Pravidla BLOGU

2. října 2008 v 12:33 | Michio
!PRAVIDLA TOHOTO BLOGU!

Reklamy - Na reklamy mám speciální rubriky a reaguju na ně pouze tam! Rurika je v menu, je oddělana od ostatních a barevně vyznačena. Pokud mě o něco požádáte, tak to splním - jedinou výjimkou je hlasování v anketě, kde se účastní některé z mých SB, které mají přednost.
Spřátelení - Stejně jako reklamy, tak i žádosti o spřátelení tu mají své místečko. Konkrétně je to v rubrice SB → Chceš být SB?
Kopírování - Obrázky si kopírujte dle gusta - nejsou moje (pouze si teda "fotím" scene u anime) a když už nějaký vytvořím, tak to poznáte xD Jediné co nesmíte kopírovat jsou texty - pracně jsem je vypracovávala! Pokud je chcete zkopírovat tak uvěďtě zdroj.
PS. Nenahlašuji (příliš velký počet lidí kvůli tomu zruší celý blog a o to nemám zájem) - ale s dotyčními si to vyřídím přímo!
Vulgární komentáře - Komentáře typu "Anime jsou jen ****** japonský pohádky" si nechte pro sebe. Já na ně nejsem zvědavá a jelikož anime s mangou tvoří podstatnou část mého života, tak je zde nenechám urážet! Pokud vám anime a manga nevadí, ale máte něco proti mé konkrétní osobě, tak taktéž! Nezájem. Nebráním vám v napsání negativního komentáře, ale chovajte se jako lidi, kteří jsou schopni vyjádřit svůj názor bez vulgarismu (ani já ho ve svých článcích nepoužívám - aspoň se snažím)

- Patří to vám? - Pokud zde najdete něco z vaší dílny a nechcete to tu mít, tak mi napište. Já onu "věc" smažu. (Tohle nepatří do pravidel, ale je to jediné vhodné místo)

Michio
Děkuji za přečtění ^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama