Listopad 2008

Kiss

30. listopadu 2008 v 8:43 | Michio |  Anime loveveselé Vánoce

29. listopadu 2008 v 9:06 | Michio |  Ostatní obrázky
Dnes je 29. listopadu a jak všichni určitě dobře víme Vánoce jsou 24.prosince a tak když se započítáme zjistíme, že bez dnešního dne nastane den Vánoc už za 25 dní - což uteče jako voda a tak jsem dávám pár obrázků anime Vánoc a doufám, že se vám líbí stejně jako mě, pač ve mě už vře Vánoční nálada a pořád dokola si zpívám merry Christmas XD


Love

28. listopadu 2008 v 14:22 | Michio |  Anime love

Cute ^^

28. listopadu 2008 v 14:06 | Michio |  Anime girl
je cute ^^

UVERworld

26. listopadu 2008 v 18:53 | Michio |  Hudba - Asie, info
UVERworld je japonská skupina, která se původně skládala ze 7 členů a vystupovala pod názvem Sangoku Road. Kombinuje různé hudební styly jako je např.: hard rock, rap, elektronika nebo breat-box a tímhle je také známá. Skupina se poprvé sešla v roce 2003, kdy bylo vydáno i demo CD, jehož se prodalo kolem 3000 kopií. Poté bohužel odešli 2 členové a to saxofonista Seika a vokalista Hika. Tehdy se skupina přejmenovala na součastný název UVERworld.
UVERworld se proslavili písněmi jako např. "D-TECNOLIF", která můžete znát z anime Bleach nebo písní "CHANCE", která také zazněla jako opening v anime Bleach. Známí píseň je též "Color of the Hear", která se objevila jako 3. opening u anime Blood+. V roce 2008 podepsali smlouvu s GR8! records a natočili již zmiňovaný singl "D-TECNOLIF". O několik měsíců později vydali singl "Just Melog". O 3 týdny později vydali album Timeless, kterého se prodalo kolem 60 000 kopií!
21.únoru roku 2007 bylo vydáno druhé album Bugright, z kterého bodovali singly jako třeba "Ukyio Crossing" nebo "Shaka Beach" - dále 16. ledna roku 2008 bylo vydáno Proglution, z kterého boduje písen "Laka Laka la". Posledního alba se prodalo nad 150 000 kusů.
11. června byl vydán singl Gekidou, jež byl použit u anime D.Gray-man. Téhož roku byly vydány singly jako třeba Koishikute nebo Hakanaku mo Towa no Kanashi - dosáhly 1. místo na Oricornu.

členové :
TAKUYA - zpěv
AKIRA - kytara
KATSUYA - kytara
NOBUTO - basová kytara
SHITAROU - bicí

zdroj : hudebniskupiny.cz

Tahle skupina je v současné době moje č. 1 a když jsem ji měla jako referát v HV tak se - teda si to myslim - třídě líbila (a naše třída považuje japonštinu za ting tang to can). Jinak doporučuji, aby si je každý poslech, protože hudba je opravdu velice kvalitní a já se jí nemůžu nabažit. Jinak si myslím, že některé holky to můžou poslouchat už jen pro ty zpěváky ^^ tak či tak. UVERworld je kvalitní skupina, což dokazuje jejich oblíbenost i poměrná známost.Bleskovka č. 1 =)

25. listopadu 2008 v 15:17 Bleskovky - soutěže
právě přišel čas na první bleskovku blogu - jelikož je první je také nečím významná a tak doufám, že tu bude hodně komentíku =). je tedy první a tak budu hodná a diplom dostanou všichni XD
DNES JE 25.11. A KONEC BLESKOVKY BY MĚL BÝT ASI ZA TÝDEN - PLUS MÍNUS PÁR DNÍ
tak tady je :


otázka č.1 : kolik je vám let a na jakou chodíte školu (ZŠ,....)
otázka č.2 : máte rádi anime? a jaké?
otázka č.3 : a které anime nenávidíte
otázka č.4 : jakého jste pohlaví (prosim nepište hermafrodit)
otázka č.5 : žárlíte na chlapce/dívku vašé milované postavy - a jakou
otázka č.6 : jste narutofil?
otázka č.7 : jaké jste národnosti a jaké by jste chtěli být?
otázka č.8 : a co by jste chtěli na diplom za bleskovku?

- těším se na vaši odpovědi - tead pokud nějaké budou XD doufám, že budou


vyhodnocení bleskovky :

jsem slíbila, že diplomky udělam všem - tady jsou. Doufám, že se líbí


Diplomky od Mých SB

25. listopadu 2008 v 15:01 Diplomy - za SB
od kludie
alex-san

od sasukinky uchiha

to je od Tajga


od Fai

od Sumiko-chan

os Sakuri-chan
od michalky

od Ayimi-chan


to je od Sb Chiaki

od Sayumi


od a-n-i-m

od hinata

od mayko

od Laur3n

krtek

od ayanne

od Ezaui-chan

od Utau-Ai

An Cafe

23. listopadu 2008 v 9:19 | Michio |  Hudba - Asie, info

An Cafe je japonská hudební skupina, která hraje takzvaný Oshare Kei (spadá pod J-Rock). Vznikla roku 2003. Původní členové byli zpěvák Miku, kytarista Bou, baskytarista Kanon a bubeník Teruki. V dubnu 2007 ale skupinu opustil kytarista Bou, což bylo jak pro skupinu i pro fanoušky velká rána. Na čas si dali zbývající tři členové pauzu a posléze se k nim přidali kytarista Takuya a Yuuki, který hraje na klávesy. Úspěch mohou slavit v Japonsku, Americe i Německu. Doposud mají 3 alba: Amedama Rock (2005), Shikisai Moment (2005) a Magnya Carta (2006).


Skupinu poslouchám asi 6 měsíců a za tu doba jsem se do nich opravdu zamilovala. Jejich styl mi sedí a můžu je poslouchat stále dokonala. Mám raději skladby, v kterých ještě působil Bou. Ovšem, že i nová sestava je skvělá, ale už to není ono. Bou je Bou a skupinu jednu dobu silně charakterizovat - teď jeho roli přebral Miku, kterého si také snadno spletet s dívkou. pro informaci všech - An Cafe je chlapecká skupina a v současné době se tam nenachází žádná dívka!

tak tam byli ještě s BOU

Další várka tzv. DĚTÍ NEBES

23. listopadu 2008 v 8:10 | Michio |  Anime tenshi/akuma
ten poslední se mi strašně líbí

Anime Boy - zase

22. listopadu 2008 v 10:13 | Michio |  Anime boy

Orange Range

22. listopadu 2008 v 10:01 Hudba - Asie, mp3
popis stránky/stahování: je možnost poslechnout si song, potom tam máte odkazy a pod těma odkazami hned nad komentíkama je malým písmem napsané download a název písně se skupinou - na to jednoduše kliknete

1. Ikenai Taiyou tahle písnička si mě získala

2. Asterisk tak to je op u bleach5. Sayonara když jsem viděla klip k písničce tak jsem se rozbrečela8. Thank you! a to je ed u bleach

9. Viva rock tohle bylo u Narutapokud by nějaký odkaz nefungoval tak napište - já to opravým

video : písnička sayonara, nedala jsem klip, protože má 9 minut a tak dávám aspoň písničku, která má překrásný refrém


ze stránky stahuju už nějaký ten pátek a žádný vir se mi nepodařilo ještě stáhnout a vzhledem na to jaká je to stránka tak si myslím, že tam nebudou

čínský horoskop

21. listopadu 2008 v 14:44 | Michio |  Anime girl
to byl rok OPICE
to byl rok BÝKA
to byl rok DRAKA
to zase rok KANCE
tohle jsem já - rok KOHOUTA
a toto rok KOZY
a rok KRÁLIKA
rok KRYSY
a rok TYGRA
rok HADA
a poslední obrázek je rok PSA

Každý se rád napije

21. listopadu 2008 v 14:30 Ostatní obrázky
pravda pravdoucí je že každý člověk na světě ochutná ten nápoj, který probudouzí dobroj náladu, ale ty holčiny to trochu přehnaly - lituju těch klučinů

