťů trvá od poloviny června do první červencové dekády. Pak nastává vlhké a velmi horké léto. Tajfuny přicházejí nejčastěji na sklonku léta - koncem srpna a v průběhu září. Po nich se vyčistí obloha a následuje příjemný podzim. Zima je chladná a vlhká, končí kvítky slivoní, které rozkvétají jako první koncem února až počátkem března, opět podle zeměpisné polohy. Stejně tak se liší rozkvétání sakur, které na jihu rozkvétají už v druhé polovině března, zatímco na Hokkaidu začátkem května.

Průměrné množství srážek za rok v Tokiu je 1.405 mm, nejdeštivější je červen se 185 mm srážek a nejsušší leden s pouhými 45 mm. Srážky zejména v období dešťů bývají náhlé a velmi prudké. Nejlepší období pro turistiku jsou jarní a podzimní měsíce, kdy je teplo, ale ne vlhké vedro.
zdroj : www.japonsko.net
Sasuke animace

19. dubna 2009 v 7:48 Naruto / obrázky
se omlouvám, že sem dávám takové blbosti, ale třídím věci ve složce a některé jsou prostě nadbytečné....