Sasuke s Narutem hrají fotbal.....zajímalo by mě jak to dopadne

20. listopadu 2008 v 13:05 Naruto / obrázky
Sasuke s Narutem hrají fotbal a musím se přiznat, že by mě docela zajímalo kenečné skóre, ale podle výrazu v obličeji Naruta soudím, že Sasuke má navrh XD

s mečem

20. listopadu 2008 v 12:35 Anime boy


NEKOgirl

20. listopadu 2008 v 12:31 | Michio |  Anime girl

Nekogirl tu už dloo, velmi dlouho nebyly a tak jsem jich sem pár musele šupnout


Sakura

16. listopadu 2008 v 18:38 | Michio |  Naruto / obrázky
Uchiha Sasuke

16. listopadu 2008 v 18:25 | Michio
Jméno : Uchiha Sasuke
Vesnice : Konoha (pouze ze začátku)
Tým : tým 7 (Kakashi), tým Sasuke

Pochází ze silného klanu Uchiha, který byl však v jeho děctví vyvražděn jeho starším bratrem Itachim. Sasuke byl jediný kdo masakr přežil a zasvětil svůj život pomstě.
Po složení zkoušek se dostává do týmu 7 společně s Haruno Sakurou a Uzumakim Narutem. Tým je pod vedením Hatake Kakashiho. Během svého "pobytu" v týmu se velmi sblíží s Narutem, s kterým ho pojí podobný osud. Kvůli síle odchází z vesnice k Orochimarovi, který ho nechce ani tak vycvičit jako získat jeho tělo. To se mu však nepodaří a je zabit Sasukem, který potom zakládá tým Sasuke (členové : Karin, Suigetsu, Juugo), sílí a hledá svého strašího bratra. Toho nakonec najde a podaří se mu na něm i vykonat pomstu, po které nadevše toužil. Potom se ale dozvídá pravdu o vyvraždění Uchiha klanu a veškerá jeho ničivá nenávist se přesouvá proti Konoze, kterou touží zničit. Přidává se k svému předkovi Uchiha Madaremu, který založil Akatsuki. V této době je Sasuke neuvěřitelně silný a přetrhal veškeré pouta ke Konoze a i k Narutovi, kterého považuje za nepřítele.

Sasukeho je velmi oblíbený u ženského pohlaví, ale neprojevuje žádný zájem o nějaký vztah. Je tichý, arogantní, přemýšlivý a nerad odhaluje okolí své city. Postupem času se stává stále bezcitnějším.

Uzumaki Naruto

16. listopadu 2008 v 18:02 | Michio
Jméno : Naruto Uzumaki
Vesnice : Konoha
Tým : tým 7 (Kakashi)

V den jeho narození zaútočil na vesnici démon a 4. Hokagem byl zapečetěn do Naruta.
Naruto vyrůstal zcela sám a celá vesnice se ho stranila kvůli spícímu démonovi v něm (Naruto o něm tehdy ještě netušil). Naštěstí našel náhradního otce v učiteli na ninja akademii Irukovi, který se ho ujal. Po složení geninské zkoušky byl s Haruno Sakurou a Uchihou Sasukem přiřazen do týmu 7, který vedl Hatake Kakashi.
Jeho životní láskou se stala Sakura, která však jeho city neopětovala a milovala Narutova rivala a zárověn nejlepšího přítele Sasukeho. Ten později odešel k Orochimarovi, aby získal sílu. Naruto tehdy slíbil jak Sakuře tak i sebe, že Sasukeho přivede zpět - to se mu nepodařilo, ale on se nevzdal. Nakonec sám Naruto odchází z Konohy a učí se u legendárního sannina Jiraiyi.
V Shippuudenu se dozvídá, že jeho otcem byl 4. Hokage a matkou jeho žena Kushina (byla předchozí jinchuuriki Kyuubiho). Postupně se také učí ovládat síly Kyuubiho.

Povahově je skvělá směska. Je velký vtipálek, lehkovážný, tvrdohlavý, ambiciózní a někdy až příliš sebevědomý. Má ohromě silnou vůli a nikdy se nevzdává.